Práce v oboru Telekomunikace (412)

Telekomunikace
Pracovník call centra: Junior operátor až 30 000 Kč
Praha 8 - Florenc
včera
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat lidi, kteří nemají zájem? Staňte se součástí našeho týmu, který volá stálým... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
včera
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří projevili zájem. Jsme call centrum s velmi profesionálním, férovým a přátelským... zobrazit nabídku»
Specialista/ka prodeje firemních benefitů
Praha 1
včera
Nabízíme ti zajímavou práci pro leadera v digitálních řešeních v oblasti motivace zaměstnanců Výše tvé odměny bude závislá na tvých prodejních výsledcích. Po zkušební době dostaneš rozpočet na své... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
České Budějovice
včera
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. – Když si splníte svůj plán, můžete jít dříve domů a zbylé hodiny máte... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
včera
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista - nástup ihned
Brno
před 2 dny
Fixní pracovní dobu po-pá (8:30-17:30), víkendy a svátky volno. Výjimky lze řešit po osobní domluvě. Smlouvu na DPP či IČO do budoucna lze přejít na HPP, záleží na tom, co Vám nejvíce vyhovuje. Fixní plat (15 000 Kč)... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant/ka (16 000,- až 35 000,-)
Praha 4 - Modřany
včera
Ve všem co děláme, vidíme hlubší smysl a rádi mezi nás přijmeme novou tvář, která to cítí stejně. Dáme ti možnost podílet se s... zobrazit nabídku»
Pracovník call centra: Junior operátor až 30 000 Kč
Praha 8 - Florenc
včera
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
včera
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří... zobrazit nabídku»
Nove! český jazyk - Specialista Helpdesku (Varsava,Polsko)
Varsava, Polsko
včera
Atraktivní platové podmínky 25 000 CZK/měs. hrubého základ + 7500 CZK prémie, Dostup k nejnovější technologii, Velmi zajímavou práci ve... zobrazit nabídku»
Hledám parťáka do svého týmu v poptavej.cz
Pardubice - Pernerova 444
včera
-Velmi motivující ohodnocení dle zkušeností – mzdu 20 000 Kč a odměny, které si sám ovlivňuješ svým pracovním nasazením, ale horní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku Pardubice
Pardubice
včera
Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na DPP / DPČ * Aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů * Příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Technik / Elektrotechnik až 26.000 Kč
Kladensko
včera
- Dlouhodobou spolupráci na HPP - ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ dle praxe a zkušeností až 26.000 Kč/měsíc - BENEFITY dle provozu: 5... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje systémů – integrace
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která působí v tuzemské i mezinárodní oblasti správy a provozu datové komunikační sítě a telekomunikace... zobrazit nabídku»
Account manager
praha
včera
Pro našeho klienta, největší komunikační a mediální společnost na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici ACCOUNT MANAGER. ... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje PO telefonu se slovenštinou
Praha 8
včera
* fixní mzdu * nadstandardní bonusová složka z prodeje * dynamický a veselý pracovní tým * místo výkonu práce Praha 8 * firemní akce a... zobrazit nabídku»
Servisní technik - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.
Praha
včera
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu... zobrazit nabídku»
Vývojář digitálních systémů - junior i senior
Jihomoravský
včera
Zapomeňte na stereotyp ==> Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista - i bez praxe - až 33.000 Kč/měs.
PÍSEK
včera
* spolupráci na HPP, DPČ, DPP – vyberete si sám! * fixní složku mzdy + atraktivní provize z uzavřených objednávek * průměrný výdělek... zobrazit nabídku»
Technik - Plzeň a západní Čechy - 4291
Plzeň, západní Čechy
včera
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme pro oblast města Plzeň a západní Čechy vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace