Práce v oboru Technické profese (3178) - strana 46

Technické profese
Operátor dokončování - jednoduchá manuální práce!!!
Rokycany
před 5 dny
- stabilita a dlouhodobé zaměstnání na HPP - nástupní mzda 85Kč/hod (+navyšování dle zapracování) - navýšené příplatky - přesčas... zobrazit nabídku»
Operátor v automotiv - mzda až 25 000,-!!!
Rokycany
před 5 dny
- 110Kč/hod + pravidelné navyšování dle stupně zaškolení - navýšené zákonné příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% -... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor - automotiv - Rokycany
Rokycany
před 5 dny
- nástupní bonus 500Kč, za doporučení kandidáta až 5000Kč! - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - HPP - nástupní mzdu 110,-Kč/hod ... zobrazit nabídku»
Referent logistiky
oblast Hlinsko
před 5 dny
- Zázemí nadnárodní firmy - Možnost dočasného firemního ubytování - Možnost osobního i kariérního růstu - Pružnou pracovní dobu... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha, Mladá Boleslav
před 5 dny
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Údržbář - Elektrikář
okr. Mladá Boleslav
před 5 dny
- stabilní práce - dobré platové ohodnocení - odměny, prémie - příspěvek na dopravu - dovolená navíc - stravenky - lokalita: Plazy zobrazit nabídku»
Technolog výroby kompozitů
Praha
před 5 dny
- Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru - systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů - příspěvek... zobrazit nabídku»
Strojírenský technolog normovač
Hořovice
před 5 dny
- práci pro mezinárodní společnost - uplatnění Vašich znalostí a kariérní růst - příjemné pracovní prostředí - velmi dobré vztahy... zobrazit nabídku»
Technický manažer výroby
Okr. Český Krumlov
před 5 dny
-Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti -Profesní rozvoj s možností postupu na vedoucí pozici -Motivující... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Okres Plzeň
před 5 dny
-zázemí silné společnosti s vizí a budoucností -zajímavou zodpovědnou pozici v prostředí leteckého průmyslu -možnost spolupracovat... zobrazit nabídku»
Konstruktér - design engineer
Okres Plzeň
před 5 dny
-zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl -možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi -možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Orlicí
před 5 dny
-kvalitní proškolení -práce s dobře zavedeným produktem -prostor pro obchodní vyjednávání -maximální podpora a kontrola -mobilní... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik
Ústí nad Orlicí
před 5 dny
-práci ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti -práce na strojích prémiových značek -zaškolení přímo u výrobce strojů... zobrazit nabídku»
Produktový manažer chlazení
Okr. Český Krumlov
před 5 dny
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Zajímavé mzdové ohodnocení -Smlouvu na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Technik servisního oddělení
Okr. Český Krumlov
před 5 dny
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Odborné zaškolení v oboru -Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Technik servisního oddělení Praha
Praha
před 5 dny
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Odborné zaškolení v oboru -Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Frézař, seřizovač na CNC
okr. Ústí nad Orlicí
před 5 dny
-nástup IHNED -moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti -možnost kariérního a odborného růstu -bezplatná autobusová... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce bozp a PO - Jižní Čechy
Jižní Čechy
před 5 dny
-Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků -Služební automobil -Odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Koordinátor na stavbách
Praha
před 5 dny
-zázemí silné společnosti -uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti BOZP -časovou flexibilitu -práci v terénu -pracoviště Praha zobrazit nabídku»
Technický specialista projektů
Pardubice
před týdnem
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou práce s produktem špičkové mezinárodní kvality motivační systém odměňování možnost... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace