Práce v oboru Technické profese (2858) - strana 32

Technické profese
Galvanizér – Praha 35.000,-Kč
Praha
před 5 dny
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 110,- po... zobrazit nabídku»
CNC Programátor – Chotěboř 40.000,-Kč
Chotěboř
před 5 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: nástupní plat... zobrazit nabídku»
Retrakář Praha-západ (až 21 000 čistého)
Rudná
před 5 dny
100,- Kč/hod čistého, možnost kariérního postupu Osobní bonusy Denní 12h směny 7-, 19h, krátký/dlouhý týden Týdenní zálohy... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Jihočeský
před 6 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za řízení týmu údržby. Ušito na míru silné... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Moravskoslezský
před 6 dny
Baví Vás zlepšovat procesy? Je lean Vaší životní filozofií? Chcete být součástí mezinárodní rostoucí společnosti? Chcete, aby za... zobrazit nabídku»
Facility manažer/Ostrava - HS001
Ostrava
před 6 dny
* Různorodou práci umožňující osobní rozvoj a profesní růst * Zajímavou a zodpovědnou práci * Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive – karoserie (m/ž)
Mladá Boleslav
před 6 dny
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»
Správce soukromého objektu
Praha
před 6 dny
dlouhodobá spolupráce příjemné pracovní prostředí velmi dobré finanční ohodnocení další benefity zobrazit nabídku»
Technolog
Plzeň
před 6 dny
Pro společnost, která je celosvětově největším výrobcem kabelových svazků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog Náplň... zobrazit nabídku»
Technolog až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 6 dny
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
před 6 dny
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Montér slaboproudých technologií
Praha, celá ČR
před 6 dny
Pro našeho klienta, obchodní společnost z oblasti telekomunikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Montér slaboproudých technologií. ... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
před 6 dny
* Možnost dlouhodobého profesního růstu - vedení vlastního oddělení * Zázemí největší společnosti v ČR v oboru * Kolegiální a... zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Havlíčkův Brod
před 6 dny
ihned smlouvu na dobu neurčitou, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, motivující... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC až 35 000 Kč
okres Pardubice
před 6 dny
práci v prosperující mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie získání zkušeností a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 40 000 Kč
Pardubice
před 6 dny
Pracovní prostředí v moderní výrobní společnosti. Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a postupy. Po odpracovaném roce u... zobrazit nabídku»
Projektový (Výr.) Inženýr
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je celosvětovým dodavatelem filtračních systémů a jejich výměnných částí, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Designer / Konstruktér obalů
Mělník, Všetaty
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou obalových materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Designer / Konstruktér... zobrazit nabídku»
Strojník / mechanik dieselových motorů
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledá vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Technical Talent - Paper Manufacturing (f/m)
Štětí
před 6 dny
For our client, company, which is an international packaging and paper group, we are looking for suitable candidates on the position Technical Talent... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace