Práce v oboru Technické profese (2836) - strana 35

Technické profese
Inženýr kvality [Bohaté zaměs. benefity]
Most
před týdnem
- Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů - Hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Technik lisování [Bohaté benefity]
Louny
před týdnem
- zázemí stabilní prosperující zahraniční společnosti - dovolená navíc - zvýhodněné stravování - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby [13. 14. plat]
Teplice
před týdnem
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti - garantovanou výši 13. a 14. platu (dle Kolektivní smlouvy v min.... zobrazit nabídku»
Optik [13. a 14. plat]
Teplice
před týdnem
- stabilní zázemí významné výrobní společnosti - bohaté zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání a profesního růstu Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Referent/ka - příprava výroby
Plzeň
před týdnem
Domluvíte se anglicky nebo německy a máte elektrotechnické vzdělání? Orientujete se v MS Excel, MS Access? Chcete se starat o bezproblémový... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před týdnem
- Dovolená 25 dnů - Stravenky - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Brno
před týdnem
Máš menší praxi nebo zrovna končíš školu? Jsi manuálně šikovný a fyzicky zdatný? Nechceš být celý den zavřený někde v hale?... zobrazit nabídku»
Směnový mistr IM
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Jablonec nad Nisou
před týdnem
- Možnost profesního a odborného růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Atraktivní finanční ohodnocení - Profesní kurzy -... zobrazit nabídku»
Picker/-ka - Německo s ubytováním zdarma
Německo - okolí Dortmundu
před týdnem
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení - ubytování zabezpečené ZDARMA! - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Elektromontér - vhodné i pro absolventy
Středočeský, Plzeňský
před týdnem
Pestrou a zajímavou práci, dobrý kolektiv a zázemí stabilní firmy, která si umí vážit spolehlivých zaměstnanců a projevuje to např.... zobrazit nabídku»
Konstruktér hydraulických prvků
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou pozici v technickém oddělení firmy perspektivu trvalého odborného a profesního růstu konkurenční platové... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik – montážník
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou práci v malém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu příjemné pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Technik – servisní mechanik
Praha, Středočeský
před týdnem
po zaškolení samostatnou práci v mladém kolektivu perspektivu trvalého odborného a profesního růstu pravidelný kontakt se... zobrazit nabídku»
Vedoucí technik – montáž a servis VZT
Praha, Středočeský
před týdnem
odpovídající platové ohodnocení služební telefon služební vozidlo zobrazit nabídku»
Servisní technik bioplynových stanic – mechanická část
Královéhradecký kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou servisní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK BIOPLYNOVÝCH STANIC –... zobrazit nabídku»
Servisní technik bioplynových stanic (východní Čechy) – elektro
Východní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou servisní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK BIOPLYNOVÝCH STANIC (VÝCHODNÍ... zobrazit nabídku»
Montážní dělník(příjemné prostředí,ranní/odpolední, i pro ženy!)
Litovel
před týdnem
Základní plat 105 Kč/hod Příplatky Čisté prostředí Příjemná práce Možnost práce v kmeni Možnost týdenních záloh Vhodné jak... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha, Středočeský
před týdnem
Máte zkušenost s konstrukcí nebo jste i čerstvý absolvent? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde budete profesně růst? Zašlete... zobrazit nabídku»
Technický manažer
Praha, Středočeský
před týdnem
Máte zkušenost z oblasti údržby strojů nebo budov? Věříte si i na vedení menšího týmu? Chcete pracovat v mezinárodní strojírenské... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace