Práce v oboru Technické profese (3278) - strana 8

Technické profese
Výrobní dělník – SMT operátor
Středočeský
včera
stabilní zaměstnání odpovídající platové ohodnocení samostatnou práci ve velmi malém kolektivu zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Technický manažer prodeje a podpory - region Čechy
Praha
včera
perspektivní a zajímavou pracovní příležitost v kolektivu mezinárodní společnosti na HPP portfolio stávajících zákazníků ... zobrazit nabídku»
Technik - Frýdlant
Liberecký
včera
perspektivní zaměstnání na špičkové úrovni příjemné a moderní pracovní prostředí zajímavou tvůrčí práci odborné... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kanceláře
Liberecký
včera
- zázemí velké mezinárodní firmy - perspektivní zaměstnání - příjemné a moderní pracovní prostředí - odborné zaškolení - možnost... zobrazit nabídku»
Svářeč
Středočeský
včera
práce na HPP zajímavou odbornou práci podnikové stravování 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Safety Engineer - Bezpečnostní inženýr
Praha
včera
práci na HPP zajímavé projekty v oblasti MHD podporu všestranného profesního růstu využití anglického jazyka přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Elektromontér – servisní technik
Jihomoravský
včera
Práci na HPP v stabilní české firmě s 25 letou tradici Slušné platové ohodnocení (fix + přesčasy) Firemní vůz pro prac. účely,... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb – vhodné pro absolventy
Praha
včera
práci na HPP, ve stabilní české společnosti s 22-letou tradicí v oboru moderní pracovní prostředí menší firmy přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / pracovnice ve skladu
Jihomoravský
včera
Práci na HPP – jednosměnný provoz, zázemí dynamické české firmy, práci v přátelském kolektivu, stravenky, penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Technik elektro - DPS
Ostrava
včera
Pro našeho klienta, výrobní společnost menšího charakteru hledáme šikovného specialistu. Pokud máte technické myšlení a máte zájem... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů (Z19650)
Jindřichův Hradec
včera
Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Gaudlitz, který se zabývá výrobou vysoce přesných... zobrazit nabídku»
Zámečník - montér, nástup ihned, 24 000 Kč, Praha
Praha
včera
* práce na hlavní pracovní poměr * základní plat 22 000 - 24 000 Kč * místo výkonu: Praha * bonusy: stravenky * 4 týdny dovolené zobrazit nabídku»
Technik slaboproudých systémů, až 24000Kč
Praha
včera
* Práce na hlavní pracovní poměr * Pracovní doba od 8:00 – 17:00 * MZDA: až 24 000 Kč * Stravenky * Místo lokality práce: Praha 10 zobrazit nabídku»
Servisní technik, až 22000Kč v Praze - ihned!
Praha
včera
* práci na hlavní pracovní poměr * základní mzda 20 000 - 22 000 Kč * stravenky, dovolená * pracovní doba: 8:00-17:00 * Místo výkonu:... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Z19653)
Jindřichův Hradec
včera
Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Gaudlitz, který se zabývá výrobou vysoce přesných... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality + nástupní bonus 10.000!
Plzeň
včera
při rychlém nástupu bonus 10.000,- Kč!!! možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Servisní technik zabezpečovacích systémů - Brno
Brno
včera
Pro našeho významného klienta - společnost působící v oboru zabezpečovacích technologií - hladáme vhodného kandidáta na pozici servisní... zobrazit nabídku»
Seřizovač sáčkových strojů, tiskař (Z19655)
okres Šumperk
včera
V současné době nabízíme následující pracovní pozice: DÉLNÍK V PAPÍRENSKÉ VÝROBĚ - 5x muž – vzdělání střední odborné... zobrazit nabídku»
Kompletace a polepování komponentů (6:30-15:00)
Brno
včera
Pro našeho významného zákazníka hledáme nové pracovníky/ce do výroby ve Slatině, na jednoduchou manuální práci ve výrobě - POUZE... zobrazit nabídku»
Měrový specialista (Z19651)
Jindřichův Hradec
včera
Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Gaudlitz, který se zabývá vývojem a výrobou přesných... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace