Práce v oboru Technické profese (3064) - strana 63

Technické profese
Hledáme Technika oprav v elektrotechnické výrobě
Kladno
minulý měsíc
- Roční valorizace mezd - Čtvrtletní bonusy - Příspěvěk zaměstnavatele na závodní stravování, kafetérii, volnočasové aktivity - 5 dní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik pro japonskou společnost
Kladno
minulý měsíc
- Práci v nepřetržitém provozu - Zázemí mezinárodní výrobní společnosti - Věrnostní bonus - Firemní stravování s příspěvkem... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog - lisování plastů
Sadská
minulý měsíc
- Zázemí nadnárodní společnosti - Možnost osobního rozvoje a profesního růstu - Jazykové kurzy a další vzdělávání - Penzijní... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro svět
Celá ČR
minulý měsíc
Co Vám nabídneme: - Práci se zajímavými technologiemi - Mezinárodní, ale zároveň rodinná společnost s dlouholetou tradicí - Stabilitu... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Ostrava
minulý měsíc
Za všechny výše uvedené schopnosti a dovednosti klient nabízí: · Pracovní poměr na dobu neurčitou · Pestrou pracovní náplň · Týden... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik bez AJ – 30-40 000,-
Středočeský
minulý měsíc
- Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně - Bonusy/prémie - 5 týdnů dovolené - Dotace na stravu - Výhodné volání zobrazit nabídku»
Provozní technik
Louny
minulý měsíc
Práce pro stabilního zaměstnavatele a profesní růst je samozřejmost, k tomu všemu TY navíc získáš: - Práci v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Provozní technik - mechanik
Louny
minulý měsíc
Práce pro stabilního zaměstnavatele a profesní růst je samozřejmost, k tomu všemu TY navíc získáš: - Práci v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Nebuď namistrovanej... Buď prostě Mistr
Prostějov
minulý měsíc
Za dobrou práci, se Vám zaměstnavatel odmění nastotisíckrát: · motivující platové ohodnocení (základ + prémie) · prémie za pracovní... zobrazit nabídku»
Kvalita až na prvním místě aneb prvotřídní SQ Engineer wanted
Prostějovsko
minulý měsíc
Za vše dobré budete pozásluze odměněni, nabízíme: · motivující platové ohodnocení · prémie za pracovní výročí (seniorita) ·... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Středočeský
minulý měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - stabilní zaměstnání - možnost profesního růstu - příspěvek na dojíždění - výrobní bonus -... zobrazit nabídku»
Automechanik špičkových automobilů
Praha
minulý měsíc
· Motivační finanční ohodnocení · Samostatnou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu · Odbornou pomoc a pravidelná odborná... zobrazit nabídku»
Extratřída na vstřikování plastů senior/junior (min. 80.000 Kč/měs. v p...
Litovel
minulý měsíc
Proč právě tuto pozici u našeho klienta? Budete součástí mezinárodní výrobní společnosti Příchody a odchody si u nás řídíte sami –... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro testovací komory
Praha
minulý měsíc
- Rodinné pracovní prostředí ve společnosti fungující na trhu již od roku 1993 - Práce s moderními technologiemi - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
AX Specialista - technolog junior
Liberecký
minulý měsíc
rozvoj při poznávání výrobních procesů, jejich úprava a tvorba a následně po cca 2 letech nástup na pozici technologa samostatnou a... zobrazit nabídku»
Strojvedoucí/vlečka - výrobní společnost
Ostrava
minulý měsíc
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti, - praktické seznámení s procesy, - osobní a profesní rozvoj, -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-energetik
Ostrava
minulý měsíc
- silné zázemí nadnárodní společnosti, - zajímavé služební cesty do zahraničních jednotek společnosti ArcelorMittal Ostrava, -... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr – vedoucí zkoušky
Praha Východ
minulý měsíc
- Zajímavá práce v oblasti zkoušení vysokým napětím - Možnost setkávat se s lidmi různých národností, vy však cestovat nebudete, oni... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Rakovník
minulý měsíc
To, že Vám nabízíme příležitost stát se součástí nadnárodní dynamické společnosti, která Vám zaručí možnost profesního růstu, je... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Štětí
minulý měsíc
- stabilní práci v dynamické a úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - možnost pro další osobní a profesní růst -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace