Práce v oboru Technické profese (3278) - strana 35

Technické profese
Laminování v Německu
Stuttgart, Hamburg
před 6 dny
mzda: 11 € brutto/h. + 40 € netto/ za každý odpracovaný den ( cca 1800 euro čistého za měsíc) německá pracovní smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka kvality v automotive
Žebrák
před 6 dny
· Zázemí nadnárodní společnosti · Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou · Příspěvek na dojíždění · 6 týdnů... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [Liberec]
Liberec
před 6 dny
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti - podporu a zaučení dle požadavků - zajímavou a různorodou práci - prostředí... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Brno
Brno
před 6 dny
stabilní a dobře placenou práci každoroční nárůst mzdy zkrácený pracovní týden na 37,5 hod. chutný oběd v jídelně od 25 Kč... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího centra nebo Obsluha souřadnicové vrtačky
Chrudim
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované stravování Příspěvky na dopravu.... zobrazit nabídku»
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník
Olomoucký kraj
před týdnem
Jste manuálně zruční a naplňovala by Vás práce MONTÉRA – ZÁMEČNÍKA? Hledáte pracovní příležitost v české stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Technolog (junior i senior)
Plzeň
před týdnem
- zajímavá práce s možností profesního a odborného růstu - jednosměnný provoz - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - design engineer
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka engineeringu
okres Teplice
před týdnem
- Dobré finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Individuální jazykové kurzy - Stravenky - Kariérní růst zobrazit nabídku»
Servisní a aplikační technik
Blansko
před týdnem
Pro našeho klienta, který je distributorem spektrometrů pro ČR a SR, hledáme: Vaše náplň práce > Instalace nových spektrometrů a... zobrazit nabídku»
Programátor CNC stroje
okr. Uherské Hradiště
před týdnem
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Mistr výrobního střediska
okr. Nový Jičín
před týdnem
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Specialista TPM
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti se štíhlou údržbou, domluvíte se anglicky nebo německy a láká Vás samostatná práce? Pokud ano, pošlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Specialista TPM
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti se štíhlou údržbou, domluvíte se anglicky nebo německy a láká Vás samostatná práce? Pokud ano, pošlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Operátor výroby baterek - muži/ženy nástup ihned
Ústí nad Labem
před týdnem
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz R/ON - 15 000 Kč/měsíc + příplatky... zobrazit nabídku»
Quality manager
Plzeňský
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? - uplatnění na vysoké pozici - zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vzdělání a zkušenostem - nástup... zobrazit nabídku»
Operátorka ve výrobě kosmetiky - jednoduchá práce - až 16.500,-
Brno
před týdnem
měsíční mzda 15 000 Kč STRAVENKY v hodnotě 140 Kč za každou odpracovanou směnu týden dovolené NAVÍC moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Servisní technik - dialyzační přístroje - hospital - Praha
Praha
před týdnem
Naším klientem je významná nadnárodní farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Pro onu společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby plastových nádrží dažďových a odpadných vôd(Sk)
Hlohovec (Slovensko)
před týdnem
- práca na HPP v 2smennej prevádzke - férový a individuálny prístup ku každému zamestnancovi - rodinná atmosféra a priateľský pracovný... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace