Práce v oboru Technické profese (3216) - strana 2

Technické profese
Montáž - Kroměříž - až 15 500 Kč
Kroměříž
dnes
Bonusy - osobní ohodnocení až 1 000 Kč/měsíc - docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc - bonus za kvalitu až 1 000 Kč/měsíc Další... zobrazit nabídku»
Lehká práce v čistotě a teple -Kroměříž
Kroměříž
dnes
U nás budeš mít stabilní práci na hlavní pracovní poměr. Společnost je na trhu už od roku 1969 a funguje v 6 zemích světa. ... zobrazit nabídku»
Lakýrník – lakýrníce
Brno
dnes
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Technolog lisovny - junior
Žďár nad Sázavou
dnes
kariéru ve stabilní společnosti práci v mladém profesionálním kolektivu špičkovou technologii a vybavenost při výrobě ... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů
Žďár nad Sázavou
dnes
kariéru ve stabilní společnosti práci v mladém profesionálním kolektivu špičkovou technologii a vybavenost při výrobě ... zobrazit nabídku»
Specialista / Specialistka oddělení kontroly výroby (automotive)
Ostravsko/Novojičínsko
dnes
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/inženýrka (automobilový průmysl) s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
dnes
kariéru ve stabilní zahraniční společnosti práci v mladém profesionálním kolektivu špičkovou technologii a vybavenost při... zobrazit nabídku»
Soustružník / frézař kovů
Kroměříž
dnes
Zázemí ve stabilní české strojírenské společnosti Mzda dle praxe a dovedností, možnost vysokého výdělku Smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
Kontrolor zakázkové výroby
Jihomoravský kraj
dnes
Motivující platové ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Zajímavé... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie (obrábění) (35 - 45.000 Kč)
Brno
dnes
Česká strojírenská společnost hledá do svých řad šikovného technologa pro obrábění kovů s vyhlídkou postupu na vedoucího technologie.... zobrazit nabídku»
Operátor knihařských strojů
Jihomoravský
dnes
Práce na HPP, příspěvek na závodní stravování, zázemí stabilní firmy, nástup možný IHNED, nebo dle dohody, bonusový systém a roční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů v oblasti jihozápadní...
Jihomoravský
dnes
Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Služební automobil. zobrazit nabídku»
Seřizovač plastikářských lisů - zajímavé fin. ohodnocení
Hlinsko
dnes
základní mzda + příplatky za nepřetržitý/třísměnný provoz, po 3 měsících navýšení základní mzdy + pohyblivé složky mzdy... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr kvality - automotive
Liberec
dnes
smlouva na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, uplatnění Vašich zkušeností z oblasti kvality, vedení projektů za kvalitu, koordinace... zobrazit nabídku»
Inženýr správy a přípravy výrobně technické dokumentace
Pardubice okolí
dnes
Práce v zahraniční společnosti, možnost spolupráce na nových projektech; možnost návrhů změn a zlepšení - tedy osobní realizace, ... zobrazit nabídku»
Supplier Development Engineer - Kvalita
Liberec
dnes
uplatnění Vašich zkušeností z oblasti kvality a komunikace s dodavateli i zákazníky, práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Koordinátor vozového parku – Opava
Opava
dnes
* velmi dobré finanční ohodnocení, dle předchozích zkušeností * motivační bonus na základě dosažených výsledků * mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Praha
dnes
Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s dvaatřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Broumovsko
dnes
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru - profesionálně vybavené oddělení konstrukce technologie - možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Broumovsko
dnes
- dlouhodobé stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru - zázemí profesionálně vybaveného oddělení konstrukce - možnost profesního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace