Práce v oboru Technické profese (3252) - strana 23

Technické profese
Manažer kvality - strojař
Děčín
před 3 dny
Práci v zavedené výrobní společnosti Kompetence Dobrou odměnu Systém firemních benefitů Příjemnou firemní kulturu zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník konstrukce
(Břeclavsko)
před 3 dny
zázemí a perspektivu v silné společnosti systém benefitů: stravenky, telefon, auto atraktivní plat+prémie zobrazit nabídku»
Mechanik Elektronik
Klášterec nad Ohří
před 3 dny
Provádění výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a bezpečného provozu... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Liberec
před 3 dny
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Zaměstnanecké bonusy a odměny Možnost seberealizace Spolupráce s přátelským kolektivem zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojař
Ústí nad Labem
před 3 dny
- zajímavou a perspektivní práci v kapitálově silné společnosti - mzdové ohodnocení s perspektivou - balíček zaměstnaneckých výhod a... zobrazit nabídku»
Referent,Technik
Praha
před 3 dny
min. dokončená SŠ vynikající znalost českého jazyka slovem a písmem velmi dobré znalost na PC - MS Ofice ochota se učit a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, plat od 120 Kč /hod. čistého, nástup ihned
Kopřivnice
před 3 dny
stabilní práci na HPP, dobré platové ohodnocení, možnost ubytování (hrazeno firmou), možnost přesčasů, možnost záloh zobrazit nabídku»
Zkušební technik - Praha
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, nezávislá společnost z oboru zkoušení strojů a vozidel, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Zkušební technik. ... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce pro region Praha + střední Čechy
Praha + Střední Čechy
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je výrobcem stavebních hmot včetně suchých maltových směsí, omítkových systémů, penetrací,... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce
Praha
před 3 dny
Máte technické povědomí a zájem o obchod? Cestování Vám nevadí? Náš klient, zahraniční společnost s dlouhodobou zkušeností ve... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů (i seřizovač), od 140 Kč/hod. čistého, Ihned
Kopřivnice
před 3 dny
stabilní práci na HPP dobré platové ohodnocení (navýšení platu po zkušební době) možnost ubytování v blízkosti podniku (hrazeno... zobrazit nabídku»
Dělníci ve výrobě
Unhošť
před 3 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - mzda 100 Kč/hod. - možnost práce na HPP - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
IT Analytik
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá pokročilou GPS telemetrií, plánováním prácí strojů a vozidel hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro elektronické váhy a průmyslové systémy
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním výrobcem přesných měřících přístrojů a dodavatelem servisních služeb pro... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Stráž pod Ralskem
před 3 dny
Mobilní telefon i k soukromému užití. Práci v mladém kolektivu. Volnou pracovní dobu za předpokladu splnění všech prac. Povinností.... zobrazit nabídku»
Vedoucí slévárny
Stráž pod Ralskem
před 3 dny
Mobilní telefon i k soukromému užití. 13. vánoční plat. Práci v mladém kolektivu. Volnou pracovní dobu za předpokladu splnění všech... zobrazit nabídku»
Prodejce Instalatércentra - Jinočany
Jinočany
před 3 dny
* stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti * motivující finanční ohodnocení * pracovní poměr na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Prodejce koupelnového studia - Jinočany
Jinočany
před 3 dny
* stabilní zázemí společnosti s 25-ti letou historiíí * pracovní poměr rovnou na dobu neurčitou * motivující finanční ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Dispečer centrálního skladu koupelen
Jinočany
před 3 dny
* stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti * pracovní poměr na dobu neurčitou * zaměstnanecké benefity (stravenky, sick... zobrazit nabídku»
Manažer projektů TZB - stavbyvedoucí TZB
Praha
před 3 dny
zajímavé projekty výborný kolektiv a zázemí benefity stabilizované firmy (5 týdnů dovolené, 13. plat, důchod. pojištění, stravenky...)... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace