Práce v oboru Technické profese (3230) - strana 68

Technické profese
Asistent investičního manažera
Královéhradecký
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - příjemné prostředí a kolektiv - zajímavé finanční ohodnocení - řada firemních benefitů... zobrazit nabídku»
IT koordinátor senior silné mezinárodní výrobní spol.
okr. Chomutov
minulý měsíc
- zázemí silné mezinárodní výrobní firmy - pracovní smlouva na dobu neurčitou - dobré platové ohodnocení - podpora profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Specialista bozp
Studénka
před 2 měsíci
Hledáme zaměstnance na pozici Specialista BOZP. Pokud jste profíci v oboru a chcete pracovat pro stabilní společnost zabývající se výrobou... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Královéhradecký
před 2 měsíci
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Nové, moderní pracovní prostředí - Zajímavé platové ohodnocení (13. i 14. plat) - Řada... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Kvasiny
před 2 měsíci
- práce na HPP - hodinová mzda 110 Kč/ h - příplatky za přesčas (25%), So (33%), Ne (50%), svátky (100%) - stravenky 80 Kč zobrazit nabídku»
Letecký mechanik B1/B2
Moravskoslezský
před 2 měsíci
- stabilní uplatnění v rostoucí společnosti - práce v moderním prostředí v jednom z největších hangárů - platové ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Brusič nerezu
Plzeň
před 2 měsíci
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - Týden dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Technolog (Třebíč)
Třebíč
před 2 měsíci
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality – jednosměnný provoz
Choltice
před 2 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 20 000 – 24 000 Kč Práce v jednosměnné provozu Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC soustruhů
Choltice
před 2 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 18 000 – 25 000 Kč Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní tarif pro rodinu Možnost... zobrazit nabídku»
Elektrikář - údržbář (Nošovice)
Nošovice
před 2 měsíci
- práce na HPP - motivující finanční ohodnocení - možnost budování své kariéry v rámci společnosti - jistota zaměstnání v silné... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Liberec
před 2 měsíci
Jste zodpovědný a spolehlivý týmový hráč? Máte zkušenosti s automotive výrobou? Chcete se dále profesně rozvíjet? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s manipulační technikou
Plzeň
před 2 měsíci
- Práci na HPP nebo ŽL – dle domluvy - Fixní plat 20 - 25 000 Kč/měsíčně + bonusová složka dle objemu prodejů - Služební automobil... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby – automotive
Ostrava
před 2 měsíci
Hledáme schopné údržbáře, který mají potenciál vést tým a mají praxi v údržbě ve výrobní společnosti. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Karviná
před 2 měsíci
- HPP na dobu neurčitou - příspěvek na penzijní a životní připojištění - závodní stravování - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Koordinátor výrobní linky
Karviná
před 2 měsíci
- HPP na dobu neurčitou - příspěvek na penzijní a životní připojištění - závodní stravování - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Získej pozici na lakovně tpca Kolín
Ovčáry u Kolína
před 2 měsíci
Kromě nadstandardního výdělku až 29 100 Kč dostaneš: – čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc – Máš rád dobrou hudbu? Každý... zobrazit nabídku»
Seřizovač (Třinec)
Třinec
před 2 měsíci
- práce na HPP - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění - možnost profesního růstu - možnost pracovat s... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku – elektromontáž
okres Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí výrobního... zobrazit nabídku»
Vedoucí gps/lean specialista
Ústecký
před 2 měsíci
- zajímavá práce v rychle se rozvíjející společnosti - motivující mzdové ohodnocení - systém dalších benefitů   Lokalita: Žatecká... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace