Práce v oboru Technické profese (2840) - strana 40

Technické profese
Strojní konstruktér - senior/junior [Bohaté benefity] (svzam)
Plzeň
před týdnem
- Práci při tvorbě výrobních podkladů pro jednu z největších světových firem - Flexibilní pracovní dobu - Možnost profesního i... zobrazit nabídku»
PLC programátor senior [Pružná prac. doba] (svzah)
Plzeň
před týdnem
- Pracoviště v Plzni - Flexibilní pracovní dobu - Možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti - Roční,... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka SQA [13. plat] (svzaj)
Plzeň
před týdnem
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - perspektivní práci v profesionálním týmu - příspěvky na stravování a dojíždění - příspěvky na... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu skladu [5. týdnů dovolené] (svzac)
Plzeň
před týdnem
- Místo výkonu práce Plzeňsko - Možnost podílet se na rozvoji nového projektu - Roční odměny do výše jedné mzdy - Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr - LSS Process Optimizer
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Konstruktér (M/Ž)
 Brno Termín nástupu:
před týdnem
JAKÉ AKTIVITY BUDE KONSTRUKTÉR VYKONÁVAT? * vývoj řešení v různých sektorech na trhu vyvažovací techniky * vývoj nových strojů a... zobrazit nabídku»
Designer electro
Brno
před týdnem
  BAVÍ VÁS PRÁCE NA NOVÝCH A ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH? OVLÁDÁTE EPLAN, FEM NEBO SOLIDWORKS? DOMLUVÍTE SE ANGLICKY? ANO? PAK ČTĚTE... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista (PRO systémy řízení teploty)
Brno
před týdnem
Tuto práci charakterizují 4 fakty: Touha pracovat pro jednu ze světově nejvýznamnějších společností vyvíjející a prodávající jednotky... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 45 000 Kč
okres Jičín
před týdnem
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Most
před týdnem
- perspektivní práce v prosperující společnosti, uvítáme i starší zájemce - korektní zacházení - velmi slušnou odměna v závislosti... zobrazit nabídku»
Specialista provozu aplikací sítí
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky,... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se instalací, servisem a výrobou slaboproudých technologií v oboru nedestruktivního zkoušení... zobrazit nabídku»
3D CAD junior (vhodné pro studenty a absolventy)
okr. Ústí nad Labem
před týdnem
Čím tě odměníme? * Na tuto juniorskou pozici nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč) a k tomu navíc celou řadu... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr (automotive)
okr. Chomutov
před týdnem
* fixní plat 30 - 50 tisíc Kč + bonusy dle plnění KPI's * pružná pracovní doba (pevná část 9-15) * příspěvky na stravování *... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Krupka
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je specializovaná na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů, zákaznické tvarované... zobrazit nabídku»
Elektromechanik na externí montáže
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která provádí revize, prohlídky a zkoušky elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a... zobrazit nabídku»
Servisní technik PLC, robotika
Havlíčkův Brod
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje preventivní i nahodilý servis zejména pro české zákazníky v oblasti výrobního průmyslu,... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník měrového střediska
okres Pardubice
před týdnem
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
CNC programátor
Ústí nad Labem
před týdnem
* zajímavé platové ohodnocení až 28 000 Kč * práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou * týden dovolené navíc * příspěvky na... zobrazit nabídku»
Technolog přípravy forem pro vstřikování
Litoměřice
před týdnem
· perspektivní práce pro silnou společnost · nadprůměrné finanční ohodnocení · balíček dalších zaměstnaneckých benefitů ·... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace