Práce v oboru Telekomunikace (432) - strana 10

Telekomunikace
Vedoucí pobočky (zákaznické centrum)
HRADEC KRÁLOVÉ
tento měsíc
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ POBOČKY (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Pardubice
tento měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Asistent služeb business zákazníkům
Královéhradecký
tento měsíc
Job Description Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:... zobrazit nabídku»
Temporary Asistant - Magentomat
Královéhradecký
tento měsíc
Job Description Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:... zobrazit nabídku»
Executive assistant / office manager
Praha
tento měsíc
Nabízíme: - přátelské a dynamické prostředí mezinárodní firmy, ve kterém se naučíte nové a oprášíté zapomenuté - moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
tento měsíc
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
CRM data, reporting & analysis specialist - 35.000,- CZK
Praha
tento měsíc
Pozice přináší: - Možnost spolupráce na mezin. projektech - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - pouze příchozí hovory
Ústí nad Labem
tento měsíc
- fixní mzdu+ variabilní složku mzdy + příplatky - stravenku za každou odpracovanou směnu - slevu na firemní služby - půjčovnu mobilních... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka aktivní i pasivní linky
Praha, Brno, Ostrava
tento měsíc
Čeká na Vás motivační mzda a spousta hezkých benefitů. Rádi Vám najdeme práci, do které se budete rádi vracet! Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
tento měsíc
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Tester / Programátor JavaScript, C#, Java
Praha
tento měsíc
- 13. a 14. plat v rámci podílu na zisku - velmi různorodou a zajímavou práci - klouzavá pracovní doba - zajímavé pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Konzultant kamenné prodejny – průměr 25 000 Kč – různé lokality
Ostrava, Krnov, Bruntál, Orlová, Kopřivnice, Třinec
tento měsíc
* práce v úspěšné a stabilní firmě * průměrná mzda 25 000 Kč (fixní 14 000 Kč + provize 10 000 - 20 000 Kč) * práce na HPP v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Server administrátor – Windows
Praha
tento měsíc
- skvělý kolektiv - úžasné a férové vedení - smlouvu na dobu neurčitou - týden dovolené navíc - kancelář v centru Prahy s relax... zobrazit nabídku»
Chceme TĚ do našeho teamu zákaznický servis a prodej.
Praha
tento měsíc
Co Ti za to nabízíme? Záleží nám na spokojenosti a potřebách našich zaměstnanců. Proto Ti nabízíme nadstandardní ohodnocení a širokou... zobrazit nabídku»
TOP call centrum nabízíme nejlepší benefity
Praha, Středočeský
minulý měsíc
A teď ty benefity! - fixní mzda 19 - 23 000 Kč - bonusy a prémie dle šikovnosti - 100 Kč stravenky - 6 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Referent prodejního oddělení
Praha
minulý měsíc
A nakonec, co Vám nabízíme my? - práci na HPP ve stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí - interní a externí školení - 13.... zobrazit nabídku»
Technical support engineer
Brno
minulý měsíc
Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme: - profesní a osobní růst - dobré platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace