Práce v oboru Technické profese (3092) - strana 19

Technické profese
Mistr svařovny
Pelhřimov
včera
- pracovní smlouva na dobu neurčitou - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - vzdělávací kurzy - firemní akce pro... zobrazit nabídku»
Pracovník v kovovýrobě v centru Chomutova
Chomutov
včera
- mzda 1. měsíc 19 000 Kč/měsíc - další měsíce výše mzdy dle výkonnosti (až 35 000 Kč/měsíc) - možnost kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské sítě - OBJ775
Pardubický kraj
včera
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnost Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy Motivující balíček firemních... zobrazit nabídku»
Inženýr správy a přípravy výrobně technické dokumentace
Pardubice okolí
včera
Práce v zahraniční společnosti, možnost spolupráce na nových projektech; možnost návrhů změn a zlepšení - tedy osobní realizace, ... zobrazit nabídku»
Vedoucí Konstrukce
Chotěboř okolí
včera
Finanční ohodnocení až 50 000 Kč měsíčně, zajímavý motivační program, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
včera
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
včera
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Konstruktér světelných reklam
Hradec Králové
včera
práce ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení 28 - 35tis. Kč, zajímavá a různorodá práce, nástup možný dohodou zobrazit nabídku»
Manažer ICC centra
Hradec Králové
včera
Práce v mladém kolektivu v progresivním oboru, nástupní plat 25 000 hrubého, po zapracování možnost navýšení. zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení zákaznické podpory
Plzeň
včera
- Zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností - Možnost získávat nové zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro Prahu
Praha
včera
Servisní technik pro Prahu Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která je na trhu přes 20 let a poskytuje služby v oblasti... zobrazit nabídku»
Stress Engineer - pevnostní výpočtář
Plzeň
včera
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (slévárenství)
Jihočeský kraj
včera
práce na HPP práce ve významné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu možnost profesního a osobního růstu Propracovaný systém... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Znojmo
včera
Pro našeho významného klienta, předního světového výrobce transformátorů a elektronických součástí, mezi jehož zákazníky patří... zobrazit nabídku»
Senior - nákupčí
České Budějovice a okolí
včera
Popis pozice: Vyjednávání o nákupních cenách výrobků Vyjednávání podmínek u nových dodavatelů Vyhledávání nových dodavatelů ... zobrazit nabídku»
Svářeč
Kaplice
včera
Popis: Manuální svařování oceli, hliníku, nerezové oceli Finální broušení výrobků Odpovědnost za kvalitu svaření a broušení... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Kaplice
včera
Náplň práce: obsluha lakovací linky (chemické čištění, lakování práškovou barvou) Nanášení práškové barvy a následné... zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
včera
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
včera
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro vývoj
Pardubice okolí
včera
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, možnost spolupráce při vývoji stále sofistikovanějších výrobků, práce v přátelském... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace