Práce v oboru Technické profese (2816) - strana 4

Technické profese
Směnový mistr výroby
Trutnovsko
dnes
- práci v úspěšné a moderní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - finanční odměny - firemní stravování - penzijní... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník + práce na PC
Liberec
dnes
- práce v silné společnosti, - průměrná mzda 20 000 Kč, - nástup ihned, - po zapracování možnost přechodu na trvalý pracovní... zobrazit nabídku»
Balič, strojník, mechanik / Kroměříž
Kroměříž
dnes
stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost seberealizace a odborného rozvoje dobrý pracovní tým a příjemné... zobrazit nabídku»
Údržbář - provozní elektrikář / Rosice
Rosice
dnes
perspektivní zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě zázemí stabilní společnosti možnost seberealizace dobrý pracovní... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Stod
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? nástupních 140 Kč/hod 5 týdnů dovolené placené jazykové kurzy a další vzdělávání vánoční... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro tisková zařízení/Brno
Brno
dnes
- odpovídající platové ohodnocení (základní plat + další provizní složky) - pracovní doba: 7:30 - 16:00 - odborná školení a... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Zlínský kraj
dnes
- stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - zaškolení - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka IS pro oblast výroby a logistiky
Náchod
dnes
- zázemí stabilní firmy poskytující zavedený a široce využívaný IS - zaškolení v IS - podpora firmy /služební automobil pro pracovní... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Mnichovo Hradiště
dnes
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora prodeje
Praha - Karlín, Křižíková
dnes
- velmi dobrý a přátelský tým - nadstandardní pracovní prostředí v Karlíně - moderní design - velmi dobré platové ohodnocení + 13... zobrazit nabídku»
Obsluha EDM zařízení – s ubytováním
Velešín
dnes
Pro firmu se specializací na komplexní výrobu a dodávku nářadí, nástrojů, měřidel a brusiva pro strojírenskou výrobu. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Technik údržby zeleně a úklidu
Praha
dnes
Nabízíme: - práce ve stabilní a zavedené společnosti - dobré finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - automobil k dispozici -... zobrazit nabídku»
Referent/Dispečer
Praha 10
dnes
Co nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve stabilní zahraniční společnosti - prodej kvalitních produktů - týmová atmosféra -... zobrazit nabídku»
Programátor zpracování obrazu
Ostrava
dnes
práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, účast na zajímavých projektech, práci v dynamickém prostředí, možnost osobního... zobrazit nabídku»
Vedoucí Prodeje a Projektů
Brno
dnes
- Zkusíme Vám nabídnout to co Vám momentálně schází! - Jinak můžete očekávat, velkou stabilní společnost. - Brno zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 105 Kč/hod.
Jablonec nad Nisou
dnes
- mzda 105 Kč/hod, - příplatky, - stravenky. zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Praha / Brno / Ostrava
dnes
- flexibilní pracovní doba s možností home office - příležitost k seberealizaci - přístup k nejmodernějším technologiím a práce v... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
dnes
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
dnes
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů
Pardubice
dnes
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace