Práce v oboru Technické profese (3384) - strana 63

Technické profese
Technolog / příprava výroby
Plzeňský
tento měsíc
* atraktivní platové ohodnocení * různorodá činnost na unikátní pracovní pozici * možnost podílet se na rozjezdu nových výrobních... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby se znalostí bozp
okres Kolín
tento měsíc
Za Vaši práci odměna: - v pravidelné mzdě (až 35.000,-) s bonusy - důvěra ve Vás ve formě smlouvy na dobu neurčitou - pracovní doba,... zobrazit nabídku»
Technik industrializace: plasty
Plzeňský
tento měsíc
stabilní a zajímavou práci dobré platové ohodnocení věrnostní příspěvek školení možnost působení i v zahraničí 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Plzeňský
tento měsíc
Dobré finanční ohodnocení Zázemí nadnárodní společnosti Bonusový systém společnosti Příspěvek na penzijní / životní... zobrazit nabídku»
Nákupčí s technickým vhledem
Plzeň
tento měsíc
13. plat a další benefity příspěvky na dojíždění a stravování podpora kultury, zdraví a sportu příspěvky na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Nástrojař
BŘECLAVSKO
tento měsíc
zázemí mezinárodní společnosti motivující finanční hodnocení, čtvrtletní odměny příspěvek na penzijní připojištění ... zobrazit nabídku»
CNC operátor
Plzeňsko
tento měsíc
zázemí mezinárodní společnosti motivující příjem, roční bonus, přesčasové příplatky pravidelné zhodnocení mzdy 25 dnů... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů ve výrobě
PLZEŇSKO
tento měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - motivující příjem, přesčasové příplatky - 25 dnů dovolené - příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
Izolace - pájení
HUSTOPEČE, BŘECLAV
tento měsíc
motivující příjem příspěvek na pojistné závodní stravování čtvrtletní prémie zajímavé motivační příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů v rámci ohýbací linky
Hustopeče
tento měsíc
zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti motivující finanční hodnocení, výkonnostní prémie příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Lean engineer (i pro absolventy)
Česká Lípa
tento měsíc
- Bohaté firemní benefity (5 týdnů dovolené, 13. Plat, jazykové kurzy, školení…) - Jednosměnný provoz - Stabilní zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer / příprava výroby - Plzeň
Plzeň
tento měsíc
Práce v mezinárodní společnosti Možnost osobního i kariérního růstu 25 dní dovolené Příspěvek na stravování zobrazit nabídku»
PLC programátor
Královéhradecký
tento měsíc
- zaměstnání ve spol. s dlouholetou tradicí, neustálým rozvojem a vlastním vývojovým oddělením - možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Mechanik - obsluha stroje
Kadaň
tento měsíc
- atraktivní a motivující mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe - HPP ve kmenovém stavu společnosti - stravenky - svozovou dopravu -... zobrazit nabídku»
Technolog výrobního provozu
Královehradecko
tento měsíc
 - práce v perspektivní společnosti  - příspěvek na závodní stravování, na dopravu, na penzijní připojištění  - benefitní systém... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Královehradecko
tento měsíc
 - práce v perspektivní společnosti  - příspěvek na závodní stravování, na dopravu, na penzijní připojištění  - benefitní systém... zobrazit nabídku»
Technik junior s AJ
Plzeňský kraj
tento měsíc
* Technické vzdělání * Proaktivní přístup k práci * Schopnost samostatného působení * Ochota k dalšímu rozvoji * Komunikativní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
tento měsíc
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Plzeň
tento měsíc
- PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ - 2KRÁT ROČNĚ FINANČNÍ BONUS - PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace