Práce v oboru Technické profese (3284) - strana 39

Technické profese
Konstruktér 3D
Okr. Český Krumlov
před 4 dny
-Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst) -Nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti... zobrazit nabídku»
Automechanik – Liberec
Liberecký
před 4 dny
Údržba, oprava a seřizování silničních motorových vozidel. zobrazit nabídku»
Pomocný dělník/ce do lakovny - 45 Bor Nová Hospoda
Tachov
před 4 dny
Nabízíme: 80-90 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 55% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Lakýrník/ce - 44, Bor Nová Hospoda
Tachov
před 4 dny
Nabízíme: až 130 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 55% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Inženýr/Designer
Plzeň
před 4 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zajímavě ohodnocená pozice ve výrobě/ fixní mzda 18000 Kč
Teplice
před 4 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda 18000 Kč + příplatky - prostřední úspěšné nadnárodní společnosti zobrazit nabídku»
Kontrolor
Brno - Kuřim
před 4 dny
Pro našeho klienta, českého výrobce odlitků z šedé a tvárné litiny s dlouholetou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Kontrolora.... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Kuřim
před 4 dny
Pro našeho klienta, českého výrobce odlitků z šedé a tvárné litiny s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový... zobrazit nabídku»
Dokumentarista
Plzeň
před 4 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Skladník – Expedient – Od 18.000 Kč
Brno
před 4 dny
Práci na plný úvazek od pondělí do pátku pouze s občasnými dopoledními směnami v sobotu (v letních měsících úplně bez sobot) ... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - výpalky pro ocelové konstrukce
Ústí nad Labem
před 4 dny
* perspektivní práci v úspěšné společnosti * možnost osobního růstu v oboru * velmi dobré finanční ocenění * firemní benefity zobrazit nabídku»
Global planner
okr. Nový Jičín
před 4 dny
* zajímavá a různorodou práci v prostřední nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * příspěvek na stravování *... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Technolog výroby LED TV
Plzeň - Borská pole
před 4 dny
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., Plzeň – Borská pole, který patří mezi největší světové... zobrazit nabídku»
Technik údržby strojů
Most
před 4 dny
práce v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti možnost jazykových a odborných kurzů odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Rozpočtář staveb - elektro
Brno
před 4 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční společnost (rozvod elektrické energie),... zobrazit nabídku»
Technický pracovník pro oplocování komunikací
Praha
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Materiálový inženýr [Atraktivní ohodnocení]
Česká lípa
před 4 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Methods engineer
Plzeňsko
před 4 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Montér výtahů
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: montér výtahů. Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace