Práce v oboru Technické profese (2832) - strana 32

Technické profese
Seřizovač – programátor CNC obráběcích center
Úvaly u Prahy
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost s dlouhodobou tradicí působící na strojírenském trhu, která se zaměřujeme především na výrobu a montáž... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby -
Klatovy, Nýrsko
před 4 dny
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu pro VW s perfektní NJ -
Plzeň
před 4 dny
Koordinace projektu Vedení členů týmu Zodpovědnost za více projektů ve fázi vývoje, industrializace v dlouhodobé realizaci Předání... zobrazit nabídku»
Mechanický inženýr/ka
Pardubice
před 4 dny
Nabízíme: Částečně dotované závodní stravování Balíček výhod a slev (doprava, sport a volný čas, zdraví, T-mobile volání,..)... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista - life science
Praha, Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
Pro našeho klienta - společnost, která se zabývá prodejem širokého spektra technologií pro vybavení laboratoří (life science, laboratorní... zobrazit nabídku»
Plánovač jakosti pro výrobu senzorů
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
před 4 dny
Pro našeho klienta, jednoho z vedoucích dodavatelů automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Plánovač jakosti pro... zobrazit nabídku»
Specialista spedice
Pardubický
před 5 dny
* Zázemí stabilní, stále se rozvíjející společnosti * Motivující finanční ohodnocení (Fixní mzda + bonusy) * Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Strojník - vhodné i pro absolventy
Olomouc
před 5 dny
- výkonové odměny, 13. plat - 5 týdnů dovolené - stravování v závodní jídelně - příspěvek na penzijní pojištění - nástup možný... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Stříbro, Tachov
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Moravskoslezský
před 5 dny
Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucího výroby. Vítáme kandidáty zejména se zkušenostmi z kovovýroby, kteří... zobrazit nabídku»
Vedoucí přijímací technik v servise osobních/ užitkových aut
Karlovarský
před 5 dny
Pro významnou společnost oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici do lokality Rychnova nad Kněžnou. Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Automechanik nákladních vozidel – 30 – 40 000 Kč
Karlovarský
před 5 dny
Pro spediční společnost sídlící v regionu Kostelce nad Orlicí, hledáme vhodné pracovníky s praxí na výše uvedenou pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Produkt manažer hydraulických prvků
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, předního českého výrobce hydraulických agregátů pro široké užití ve strojírenství, hledáme technicky a obchodně... zobrazit nabídku»
Mechanik- nákladní vozy, Liberec, i 35 000 Kč
Liberecký
před 5 dny
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem osobních a nákladních vozů, hledáme vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - automatizace!
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, právě hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodně-technický... zobrazit nabídku»
Elektrikář/elektromechanik
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, působící v oblasti průmyslové automatizace a dále automatizace bytových a nebytových prostor právě... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce– manipulační technika - region Jižní Čechy
Jihočeský
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, distributora a poskytovatele servisních služeb v oblasti strojů manipulační techniky, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - plasty, automotive
Středočeský
před 5 dny
Máte zkušenosti z konstrukcí v oblasti automotive? Chcete se podílet na celosvětových projektech? Líbí se Vám, když je Vaše práce... zobrazit nabídku»
Projektant - potravinářské investiční celky
Královéhradecký
před 5 dny
Jste projektant tělem i duší?  Chcete pracovat v top strojírenské společnosti?  Baví Vás velké projekty?  Dokážete řídit tým... zobrazit nabídku»
Technik výrobních zařízení - automotive
Středočeský
před 5 dny
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici Technik výrobních zařízení. Lokalita... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace