Práce v oboru Technické profese (3098) - strana 32

Technické profese
Production/Operations Manager
Liberecký kraj
před 6 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Pracovníci obsluhy balících strojů (Z19603)
Zlínský kraj
před 6 dny
AMO s.r.o. , přední výrobce v oboru potravin a zakázkového balení hledá z důvodů rozšíření výroby do našeho kolektivu pro... zobrazit nabídku»
Obchodní referent [Bohaté zaměst. benefity]
Ústí nad Labem
před 6 dny
-zázemí zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování, penzijní a životní připojištění a... zobrazit nabídku»
Operátor/operátorka ve výrobě (Z19594)
Šumperk
před 6 dny
TDK EPCOS s.r.o. ŠUMPERK Hledáte práci? Hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice: - Výrobní technik - Procesní technik -... zobrazit nabídku»
CNC operátor - Německo - nástup ihned
Allmendingen (u Ulmu)
před 6 dny
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v zahraničí - HPP na dobu neurčitou - česká smlouva - výhodné platové ohodnocení - 11,00 -... zobrazit nabídku»
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před 6 dny
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Quality manager pro BMW projekty [13.plat]
Liberec
před 6 dny
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior [Bohaté zaměs. benefity]
Teplice
před 6 dny
- práce v dynamické a rozvíjející se společnosti - dovolená navíc - příspěvky na životní pojištění - příspěvky na penzijní... zobrazit nabídku»
CAE [Stabilní společnost]
Ústí nad Labem
před 6 dny
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a prémie podle... zobrazit nabídku»
Nástrojář [Bohaté benefity]
Ústí nad Labem
před 6 dny
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení -Jazykové a odborné vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Specialista zajišťování nástrojů [13.plat]
Liberec
před 6 dny
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Supervizor/ka plánování výroby
Pardubice
před 6 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, každoroční navyšování mzdy Obědy jen za 25 kč s... zobrazit nabídku»
Technik automatizace
Teplice
před 6 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky ... zobrazit nabídku»
Programátor PLC (m/ž)
Plzeň a okolí
před 6 dny
Co Vám můžeme nabídnout? osobní rozvoj a růst zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě 5 týdnů dovolené, flexipassy... zobrazit nabídku»
Konstruktér (m/ž)
Plzeň a okolí
před 6 dny
Co Vám můžeme nabídnout? zaškolení v programu CATIA V5 velmi dobré platové ohodnocení (odpovídající šikovnosti a praxi) rozvoj a... zobrazit nabídku»
Projektant
Praha
před 6 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * 5 týdnů dovolené * 2 dny zdravotního volna * Stravenky * Příspěvek na sport a penzijní... zobrazit nabídku»
Servisní technik manipulační techniky
Královéhradecký
před 6 dny
Pro společnost, distributora vysokozdvižné a další manipulační techniky, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. V rámci pozice... zobrazit nabídku»
Elektromontér pro výrobu a montáž
Brno
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - zajímavou práci na výrobě atypických produktů - stravenky, mobilní telefon, notebook - zaškolení,... zobrazit nabídku»
Technolog
Praha
před 6 dny
Máte rádi zodpovědnost a oblast bezpečnosti? Pojďte pracovat v týmu konstruktérů plastovo-kovových výrobků a budete mít plnou... zobrazit nabídku»
Lean Manager
Praha
před 6 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta v oblasti Lean Managementu. Za co budete zodpovědný/á? vedení Lean projektů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace