Práce v oboru Technické profese (3294) - strana 64

Technické profese
Obráběč Kovů CNC - 37,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 1 měsíci
Nabízíme: 105Kč-170Kč/hod. +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (-ahb-)
okr. Brno
před 1 měsíci
pracoviště 15 km od Brna dobré platové ohodnocení příjemné pracovní prostředí další vzdělávání a odborný růst zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka - J19515
okres Olomouc
před 1 měsíci
* zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti * zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení * motivační program, silné... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením lidí a rádi byste své dosavadní strojírenské zkušenosti zúročili? Neváhejte a kontaktuje nás! Společnost se... zobrazit nabídku»
AutoCAD Projektant
Olomoucký
minulý měsíc
Za svou skvěle odvedenou práci dostaneš finanční ohodnocení které Ti patří. Budeš pracovat v mladém kolektivu velké nadnárodní... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - i šikovný absolvent
Olomoucký
minulý měsíc
Za to, že práci budete vykonávat tak jak se má dostanete: - Možnost pracovat ve velké nadnárodní společnosti. - Samozřejmostí pro Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Co přinese práce Vám? - V práci se budete mít možnost dále rozvíjet a vzdělávat. - Pracovat budete s přátelskými kolegy. - Se svými... zobrazit nabídku»
Technolog
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - V práci na Váš čekají různé benefity: stravenky, flexipasy, prémie... - Samozřejmostí pro Vás bude... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Olomoucký
minulý měsíc
Co v práci dostanete Vy? - Práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti. - Různé benefity, jako stravenky, flexipasy či lékařskou... zobrazit nabídku»
Technik linky chromu
Olomoucký
minulý měsíc
A co všechno získáte Vy? - Budete pracova't v přátelském týmu kolegů v rostoucí nadnárodní společnosti. - Společnost Vám poskytne... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - Budete mít možnost osobního ale i odborného růstu: různé profesní školení, jazykové kurzy - Své kolegy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
minulý měsíc
- Zodpovědnou práci ve výrobní firmě působící mimo automotive - Přátelskou atmosféru menšího kolektivu - Pět týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Dělník kompozitových dílů
Choceň
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení jednosměnný provoz možnost závodního stravování Místov výkonu práce: Choceň V případě zájmu zašlete... zobrazit nabídku»
Nástrojař s výučním listem
Vysočina
minulý měsíc
Jste zručný a baví Vás práce s obráběcími stroji? Hledáte stabilní práci v příjemném kolektivu, ale nemůžete ji najít kvůli... zobrazit nabídku»
Samostatný strojní zámečník
Plzeň
minulý měsíc
- Práce na jednu směnu – 7:30 – 16:00 - Zázemí zahraniční společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - 13. plat,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
minulý měsíc
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Výstupní kontrolor/ka
Hazlov
minulý měsíc
Bonusy za produktivitu a neabsenci. Příplatky za směnnost. Příspěvek na stravování. Svoz firemními autobusy. zobrazit nabídku»
Zámečník/ce
Cheb
minulý měsíc
Mzda odpovídající vykonané práci. Bonusy za produktivitu. zobrazit nabídku»
Technik/technička sériové výroby
Pardubický kraj
minulý měsíc
- nabízíme perspektivní práci ve firmě se zahraniční účastí, příjemné prostedí, moderně vybavené pracoviště, zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zámečník/svářeč - 40,Bor Nová Hospoda
Tachov
minulý měsíc
Nabízíme: 115 Kč-163Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace