Práce v oboru Technické profese (2836) - strana 35

Technické profese
Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme... zobrazit nabídku»
Seřizovač i obráběč CNC
Morava
před 4 dny
- dlouhodobá pracovní perspektiva ve stabilní společnosti - dobré platové podmínky - poskytujeme ubytování a příspěvek na stravu zobrazit nabídku»
Technolog - montáž
Plzeň
před 5 dny
- Zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost profesního růstu, dynamický tým - zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd. ) -... zobrazit nabídku»
Senior Embedded Engineer
Praha
před 5 dny
Job Description Our client is producing the controllers for genset and other industrial solutions for more than twenty years. And now the company... zobrazit nabídku»
Dokumentarista
Plzeňsko
před 5 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Technik vývoje a angličtinou
Opavsko
před 5 dny
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který má chuť se vzdělávat ve vývoji a inženýringu v oblasti plastových komponentů. Co Vám... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
okr. Nový Jičín
před 5 dny
* Zázemí významné stabilní firmy * Závodní stravování * Týden dovolené navíc * Příspěvek na penzijní připojištění * Závodní... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
okr. Olomouc
před 5 dny
* zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti * možnost seberealizace a profesního růstu * 5 týdnů dovolené * závodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Brno
před 5 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti Smlouva na HPP... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Jihomoravský
před 5 dny
Job Description Pro mezinárodní společnost se sídlem v Brně, která vyrábí telekomunikační zařízení, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Trainee program pro absolventy
okr. Nový Jičín
před 5 dny
* zajímavou různorodou práci v rámci nadnárodního koncernu * zajímavé finanční ohodnocení * možnost získat cenné zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - optimalizace výrobních procesů
Moravskoslezský kraj
před 5 dny
zajímavá práce v mezinárodní firmě spojená s cestováním Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Roční prémie a další... zobrazit nabídku»
Měřící technik, metrolog - 3D
Moravskoslezský kraj
před 5 dny
Pružnou pracovní dobu a smlouvu na dobu neurčitou Příležitost aktivně uplatnit své zkušenosti a rozvíjet se v dynamické firmě... zobrazit nabídku»
Nástrojař (soustružník)
Jihomoravský
před 5 dny
Job Description Pro mezinárodní strojírenskou společnost v okrese Brno-venkov hledáme kandidáty na pozici NÁSTROJAŘ (soustružník) Co bude... zobrazit nabídku»
Konstruktér - znalost solidworks výhodou
okr. Olomouc
před 5 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu s NJ
okr. Přerov
před 5 dny
* akční různorodou práci ve stabilní zahraniční společnosti s dlouhodobou pracovní jistotou * seberealizaci a možnost podílet se na... zobrazit nabídku»
Technik se znalostí NJ
okr. Šumperk
před 5 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Možnost profesního růstu Možnost odborného i jazykového vzdělávání Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Konstruktér střižných / tažných nástrojů - J22915
Přerov
před 5 dny
* zajímavé finanční ohodnocení závislé na vašich schopnostech * samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci při vývoji nových produktů... zobrazit nabídku»
Brusič Turnov
Turnov
před 5 dny
- výborné platové ohodnocení - zázemí silné a stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - možnost přesčasů - mzda... zobrazit nabídku»
Leader směny
Plzeňský
před 5 dny
Náplň práce: - vedení týmu cca 100-150 pracovníků - zodpovědnost za chod směny, výrobní sektor - dohled a kontrola plnění -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace