Práce v oboru Technické profese (2832) - strana 20

Technické profese
Konstruktér
Jihomoravský
včera
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici KONSTRUKTÉR vstřikovacích forem Náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře
Liberec
včera
Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení Prodej výrobků se slevou Dovolená navíc – celkem 5 týdnů Jídelna a... zobrazit nabídku»
Technolog chemické výroby
Teplice
včera
- zajímavou práci ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru - podporu v profesním růstu, vzdělávání - balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
NC Soustružník - Strojírenství -
Plzeň
včera
Obrábění na stroji Gildermeister , částečné zajišťování programů, příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků... zobrazit nabídku»
Technik/modelář pro vývoj a přípravu nových výrobků
Náchodsko
včera
- solidní přístup - perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody po zapracování - možnost stravování... zobrazit nabídku»
Nástrojař/ka, operátor/ka
Pardubice
včera
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, každoroční navyšování mzdy Budete pracovat ve... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
okr. Uherské Hradiště
včera
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která se dále dynamicky rozvíjí - akční práce ve vysoce moderním prostředí s... zobrazit nabídku»
Inženýr Kvality s AJ - Automotive -
Cheb
včera
Zodpovědnost za vztah se zákazníkem, dodržení jeho specifických požadavků, a dalších předpisů pro automobilový průmysl Jednání s... zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
včera
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr - J20415
okr. Nový Jičín
včera
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Konstruktér střižných / tažných nástrojů - J22915
Přerov
včera
* zajímavé finanční ohodnocení závislé na vašich schopnostech * samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci při vývoji nových produktů... zobrazit nabídku»
Projektant vzduchotechnických zařízení - J18915
okr. Zlín
včera
* motivující finanční ohodnocení * prémiová složka mzdy v závislosti na výsledcích (kvartálně) * firemní benefity ve volitelném... zobrazit nabídku»
Brusič na plocho - J11814
okr. Uherské Hradiště
včera
* zázemí perspektivní výrobní společnosti * možnost profesního a odborného růstu * zajímavé finanční ohodnocení * zázemí moderně... zobrazit nabídku»
Manažer/Manažerka oddělení kvality (automotive) od 45.000,-Kč
Ostravsko
včera
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů a zadních svítilen do... zobrazit nabídku»
Mechanik Elektronik
Klášterec nad Ohří
včera
Provádění výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a bezpečného provozu... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézky, až 30 000 Kč
Zlín
včera
- týden dovolené navíc, - příspěvek na závodní stravování, - příspěvek na dovolenou, - ... zobrazit nabídku»
Project Manager (Velká bíteš)
Velká Bíteš
včera
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Technolog sériové výroby
Vsetín
včera
- zázemí silné německé společnosti - příležitost pro osobní rozvoj a kariérní růst - přístup k nejnovějším technologiím -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústecký
včera
Přední výrobcem pro automobilový průmysl hledá pro rozšíření stávajícího týmu, vhodné kandidáty/-ky na... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Brno
včera
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace