Práce v oboru Technické profese (3274) - strana 4

Technické profese
Pracovník pneuservisu - Praha
Praha
dnes
* Možnost profesního růstu * Firemní benefity * Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav *... zobrazit nabídku»
Technolog
Mirošov
dnes
zázemí stabilní české společnosti trvalý pracovní poměr zaměstnanecké benefity (jazykové vzdělávání, příspěvek na stravování)... zobrazit nabídku»
Směnový mistr IM
Mnichovo Hradiště
dnes
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Automechanik pro osobní nebo nákladní vozy - Brno
Brno
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme automechaniky... zobrazit nabídku»
Automechanik pro osobní, užitkové nebo nákladní vozy
Jihočeský
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme automechaniky... zobrazit nabídku»
Přijímací technik pro nákladní vozidla - Hradec Králové
Hradec Králové
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme kandidáty pro... zobrazit nabídku»
Supervisor lakovny - vlhká i suchá lakovna, obor automotive
Příbram
dnes
Pro našeho klienta, nejvýznamnějšího výrobce kompaktních bagrů a nakladačů na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty pro pozici:... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
dnes
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Montér telekomunikačních služeb
Praha
dnes
* 5 týdnů dovolené * Příspěvek na sport * Možnost zvyšování kvalifikace * Levnější tarif od mobilního operátora a další benefity zobrazit nabídku»
Přijímací technik- autorizovaný servis, Liberec 35-40 000 Kč
Liberecký
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobní a nákladní techniky, hledáme zkušeného člověka na uvedenou... zobrazit nabídku»
Zámečník (Z19644)
Praha východ
dnes
Firma Erocomm s.r.o. s provozovnou v Dřevčicích 141, Brandýs nad Labem hledá pro výrobu rozváděčů ZÁMEČNÍKA ... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality v automotive
Pardubice
dnes
- mzda dle zaučení 95-110 Kč/hod, možnost až 135 Kč/hod. - příplatky za noční, svátky, SO+NE - placené i přestávky - nástup ihned... zobrazit nabídku»
Operátor robotické linky (Z19630)
Brno
dnes
REMET, spol. s r.o. se sídlem Vídeňská 11/127, BRNO nabízí zaměstnání na hlavní pracovní poměr: Operátor robotické linky ... zobrazit nabídku»
Expedient výrobku (Z19625)
Klatovy
dnes
Drůbežářský závod Klatovy a.s. ul. 5.května 112, Klatovy Nabízíme pracovní pozice Zámečník – seřizovač – elektrikář ... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC a montážních linek [Nástup ihned]
Liberec
dnes
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby [Bohaté benefity]
Most
dnes
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Technik nových projektů [Pružná prac. doba]
Louny
dnes
- zázemí stabilní prosperující zahraniční společnosti - pružná pracovní doba - dovolená navíc - zvýhodněné stravování -... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Z19626)
Středočeský kraj
dnes
RGT s.r.o. - rma s dlouholetou tradicí – výroba z nerezu především pro gastronomii hledá do svého týmu KONSTRUKTÉRA Do našeho týmu... zobrazit nabídku»
Technik kvality (Z19623)
Jihočeský kraj
dnes
Hledáme pracovníky do následující pozice pro naše závody v Blatné a Strakonicích. TECHNIK KVALITY Nabízíme: Jistota zaměstnání... zobrazit nabídku»
Skladník / manipulant
Suchdol nad Lužnicí
dnes
Do společnosti působící v oblasti výroby elektrotechniky hledáme skladníka Vaše náplň práce > zajištění toku materiálu ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace