Práce v oboru Technické profese (2846) - strana 75

Technické profese

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Vedoucí oddělení notifikací technických předpisů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické kvality + náborový příspěvek
Holice
dnes
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 10.000,-Kč zajímavou práci ve stabilní české společnosti moderní pracovní prostředí motivující... zobrazit nabídku»
Servisní technik (vhodné i pro absolventy)
Hradec Králové, servisní výjezdy
dnes
· práce v menší společnosti s mnohaletým působením na trhu · dobrý kolektiv, prostředí firmy rodinného typu · zaškolení (i u... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Hradec Králové okr.
dnes
Nástup možný dohodou 5 týdnů dovolené Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele Kolektivní smlouva s výhodami nad... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník + práce na PC
Liberec
dnes
- práce v silné společnosti, - průměrná mzda 20 000 Kč, - nástup ihned, - po zapracování možnost přechodu na trvalý pracovní... zobrazit nabídku»
Balič, strojník, mechanik / Kroměříž
Kroměříž
dnes
stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost seberealizace a odborného rozvoje dobrý pracovní tým a příjemné... zobrazit nabídku»
Údržbář - provozní elektrikář / Rosice
Rosice
dnes
perspektivní zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě zázemí stabilní společnosti možnost seberealizace dobrý pracovní... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Stod
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? nástupních 140 Kč/hod 5 týdnů dovolené placené jazykové kurzy a další vzdělávání vánoční... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro tisková zařízení/Brno
Brno
dnes
- odpovídající platové ohodnocení (základní plat + další provizní složky) - pracovní doba: 7:30 - 16:00 - odborná školení a... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Zlínský kraj
dnes
- stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - zaškolení - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Referent materiálové logistiky
Most
dnes
zajímavá práce u silného zaměstnavatele možnost profesního růstu balíček zaměstnaneckých benefitů dotované... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora prodeje
Praha - Karlín, Křižíková
dnes
- velmi dobrý a přátelský tým - nadstandardní pracovní prostředí v Karlíně - moderní design - velmi dobré platové ohodnocení + 13... zobrazit nabídku»
Technik údržby zeleně a úklidu
Praha
dnes
Nabízíme: - práce ve stabilní a zavedené společnosti - dobré finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - automobil k dispozici -... zobrazit nabídku»
Referent/Dispečer
Praha 10
dnes
Co nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve stabilní zahraniční společnosti - prodej kvalitních produktů - týmová atmosféra -... zobrazit nabídku»
Školitel obsluhy strojů a zařízení
fa na náchodsku - pracoviště Mladá Boleslav
dnes
- zajímavé zaměstnání - zajištění a hrazení ubytování - služební automobil, PC a telefon - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Praha / Brno / Ostrava
dnes
- flexibilní pracovní doba s možností home office - příležitost k seberealizaci - přístup k nejmodernějším technologiím a práce v... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Středočeský kraj
Středočeský kraj
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních výrobců obalů z vlnité lepenky v ČR a na trhu působí již 22 let, hledáme... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické kvality
Žebráku u Berouna
dnes
Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších celosvětových výrobců dílů pro automobilový průmysl se sídlem v průmyslové zóně v... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okr. Nový Jičín
dnes
* zázemí stabilní nadnárodní společnosti, kde se nikdy nebudeš nudit a každým den budeš vstřebávat nové informace a podněty * mzdu,... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézky
Chotěšov
dnes
- moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí - velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda - příplatky za přesčasy nad rámec... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace