Práce v oboru Technické profese (2954) - strana 5

Technické profese
Specialista dodavatelské kvality
Kaplice
včera
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Různorodou a perspektivní práci Atraktivní mzdové ohodnocení Smlouvu na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Ambiciózní technik- vhodné pro absolventy
Kaplice
včera
Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti Profesní rozvoj s možností kariérního postupu Motivující... zobrazit nabídku»
Technik tažení kovů (Z51038)
Chomutov
včera
- 5 týdnů dovolené - závodní stravování - nástup ihned nebo dle dohody - práci ve významné společnosti zobrazit nabídku»
Technolog (Z37592)
Brno
včera
- 5 týdnů dovolené - závodní stravování - nástup ihned nebo dle dohody - práci ve významné společnosti zobrazit nabídku»
Servisní technik EZS a EPS - v případě neplatné 50 proškolení
České Budějovice
včera
Popis: Komplexní řešení v oblasti telekomunikační služeb, slaboproudých, bezpečnostních systémů a počítačových sítí Provádění... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Kaplice
včera
Náplň práce: Technická podpora při zavádění nových produktů do výroby Návrhy a koordinace změn u stávajících produktů Koordinace... zobrazit nabídku»
Technický pracovník laboratoře – Úsek kontroly kvality staveb
Praha
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Servisní technik - strojař zvedacích zařízení
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme kandidáta na pozici Servisní technik -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - kreslič
Příbram
včera
zajímavou pracovní pozici atraktivní platové ohodnocení + měsíční bonus pružná pracovní doby týden dovolené navíc sociální... zobrazit nabídku»
Operátor / ka - Dělník / ce ve výrobě až 20.000 Kč/měsíc
Kladensko
včera
- dlouhodobou spolupráci na HPP - ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení - BENEFITY dle provozu: 13.mzda, 5 týdnů dovolené, zdarma svozové... zobrazit nabídku»
Technik - Operátor/ ka elektro (muži i ženy) až 20.000 čistého
Kladensko
včera
Máte praxi v elektro průmyslu / výrobě nebo jste absolvent/kou školy s technickým zaměřením? Jste manuálně zručný/á, rádi se učíte... zobrazit nabídku»
Specialista povrchových úprav
Brno
včera
- služební auto i pro soukromé použití - telefon i pro soukromé použití - notebook, I-pad, pracovní pomůcky - internet, tiskárna -... zobrazit nabídku»
Seřizovač - nástrojař
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti s údržbou či opravami nástrojů a se seřizováním strojních zařízení? Chcete být součástí mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů
Jihomoravský
včera
Hledáte práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ? Máte zkušenosti i s náročnější údržbou a servisem výrobních zařízení? Hledáte... zobrazit nabídku»
Prodejce regálů a regálové techniky
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, společnost poskytující prémiové produkty a služby v oblasti manipulační a skladovací techniky hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do elektro-výroby
Blatná
včera
- věrnostní čtvrtletní příspěvek - prémie za nově přivedeného zaměstnance - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění zobrazit nabídku»
Pracovník v dřevovýrobě
České Budějovice
včera
- smlouva na HPP - zajištěné ubytování - možnost závodního stravování - věrnostní čtvrtletní příspěvek - práce na jednu směnu... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Kaplice
včera
- výhodné platové podmínky - plat je určován dle praxe - po zapracování přibývají měsíční prémie a čtvrtletní věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Kaplice
včera
- příplatky dle zákoníku práce - mzda dle zkušeností a včetně příspěvku na ubytování - příspěvek na dojíždění - dlouhodobé... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Český Krumlov
včera
- mzda dle praxe a zkušeností včetně příspěvku na ubytování - příplatky a prémie navíc k uvedené mzdě - zajímavou a činorodou... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace