Práce v oboru Technické profese (3438) - strana 39

Technické profese
Pracovník stavebních zakázek - mzda neomezena
Uherské Hradiště
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro opravy manipulační techniky Praha
Praha
před týdnem
Služební automobil Mobilní telefon Profesionální nářadí, další pracovní pomůcky Školení a další vzdělávání Nástup... zobrazit nabídku»
Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ
Praha-Měcholupy
před týdnem
Nabízíme: - Příjemný pracovní kolektiv - Dlouhodobou perspektivu - Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré... zobrazit nabídku»
Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje
Praha
před týdnem
Nabízíme: - práci na HPP - velmi dobré platové podmínky - moderní pracovní prostředí - zajímavé a náročné zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Technik BOZP
Slavkov u Brna
před týdnem
Nabízíme práci v mezinárodní společnosti motivující příjem zajímavou a perspektivní práci možnost osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení PLC
Mladá Boleslav
před týdnem
- nadstandardní platové ohodnocení - zajímavé a pestré zakázky - 5 týdnů dovolené - výkonové prémie - příspěvky na penzijko -... zobrazit nabídku»
Manipulační pracovník ve výrobě
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Bagrista, strojník - Kladno - stálé pracoviště
Kladno
před týdnem
pracovní doba: 6-14h, v sezóně i do cca 16h, občas práce o víkendu - proplácí se přesčasy dle Zákonníku práce. hodinová mzda dle... zobrazit nabídku»
! Jednoduchá obsluha CNC - Uh. Hradiště - 90 Kč/hod čistá mzda
Uherské Hradiště
před týdnem
- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na dopravu, nebo ubytování zdarma - místo... zobrazit nabídku»
! Operátor/ka výroby Strážnice - velmi jednoduchá práce-od 85Kč
Strážnice
před týdnem
- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr - místo výkonu práce Strážnice - výhodné platové podmínky od 85 Kč/hod... zobrazit nabídku»
Manažer centra údržby a servisu strojů
Brno
před týdnem
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože: nabízí zajímavou a samostatnou manažerskou pozici, kde uplatníte jak technické, tak... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů
okres Turnov
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení - různé benefity a prémie - další benefity po ukončení zkušební doby - příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - Výroba polotovarů a polovodičových výrobků - Pískování, chemické čištění pomocí specálních strojů - Vizuální... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky - 32.500 Kč
Praha
před týdnem
Informace o klientovi Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v České... zobrazit nabídku»
Technolog pro papírenský průmysl
Ústecký
před týdnem
Jste technicky zaměření a můžete se pochlubit praxí z pozice technologa ve výrobě? Rádi komunikujete s lidmi a jste týmoví hráči? Umíte... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Plzeňský
před týdnem
* zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti * atraktivní platové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * školení *... zobrazit nabídku»
Technolog / příprava výroby
Plzeňský
před týdnem
* atraktivní platové ohodnocení * různorodá činnost na unikátní pracovní pozici * možnost podílet se na rozjezdu nových výrobních... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby
Brno
před týdnem
Co prací v této společnosti získáte? - standardní balíček benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, jazykové... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Olomoucký
před týdnem
Co Vám společnost nabídne? - Možnost rozšíření školení - Penzijní připojištění - Závodní stravování - Automobil pro soukromé... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Novobydžovsko
Nový Bydžov
před týdnem
- přátelský kolektiv na pracovišti - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na stravování, na penzijní připojištění - kurzy... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace