Práce v oboru Telekomunikace (432)

Telekomunikace
Rodinné call centrum v Písku - i 33 000 Kč/měs.
Písek
Co nabízíme? * Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti. * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu. * Flexibilní docházku dle Vašich možností. * Jistotu fixní mzdy + neomezené provize z... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant s vysokými výdělky
Praha
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností MHD Práce v open office (ale každý má dost svého prostoru) Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
České Budějovice
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. – Když si splníte svůj plán, můžete jít dříve domů a zbylé hodiny máte... zobrazit nabídku»
Sales konzultant - nejedná se o aktivní prodej
Praha
Nemáme rádi inzeráty, kde vám slibují, že si vyděláte až 50, 60, 70... tisíc. A pak první den v práci zjistíte, že to má tak jeden člověk ve firmě. Proto vám to řekneme na rovinu. Naši konzultanti dosahují v obchodu... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava
Ostrava
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy – vše naučíme a sami zaškolime  školení a vzdělávání v rámci pracovní... zobrazit nabídku»
Chcete pracovat z domova? s námi můžete!
Praha, střední Čechy
NABÍZÍME VÁM: - motivační provizní systém - spolupráci na živnostenský list, v případě potřeby Vám pomůžeme s jeho založením - důkladné a intenzivní zaškolení, které Vám zaručí výsledky - certifikát... zobrazit nabídku»
Technický pracovník - elektro (tunely)
Ostrava
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník IT oddělení (30 - 50.000,- Kč)
Brno
dnes
* zázemí stabilní značky na trhu * motivující mzdové ohodnocení * profesionální zaškolení a zázemí společnosti * možnost využití... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/-ka
Trutnov
dnes
Jsi aktivní a nebojíš se komunikovat? Potom je práce právě pro Tebe. Pro našeho významného klienta, se sídlem v Trutnově, hledáme... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – bez prodeje – volné víkendy
Pardubice
dnes
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant s češtinou a angličtinou
Praha - východ
dnes
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "Zákaznický konzultant s... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s italštinou - 4313
Praha
dnes
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek s italštinou (a ideálně... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Praha
dnes
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Operátor Callcentra, fix 19.000Kč včetně bonusů až 70.000Kč
Praha 8 - Florenc
dnes
Chcete pracovat v call centru, kde je v průměru z každého třetího hovoru uzavřená smlouva s klientem a průměrný měsíční příjem... zobrazit nabídku»
Specialista/ka zákaznického oddělení s AJ a NJ (i absolventi)
Brno
dnes
* vyřizování dotazů na zákaznické lince s rodilými mluvčími * spolupráce s ostatními odděleními * práce s rozsáhlou databází *... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického oddělení s AJ a NJ -vhodné pro absolventy
Brno
dnes
* zajímavé mzdové ohodnocení * zázemí mezinárodní společnosti * kariérní růst * firemní benefity - stravenky, slevy na produkty *... zobrazit nabídku»
Asistent/ka servisního oddělení
Brandýs nad Labem
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní, oken a dveří a svým... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - produktové odd. - Jinočany
Jinočany
dnes
Co Vám nabízíme? zaškolení zkušenými kolegy z oboru motivující finanční ohodnocení - až 30.000 Kč + další benefity stravenky... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - Jinočany
Jinočany
dnes
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti motivující finanční ohodnocení pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Programátor SAP
Praha
dnes
Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace