Práce v oboru Technické profese (3384) - strana 45

Technické profese
Nákupčí ve výrobní firmě (Pozice vhodná i pro absolventa)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Zajímavé motivující finanční ohodnocení (bonusy) Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Operátor broušení - výborné finanční ohodnocení Brno
Brno
před týdnem
- práce pro mezinárodní společnost - možnost kariérního růstu - výborné finanční ohodnocení - dle zkušeností a praxe - stravenky -... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních strojů - šance nejen pro absolventy Brno
Brno
před týdnem
* základní mzda dle praxe a zkušeností (mzda se pohybuje od 21 000 Kč) * dotované stravenky v hodnotě 60Kč * 25 dní dovolené * stabilní... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Nový Jičín
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive, zajímavá práce bonusy, prémie benefity (příspěvky na dojíždění a... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Nový Jičín
před týdnem
stabilní mezinárodní společnosti oblast automotive motivující mzda s bonusy benefity (příspěvek na dojíždění a stravu, dovolená... zobrazit nabídku»
Procesní Technolog (lisovna)
Uherské Hradiště
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive benefity – 13 a 14. plat, příspěvek na stravné a dojíždění... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro vývoj
Pardubice okolí
před týdnem
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, možnost spolupráce při vývoji stále sofistikovanějších výrobků, práce v přátelském... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ
Hradec Králové
před týdnem
Zajímavá práce u prosperující a rozvíjející se společnosti Participace na tuzemských i zahraničních projektech Odpovídající... zobrazit nabídku»
Servisní technik výroby
Dvůr Králové nad Labem
před týdnem
práce ve výrobním podniku, finanční ohodnocení cca 24tis. Kč (další navýšení je možné podle výkonů a uplatnění), zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Hradec Králové
před týdnem
- zázemí silné mezinárodní společnosti - finanční ohodnocení dle praxe cca 23 - 27tis. Kč + další benefity - možnost osobního růstu zobrazit nabídku»
Programátor - Technolog - Robotář
Nymburk okres
před týdnem
Zajímavou a zodpovědnou práci převážně technického zaměření, stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti,... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera výroby
Pardubice okolí
před týdnem
Zaměstnavatel Vám nabízí plat v rozmezí 45-50 tisíc, k tomu pravidelné prémie; dále balíček firemních benefitů jako je příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektant - technik elektro
Hradec Králové
před týdnem
práce v zajímavé výrobně engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí dohodou, zaměstnanecké benefity, nástup možný... zobrazit nabídku»
Projekt manažer
Ždírec nad Doubravou
před týdnem
odpovídající finanční ohodnocení; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky na dopravu, jazykové kurzy...) zobrazit nabídku»
Správce budov/ údržbář
Plzeň
před týdnem
- přátelské a čisté pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - za doporučení nového zaměstnance odměnu 25.000 Kč - dobré finanční... zobrazit nabídku»
Elektrikář, až 35.000 Kč kmenový stav
Tachov - Vítkov
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV - mzda v rozmezí 25 000 – 35 000 Kč (dle praxe a zkušeností) + prémie za... zobrazit nabídku»
Automechanik - nákladní vozidla
České Budějovice nebo Ústí nad Labem nebo Hradec...
před týdnem
Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou Pravidelné školení na nové technologie / trendy Pracovní... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
okres Rokycany
před týdnem
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na dopravu nebo možnost využít firemní dopravu ... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před týdnem
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před týdnem
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace