Práce v oboru Technické profese (3370) - strana 17

Technické profese
Vedení výjezdové skupiny / Plzeň
Plzeň
před 2 dny
Společnost ATALIAN a.s. hledá spolehlivého kolegu na pozici "Vedoucí výjezdové skupiny". Náplní práce je vedení výjezdové... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost práce ve výrobě za 26.000 Kč/měs./ žebrák
Žebrák
před 2 dny
– základní mzda 18.000 Kč – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu 16 Kč/hod – Příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu (30 000 – 38 000 Kč) - Brno
Brno
před 2 dny
perspektivní zaměstnání v zahraniční společnosti možnost profesního růstu do technologie (jazykové kurzy) 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Nástrojař (32 000 Kč – 40 000Kč) Brno, bez nočních směn
Brno
před 2 dny
perspektivní zaměstnání v zahraniční společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování a na penzijní připojištění automaty s... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Holice
před 2 dny
Jistota smlouvy na dobu neurčitou. Plat až 30.000,-Kč Firemní benefity, stravování v areálu firmy ..... zobrazit nabídku»
Specialista zlepšování až 40 000 Kč
Pardubice
před 2 dny
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – technický dozor
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, zcela nezávislou soukromou společnost vlastněnou českými akcionáři – fyzickými osobami, která je významným... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/ Stavební technik
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která realizuje geologické, geodetické, hydrogeologické a hydrochemické práce, monitoring, diagnostiku... zobrazit nabídku»
Senior Civil Draftsman
Brno
před 2 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landscaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates... zobrazit nabídku»
Automechanik osobních automobilů
Ostrava
před 2 dny
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný servis pro značky Mitsubishi, Mazda, Citroën a Brabus, hledá do svého týmu pracovníka na pozici... zobrazit nabídku»
Skladník / VZV - Rodinná firma
Rokycany
před 2 dny
Stabilní seriozní společnost, zakládáme si na slušném zacházení a dobré práci Schopný čloěk si u nás velmi dobře vydělá, a má... zobrazit nabídku»
Konstruktér lakovacích linek
Vyškov
před 2 dny
- zázemí prosperující společnosti - práci v kolektivu mladých energických kolegů - profesní a kariérní růst s možností dalšího... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zprostředkovávající servis chladící techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik. ... zobrazit nabídku»
Manipulati, řidiči VZV
Liberec
před 2 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - mzda 110 Kč/hod. - možnost práce na HPP zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Obsluha VZV + nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před 2 dny
zkušenosti ze skladu, nakládky zboží, expedice (schopnost práce s VZV) zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci ... zobrazit nabídku»
Inženýr řídících systémů
Litvínov
před 2 dny
- možnost pracovat v dlouhodobě prosperující mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky 90kč - dobré finanční... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Jihlava
před 2 dny
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznické kvality
Jihlava
před 2 dny
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu úseku kvality
Uherské Hradiště
před 2 dny
stabilní mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení a bonusy nadstandardní zaměstnanecké benefity (dovolená navíc,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace