Práce v oboru Technické profese (2842) - strana 24

Technické profese
Lean specialista, normovač
Přerovsko
před 4 dny
zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti jazykové vzdělávání pružná pracovní doba dotované stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technik údržby Severní Morava
Severní Morava
před 4 dny
Práce pouze ve všední den Výkon práce - Severní Morava Příspěvek na stravování Mobilní telefon i pro soukromé účely ... zobrazit nabídku»
Technik údržby Praha
Praha
před 4 dny
Práce pouze ve všední den Výkon práce - Praha a okolí Příspěvek na stravování Mobilní telefon i pro soukromé účely ... zobrazit nabídku»
Technik údržby Severozápadní Čechy
Praha
před 4 dny
Práce pouze ve všední den Výkon práce - Severozápadní Čechy Příspěvek na stravování Mobilní telefon i pro soukromé účely... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/ Mechatronik
Úvaly
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblastech robotika, technologie temperace a chlazení, automatizace montážních a kontrolních... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik technologie BPS
Střelice u Brna, Chotěvice u Trutnova
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá budováním bioplynových stanic v ČR i na Slovensku, hledáme nové kolegy na pozici Servisní... zobrazit nabídku»
Programátor C++ s NJ
Holice
před 4 dny
* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30. 000,-Kč zobrazit nabídku»
Automechanik užitkových vozů
Praha-východ (Zápy)
před 4 dny
Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra na Praze-východ automechaniky užitkových... zobrazit nabídku»
Autoklempíř
Praha-východ (Zápy)
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem osobních, dodávkových a nákladních vozidel značek Mercedes-Benz a Fuso , zároveň... zobrazit nabídku»
Kostruktér
Liberec - D
před 4 dny
Zázemí nadnárodní společnosti Odpovídající mzdové ohodnocení Výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Rozpočtář-kalkulant/Praha
Praha
před 4 dny
Nabízíme - zajímavou a zodpovědnou práci - odpovídající finanční ohodnocení, včetně prémiové složky - zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Technik údržby Praha a Mladá Boleslav
Praha
před 4 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Motivující mzda... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce
Praha
před 4 dny
Máte technické povědomí a zájem o obchod? Cestování Vám nevadí? Náš klient, zahraniční společnost s dlouhodobou zkušeností ve... zobrazit nabídku»
Práce pro ženy
Polička
před 4 dny
- výborné finanční ohodnocení - odměna 100 Kč/hod. - možnost práce na HPP - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Stavební technik – stavbyvedoucí (zajímavé)
Praha
před 4 dny
25 dní dovolené služební automobil základní hrubá mzda dle výkonu a zkušeností možnost odměn až do násobků platu dle... zobrazit nabídku»
Technolog zpracovnání plastů
Vyškovsko
před 4 dny
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - 13. plat dle... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
(Brno-venkov)
před 4 dny
- hlavní pracovní poměr - směnný provoz (12h den, 12h noc, 2 dny volno) - 13. a 14. plat - plat až 28 000,-/měsíc - možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu s NJ -
Liberec
před 4 dny
Koordinace projektu Vedení členů týmu Zodpovědnost za projekt ve fázi vývoje, industrializace v dlouhodobé realizaci Předání projektu do... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před 4 dny
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu pro VW s perfektní NJ -
Plzeň
před 4 dny
Koordinace projektu Vedení členů týmu Zodpovědnost za více projektů ve fázi vývoje, industrializace v dlouhodobé realizaci Předání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace