Práce v oboru Technické profese (3258) - strana 6

Technické profese
Mistr
Jablonec nad Nisou
dnes
- Možnost profesního a odborného růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Atraktivní finanční ohodnocení - Profesní kurzy -... zobrazit nabídku»
Servisní technik do dílny v Kvasinách
Kvasiny
dnes
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba: ranní směna od 6,00 do 14,30, odpolední směna od 13:30... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - elektrikář
Liberec
dnes
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Technický ředitel -
Českobudějovicko
dnes
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny + seřizovač kontrolních strojů
okr. Hodonín
dnes
Zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti; Závodní stravování; Týden dovolené navíc; Příspěvek na životní a penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů čejč
Čejč
dnes
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Seřizovač obráběcích strojů čejč
Čejč
dnes
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Skladník, řidič VZV - dvousměnný provoz
Liberec
dnes
Jak Vás odměníme? Mzdové ohodnocení v průměru 20 000 Kč, práce pouze pondělí - pátek (dvousměnný provoz), 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (projekty elektro nebo MaR)
Pardubice okolí, výjezdy do zahraničí
dnes
Zázemí tradiční české společnosti, účast na velmi zajímavých projektech, naprostá samostatnost v práci, možnost seberealizace, firemní... zobrazit nabídku»
Šéfmontér pro zakázky MaR a elektro
Pardubice okolí (sídlo firmy) + zakázky v ČR i...
dnes
Odpovídající plat, služební telefon a automobil i k soukromému používání, další profesní školení, možnost odborného růstu, naprostá... zobrazit nabídku»
Servisní technik (m/ž)
Drážďany
dnes
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Vyškov
dnes
zázemí prosperující společnosti profesní a kariérní růst s možností dalšího vzdělávání zajímavá a odpovědná práci ... zobrazit nabídku»
Materiálový zásobovač linky Brno
Brno
dnes
Práce pouze na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku Velká mezinárodní společnost Karierní postup CTPark Slatina-... zobrazit nabídku»
Lehká manuální práce pouze na nočních směnách- (20-23 000 Kč)
Brno
dnes
- práce pouze na noční směně (22-6) od neděle do pátku - práci pro velkou mezinárodní společnost - karierní postup na další pozice... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký kraj
dnes
práce se špičkovým 3D software (práce SW Autocad a Inventor) zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru... zobrazit nabídku»
Skladník/Koordinátor zakázek včetně instalací
Brno
dnes
Co byste měli vědět: Jedná se o malou firmu do 10ti zaměstnanců Práce na této pozici je velmi časově flexibilní (pracovní program je... zobrazit nabídku»
Lakýrník/natěrač – oblast dřevovýroby – i bez vyučení
Brno
dnes
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? dlouhodobá a stabilní práci v moderní výrobní hale důkladné zaškolení a velmi dobré zázemí... zobrazit nabídku»
Vedoucí projeKčního oddělení
Karlovy Vary
dnes
Pro našeho klienta, českou inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > organizování a... zobrazit nabídku»
Projektant/tka vn/nn/mar
Karlovy Vary
dnes
Pro našeho klienta, českou inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > samostatné projektování... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny (parťák) - výroba a kompletace kovových dveří
Velvary
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace