Práce v oboru Technické profese (2850) - strana 81

Technické profese

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Elektronik [Bohaté zaměs. benefity]
Most
včera
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů -... zobrazit nabídku»
Manipulant, výstupní kontrolor (lakovna) Mošnov
Mošnov
včera
- Odpovídající finanční ohodnocení od 102 Kč hodina - Práce na HPP - Pravidelné zálohy - Možnost přesčasových hodin ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Mošnov
Mošnov
včera
Odpovídající finanční ohodnocení od 102 Kč hodina Práce na HPP Pravidelné zálohy Možnost přesčasových hodin ... zobrazit nabídku»
Autokarosář - Praha
Praha
včera
* Zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti * Práci s nejnovějšími moderními technologiemi * Smlouvu na dobu neurčitou * Přátelský... zobrazit nabídku»
Automechanik – Olomouc
Olomouc
včera
* Zajímavé platové ohodnocení (až 30 000 Kč) * Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav *... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Louny
včera
Vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů Vývoj SW pro systémy sběru dat Programování SCADA systémů Zpracovávání... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář, elektronik
Nýrsko
včera
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou plastových technických výlisků pro elektrotechnický, automobilový a... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby
Pardubice
včera
Pracovní náplň provádí údržbářské práce dle své specializace čte a používá technické podklady zajišťuje systém... zobrazit nabídku»
Absolvent technické VŠ
Tachovsko
včera
Končíte nebo máte dokončenou VŠ a zajímá Vás oblast kvality? Nemůžete najít nabídku vhodnou pro juniora? Pokud se domluvíte... zobrazit nabídku»
Technik pro oblast Protivín
Protivín
včera
Nabízíme - pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou - mobilní telefon i pro soukromé účely -... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - 190 Kč/hod!
Plzeň
včera
- férové finanční ohodnocení + osobní ohodnocení každý měsíc - práci na HPP - pracovní úvazek na 7,5 hod + volné víkendy! - práci... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Německo u Chemnitzu
Mittweida
včera
- práce na HPP na dobu neurčitou ve stabilní německé společnosti - dobré platové ohodnocení 8 eur/hod.netto, přesčasy eur/hod.netto -... zobrazit nabídku»
Elektrikář pro montážní firmu
Praha
včera
Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci na HPP pro stabilní společnost - pracovní doba od PO - PÁ - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/mechanik [automotive]
Louny
včera
- Zaměstnání v expandující společnosti - Měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů -... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Bukovec
včera
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
SAP Inhouse Consultant
Hrádek nad Nisou
včera
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - Extra week of vacation - Training... zobrazit nabídku»
Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification
Munich
včera
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí získání špičkových pracovních zkušeností na evropském trhu, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Technolog [rozšíření týmu]
Chomutov
včera
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Skladník - řidič VZV
Rokycany
včera
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Elektromontér s AJ
Olomouc
včera
* motivující finanční ohodnocení + diety * možnost seberealizace a profesního růstu * zajímavou práci ve stabilní zahraniční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace