Práce v oboru Technické profese (3282) - strana 67

Technické profese
Procesní technik
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost v Brně hledáme kolegu na pozici procesní technik. Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Pracovník ruční montáže
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže. Náplň práce: - sestavování výfukových sestav... zobrazit nabídku»
Měřící technik - 3D
Moravskoslezský kraj
minulý měsíc
nadstandartní platové ohodnocení a příspěvky (zdravotní péče, penzijní připojitění, vzdělávání...) dva týdny dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Projektový manažer stavby malých elektráren s NJ
Jihlava
minulý měsíc
Rozumíte elektru? Slyšeli jste někdy o kogeneraci? Že ano? Tak co takhle jít k nám a pomoci se stavbou moderních malých elektráren? Pojďte... zobrazit nabídku»
Servisní elektromechanik
Vysočina
minulý měsíc
Červený nebo modrý drát? Nebojte, bomby likvidovat nebudete, ale opravdu šikovný elektromechanik být musíte! Přesně takového hledáme do... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel pro oblast EU
Havlíčkův Brod
minulý měsíc
Velká kariérní příležitost! Ryze česká firma, která se zabývá vývojem a prodejem v oblasti energetiky, hledá vhodného manažera na... zobrazit nabídku»
Lean Specialist
Plzeňsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - příspěvky na dopravu - příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Customer Quality Engineer
Plzeňsko
minulý měsíc
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Lean specialista - automtive
Ostrava
minulý měsíc
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici specialisty optimalizace. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Mistr svařovny
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr svařovny Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Výměnář
Plzeň
minulý měsíc
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování, ... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Plzeň
minulý měsíc
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Plzeň
minulý měsíc
- Dobré platové ohodnocení – závislé na zkušenostech - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Procesní/Výrobní inženýr
okres Trutnov
minulý měsíc
- nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalitu - platová výše záleží na Vašich zkušenostech - firemní benefity... zobrazit nabídku»
Office Manager
Praha
minulý měsíc
Odměnu odpovídající významu pozice s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků Stravenky a další benefity Odborné i... zobrazit nabídku»
Mistr nástrojárny
Třinec
minulý měsíc
- ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení - práce na HPP v dynamicky se rozvíjející firmě - přátelský pracovní kolektiv -... zobrazit nabídku»
Elektro projektant (slaboproud)
Pardubice
minulý měsíc
- Zázemí české a prosperující společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Příjemné prostředí a přátelský kolektiv -... zobrazit nabídku»
Zámečník, autoklempíř
Přelouč
minulý měsíc
100 Kč/hod + úkolová složka mzdy 0-50Kč/hod dle plnění norem + odměna až 2000 Kč/měsíc práce v jednosměnném provozu pracovní doba... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Plzeňsko
minulý měsíc
- Stabilní a zajímavou práci ve stabilní výrobní společnosti - Možnost dalšího rozvoje - Dobré platové ohodnocení - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu/oddělení přípravy výroby
Plzeňský kraj
minulý měsíc
- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti - Uplatnění na zajímavé samostatné pozici - Zaměstnanecké výhody – příspěvky na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace