Práce v oboru Technické profese (2838) - strana 28

Technické profese
Servisní technik – Střední a severní Čechy
Vysočina, Moravskoslezský
před 4 dny
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Vysočina, Moravskoslezský
před 4 dny
Práci v přátelském kolektivu Příjemné prostředí našich pracovišť v Praze, v Brně, v Ostravě nebo ve Světlé nad Sázavou Možnost... zobrazit nabídku»
Elektromontér - vhodné i pro absolventy
Středočeský, Plzeňský
před 4 dny
Pestrou a zajímavou práci, dobrý kolektiv a zázemí stabilní firmy, která si umí vážit spolehlivých zaměstnanců a projevuje to např.... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před 4 dny
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér junior [13.plat]
Liberec
před 4 dny
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [Bohaté zam. benefity]
Litoměřice
před 4 dny
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Praha
před 4 dny
Do našeho firemního skladu aktuálně hledáme nového kolegu na pozici „Operátor skladu“. Máte předchozí praxi ze skladů, ale chcete mít... zobrazit nabídku»
Manažer Výroby / výroba mimo automotive/
Beroun
před 4 dny
Pracujete na pozici Supervisora Výroby, hovoříte anglicky, znáte metodiku štíhlé výroby a máte chuť posunout svůj profesní život dál?... zobrazit nabídku»
EMEA Systems Engineering Manager
Rožnov pod Radhoštěm
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových manažerských zkušeností při vedení týmu zabývajícího... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Cheb a okolí
před 4 dny
Hledáme zkušeného člověka do výrobní firmy na pozici Technického ředitele: - technické vzdělání - předchozí zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby [mimo automotive]
Chomutov
před 4 dny
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Projektový/á manažer/ka
Praha
před 4 dny
* Práci na zajímavých projektech * Profesní seberealizaci * Dostanete k dispozici 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc... zobrazit nabídku»
Procesní technik/čka - Brocade
Pardubice
před 4 dny
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho,... zobrazit nabídku»
Mechanik - seřizovač výrobních strojů
Praha 10, Dolní Měcholupy
před 4 dny
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníka pro seřizování a... zobrazit nabídku»
Specialista optimalizace procesu
Pardubice
před 4 dny
Ahoj, pro svého kolegu Bohumila sháním do jeho týmu šikovného nebo šikovnou na post: Specialista optimalizace procesu. Cílem Tvé práce... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
před 4 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Mnichovo Hradiště
před 4 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pardubice
před 4 dny
Ahoj, pro svého kolegu Mariána sháním do jeho týmu zkušeného a tvůrčího konstruktéra. Cílem Tvé práce si nebude odsedět 8 hodin u... zobrazit nabídku»
.NET programátor/ka- Junior
Pardubice
před 4 dny
Práci v dynamické mezinárodní společnosti Cool team Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr - IM tooling
Mnichovo Hradiště
před 4 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace