Práce v oboru Technické profese (3064) - strana 47

Technické profese
Svářeč v ochranné atmosféře
Vidonín
před týdnem
Pro našeho klienta, který je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stavebních a průmyslových výtahů, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Interní technik – dřevoobráběcí stroje
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu
Praha
před týdnem
Chcete nabrat zkušenosti v práci pro významnou architektonickou a projekční kancelář? Společnost se zabývá architektonickými službami,... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality senior
okr. Šumperk
před týdnem
* motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu * možnost odborného i jazykového vzdělávání * zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ČR (OZP)
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost dodávající výrobky do oblasti opravárenství, údržby a technického čištění, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oblasti vysoušení
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z předních firem s dlouholetou tradicí zajišťující služby v oblasti vysoušení a sanací... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Hradec Králové
před týdnem
- práci v prosperující výrobní společnosti působící v oblasti automotive - jistotu stabilního zaměstnání - motivační mzdové... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Plzeňský
před týdnem
Co Vám bude náplní práce? Koordinace a řízení aktivit pro úspěšnou implementaci projektů Pravidelná revize a reporting u svěřených... zobrazit nabídku»
SMT Technický pracovník
Plzeňský
před týdnem
Co Vám bude náplní práce? Zabezpečení provozu a údržby linek SMT Zabezpečení plynulosti výroby Zabezpečení seřízení, údržby a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Plzeňský
před týdnem
Co Vám bude náplní práce? Nastavení a kontrola svěřených výrobních procesů. Zlepšovaní výrobních procesů. Snižovaní norem a... zobrazit nabídku»
Pracovník spedice
Pardubický
před týdnem
Hovoříte anglicky nebo německy? Máte zkušenosti na pozici speditéra? Pak je tato pozice určena právě Vám! Logistická společnost obsazuje... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - okres Teplice
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník/pracovnice elektro
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce vývojového pracovníka elektro Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vzdělání VŠ, SŠ s... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik pro práci se špičkovými technologiemi - absolventi vítáni
Pardubický
před týdnem
Jsi absolventem SŠ/VŠ elektrotechnického směru a baví Tě práce s PC? Chceš se zlepšovat, růst kariérně i osobnostně, účastnit se... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenost z výroby? Věnovali jste se údržbě nebo technologii a rádi byste se zaměřili spíše na údržbu? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení - vnitřní odbyt
okr. Přerov
před týdnem
* práci ve stabilní zahraniční firmě * široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání * příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Brusič nerezu
Plzeň
před týdnem
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - Týden dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů
Čejč
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Handler bez nočních směn- Brno
Brno
před týdnem
Práce pouze na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku Velká mezinárodní společnost Karierní postup CTPark Slatina-... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace