Práce v oboru Technické profese (3212) - strana 30

Technické profese
Controller
Plzeňský kraj
před 5 dny
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Servisní technik s § 6 – laboratorní technika / Morava
Jihomoravský
před 5 dny
Pro významnou výrobní a obchodní společnost, která se zabývá dovozem, výrobou a prodejem specializované laboratorní techniky a... zobrazit nabídku»
Hledáme fyzika! Servisní technik radioterapie
Praha
před 5 dny
Pro významnou českou distribuční společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - RADIOTERAPIE. Klient požaduje: VŠ... zobrazit nabídku»
Automechanik/ autoelektrikář- Rudná u Prahy
Kladno
před 5 dny
Pro našeho klienta jednoho z nejvýznamnějších výrobců a prodejců různých typů vysokozdvižné techniky, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Praha
před 5 dny
Láká vás být součástí týmu s mezinárodní působností, kreativně vymýšlet a tvořit? Máte zkušenosti se 3D? Tak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Servisní technik manipulační techniky- okolí Tachova
Tachov
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje manipulační techniku, hledám vhodné kandidáty/tky na uvedenou... zobrazit nabídku»
Servisní technik VZV - Pha východ nebo střední Čechy
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se výrobou, prodejem a servisem manipulační techniky a další techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Mechanik osobních vozů- Liberec, i 35 000 Kč
Liberecký
před 5 dny
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem osobních a nákladních vozů, hledáme vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů (opravář výtahů)
Teplice a okolí
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost VÝTAHY VANĚRKA s. r. o., hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > komplexní servisní... zobrazit nabídku»
Specialista telekomunikačních služeb
Zlín
před 5 dny
* 5 týdnů dovolené * Stravenky * Práce na zajímavých projektech * Příspěvek na sport a penzijní připojištění a další benefity zobrazit nabídku»
Technický pracovník údržby strojů
Praha
před 5 dny
Pro úspěšnou logisticko-farmaceutickou společnost na západním okraji Prahy hledáme člověka na pozici Technický pracovník údržby... zobrazit nabídku»
Technolog – regenerace a energie
Ústecký
před 5 dny
Mezinárodní společnost, která působí v oblasti výroby hledá do svého týmu Technologa Odparek do oddělení regenerace a energie. Pokud... zobrazit nabídku»
Jr. Softwarový vývojář/ka (i pro studenty)
Praha Vysočany
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Seřizovač / Operátor (Z19595)
Brno
před 5 dny
DAIDO METAL CZECH Jsme dceřinou společností japonského koncernu DAIDO METAL, největšího světového výrobce motorových kluzných ložisek. ... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář
Kopřivnice
před 5 dny
Servisování, údržba a diagnostika nákladních vozidel zn. Tatra Opravy a kontrola elektroinstalací a el. zařízení vozidel Stanovení... zobrazit nabídku»
Pracovníci strojírenské výroby (Z19597)
Jihomoravský kraj
před 5 dny
European Data Project s.r.o. Komořany 146, 683 01 Rousínov Výroba elektronických zařízení Je-li vaším cílem získat stabilní a... zobrazit nabídku»
Technik zakázky
Praha
před 5 dny
* Koordinace a realizace zakázek v oblasti elektro * Zodpovědnost za kvalitu prováděných prací a bezpečnost * Zodpovědnost za předání... zobrazit nabídku»
Projektant VGC
Praha
před 5 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * Práce na různorodých, zajímavých projektech * Vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Stravenky *... zobrazit nabídku»
Servisní technik Ostrava
Ostrava
před 5 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Levnější tarif od mobilního operátora zobrazit nabídku»
Industrial software engineer or Industrial software architect
Praha Vysočany
před 5 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace