Práce v oboru Technické profese (2850) - strana 2

Technické profese
Technik údržby Písek
Písek
dnes
Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem Mobilní telefon Možnost profesního a odborného růstu Nástupní plat 25... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice kvality
Náchodsko
dnes
- zázemí stabilní společnosti - firemní benefity - možnost jazykového kurzu - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Údržbář s vyhláškou 50 / Praha - HS001
Praha
dnes
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti speciálních radiokomunikací a spojovací techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 45 000 Kč
okres Jičín
dnes
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, až 105 Kč/h v čistém
Brno
dnes
Co nabízíme: - dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti - zajímavé finanční hodnocení na všech pozicích - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Provozní technik pro údržbu obráběcích linek
Louny
dnes
Mzda závisí na dosavadních zkušenostech, u absolventů je základ cca 18-20.000 Kč, u zkušených o několik tisíc více plus příplatky noc... zobrazit nabídku»
Technolog/Konstruktér
Červený Kostelec
dnes
Jsi zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce své práce? Přijď pracovat mezi nás. Do zavedené společnosti v Červeném... zobrazit nabídku»
Projektový/á manažer
Hronov
dnes
Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobních společnostech ve strojírenství? Pak si tuto nabídku rozhodně nemůžete nechat ujít! Pro... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
Batňovice
dnes
Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné společnosti? Jste technický typ? Do prosperující výrobní firmy v Batňovicích, přijmeme... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Trutnov
dnes
Pro zavedenou společnost se sídlem v Trutnově, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky,... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů CNC
Červený Kostelec
dnes
Pro významnou společnost působící v Červeném Kostelci, hledáme zaměstnance na pozici seřizovač strojů CNC Náplň práce:... zobrazit nabídku»
3D CAD junior (vhodné pro studenty a absolventy)
okr. Ústí nad Labem
dnes
Čím tě odměníme? * Na tuto juniorskou pozici nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč) a k tomu navíc celou řadu... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr (automotive)
okr. Chomutov
dnes
* fixní plat 30 - 50 tisíc Kč + bonusy dle plnění KPI's * pružná pracovní doba (pevná část 9-15) * příspěvky na stravování *... zobrazit nabídku»
Svářeč - Montér
Brno
dnes
Pro našeho klienta, stabilní společnost podnikající v oboru energetiky a vodohospodářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářeč s... zobrazit nabídku»
Provozní manager FM/Ostrava
Ostrava
dnes
* Různorodou práci umožňující osobní rozvoj a profesní růst * Zajímavou a zodpovědnou práci * Odpovídající finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Servisní technik – Kvasiny
Kvasiny
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Správce soukromého objektu
Praha
dnes
dlouhodobá spolupráce příjemné pracovní prostředí velmi dobré finanční ohodnocení další benefity zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
dnes
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Údržbář, seřizovač strojů
Ústí nad Labem
dnes
Pohodový kolektiv Postupné zaškolení zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace