Práce v oboru Technické profese (3400) - strana 17

Technické profese
Analytický chemik - anorganická chemie
Praha
před 2 dny
Baví Vás chemie? Máte zkušenost s prací v laboratoři? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? laboratorní... zobrazit nabídku»
Supervizor laboratoře - kovy
Praha
před 2 dny
Baví Vás chemie a práce v laboratoři? Chcete řídit tým lidí? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? dohled... zobrazit nabídku»
Ředitel úspěšného výrobního závodu
Středočeský
před 2 dny
Ne náhodou jste v pravý čas na správném místě… Čtete totiž nabídku, která se opakuje maximálně jednou za pět let. Chopíte se své... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před 2 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - plasty, automotive
Středočeský
před 2 dny
Máte zkušenosti z konstrukcí v oblasti automotive? Chcete se podílet na celosvětových projektech? Líbí se Vám, když je Vaše práce... zobrazit nabídku»
Lean Manager
Praha
před 2 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta v oblasti Lean Managementu. Za co budete zodpovědný/á? vedení Lean projektů... zobrazit nabídku»
Servisní technik zabezpečovacích systémů
Plzeň
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní služby v oblasti bezpečnostních, řídících a informačních technologií, hledáme... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Tachov, Stříbro
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Chanovice
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou německou společnost vyrábějící dřevěné desky, pelety, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Plzeň - sever
před 2 dny
příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru stabilní mezinárodní společnost možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ
Kroměříž
před 2 dny
perspektivní zaměstnání v novém prostředí u úspěšné mezinárodní společnosti možnost seberealizace při zajímavé práci zajímavé... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 2 dny
zázemí prosperující mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení a bonusy nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobků
Nový Jičín
před 2 dny
zázemí prosperující mezinárodní společnosti práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před 2 dny
- Dovolená 25 dnů - Stravenky - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»
Facility Manager
Hradec Králové, Liberecký kraj, Polsko jih
před 2 dny
práce v zavedené společnosti finanční ohodnocení dohodou zaměstnanecké bonusy, stravenky služební automobil s možností... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení techniků
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu? Máte zkušenosti se servisem strojů, nejlépe výtahů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Zámečník Praha - od 130,- Kč / čistého / hod
Praha
před 2 dny
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - nástupní plat 130,- Kč / hod / čistého + příplatky - možnost přesčasů -... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování a organizace výroby
Liberecký
před 2 dny
- zajímavé finanční ohodnocení, - zázemí nadnárodní společnosti, - firemní benefity, - nástup: IHNED/DOHODOU, - místo: okres Jablonec nad... zobrazit nabídku»
Mechanik/programátor jednoúčelových strojů a zařízení
Vsetín
před 2 dny
Co Vám společnost nabídne? - Pružnou pracovní dobu. Příjezd a odjezd ze zaměstnání si můžete přizpůsobit Vašim potřebám - Dovolenou... zobrazit nabídku»
Technický trenér/školitel pro mezinárodní společnost
Brno
před 2 dny
Co prací v této společnosti získáte? - práci v multikulturním prostředí, - možnost v rámci pracovní náplně cestovat (max 10%), - podporu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace