Práce v oboru Technické profese (3228) - strana 69

Technické profese
Servisní technik manipulační techniky
PRAHA
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme dalšího šikovného Servisního technika! Pracovní náplň: - po... zobrazit nabídku»
Frézař - Ostravsko
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s frézováním a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme šikovného frézaře do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Svářeč - Ostravsko
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se svařováním a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme skvělého svářeče do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Soustružník - Studénka
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se soustružením a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme kolegu soustružníka do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Ústecký
před 2 měsíci
- Zajímavou práci v rychle se rozvíjející firmě - Motivující platové podmínky a bonusy - Další firemní benefity (stravování,... zobrazit nabídku»
Vedoucí / technik údržby
Ústecký
před 2 měsíci
- Motivující mzdové ohodnocení - Práce ve stabilní nadnárodní společnosti - Možnost osobního růstu   Lokalita: Žatecká zóna triangle zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Žatec, Kadaň, Most, Chomutov, Podbořany, Louny,...
před 2 měsíci
- zázemí stabilní a prosperující společnosti - zajímavé platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje   Lokalita: Žatecká zóna... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Ústecký
před 2 měsíci
- zajímavá práce v prosperující společnosti - motivující platové ohodnocení a další benefity - možnost osobního i profesního... zobrazit nabídku»
PLC specialista
Žatecká zóna Triangle
před 2 měsíci
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - další zajímavé benefity   Lokalita: Žatecká... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby nábytku
Plzeňsko
před 2 měsíci
- Práce v příjemném prostředí menší výrobní společnosti - Benefity – příspěvek na stravování, na dopravu, na dovolenou zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Most, Chomutov, Louny, Kadaň, Žatec, Klášterec nad...
před 2 měsíci
- zajímavá práce v rychle se rozvíjející společnosti - motivující mzdové ohodnocení - systém dalších benefitů   Lokalita: Chomutov a... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky/expedice
okr. Ústí nad Labem
před 2 měsíci
- zázemí velmi dobré a prestižní firmy - kvalitní firemní kultura a péče o zaměstnance - dobrý plat - řada zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
před 2 měsíci
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby v mezinárodní společnosti
Pardubický
před 2 měsíci
- zázemí mezinárodní výrobní společnosti, přední výrobce v oblasti automotive - příjemný kolektiv, dobré zázemí - odpovídající... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav
Moravskoslezský
před 2 měsíci
- zajímavou práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí - motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém -... zobrazit nabídku»
Vedoucí v metalografické laboratoři
Zlínský
před 2 měsíci
práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím odpovídající platové ohodnocení podporu osobního i profesního... zobrazit nabídku»
Inspektoři kvality písek
Písek
před 2 měsíci
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti zabývající se kontrolou kvality - dobrý výdělek + osobní ohodnocení + příplatky dle... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Mladá Boleslav
okres Mladá Boleslav
před 2 měsíci
Pro stabilní nadnárodní výrobní společnost v okolí Mladé Boleslavi se zaměřením na automobilový průmysl hledáme pracovníka na pozici ... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC
Vysočina
před 3 měsíci
- zajímavé platové ohodnocení - stabilní zázemí, práce na HPP - zaučení dle zkušeností a praxe - nástup ihned nebo dohodou zobrazit nabídku»
Mistr skladu
Rychnov nad Kněžnou
před 3 měsíci
- moderní, nové zázemí mezinárodní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - řada firemních benefitů (týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace