Práce v oboru Technické profese (3264) - strana 52

Technické profese
Pracovník ve výrobě
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příplatky za noční směny a víkendy osvěžení na pracovišti akce pro zaměstnance praní a servis pracovních... zobrazit nabídku»
Montér-Svářeč – 130Kč/hod!
Praha
před týdnem
Nástupní mzda 130 Kč za hodinu Pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí Zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
Stavební dělník – 130Kč/hod!
Praha
před týdnem
nástupní mzda 130 Kč za hodinu pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
Senior projektový manažer
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů čejč
Čejč
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Samostatný technik přípravy výroby a obchodu
Jihomoravský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou a ryze českou stavební společnost, která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy... zobrazit nabídku»
Skladník/Koordinátor zakázek včetně instalací
Brno
před týdnem
Co byste měli vědět: Jedná se o malou firmu do 10ti zaměstnanců Práce na této pozici je velmi časově flexibilní (pracovní program je... zobrazit nabídku»
Lakýrník/natěrač – oblast dřevovýroby – i bez vyučení
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? dlouhodobá a stabilní práci v moderní výrobní hale důkladné zaškolení a velmi dobré zázemí... zobrazit nabídku»
Lakýrník – 1 směna, i bez zkušeností
Bystřice nad Perštejnem
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením dotované stravování, příspěvek... zobrazit nabídku»
Lean/continuous improvement specialist
Hustopeče
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Operátor montáže ve výrobě Hustopeče
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Svářeč ve výrobě Hustopeče
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Technik údržby - zámečník
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti Smlouva... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Smlouva na dobu neurčitou, stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér lisovacích nástrojů
Mladá Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se konstruováním lisovacích nástrojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici CAD konstruktér... zobrazit nabídku»
Rf/wireless engineer
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? 5 týdnů dovolené měsíční a čtvrtletní docházkový bonus věrnostní bonus příspěvek na závodní stravování... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec nad Nisou
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»
Technolog plánování výroby
Moravany u Brna
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost k dalšímu... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC ohraňovacího lisu
Moravany u Brna
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením motivující finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace