Práce v oboru Telekomunikace (434) - strana 13

Telekomunikace

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Specialista zákaz. péče (příchozí hovory)16.500 - 30.000 (Kolín)
Kolín
dnes
Proč se k nám přidat? * Atmosféra a vztahy jsou v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a hlavně si pomáháme. * Za... zobrazit nabídku»
Telefonický specialista pro firemní klienty
Kolín
dnes
A proč k nám jít pracovat? - jsme fajn tým lidí, kteří (nejen) v začátcích rádi se vším poradí - nepotřebujete dlouhou praxi,... zobrazit nabídku»
Chcete pracovat z domova? s námi můžete!
Praha, střední Čechy
dnes
NABÍZÍME VÁM: - motivační provizní systém - spolupráci na živnostenský list, v případě potřeby Vám pomůžeme s jeho založením -... zobrazit nabídku»
Pracujte v jiném call centru! Děláme to jinak. (Kolín)
Kolín
dnes
Proč se k nám přidat a v čem jsme lepší? * Atmosféra a vztahy jsou pro nás v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a... zobrazit nabídku»
Montážní technik
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení ve vlastním školícím středisku. Individuální rozvoj,... zobrazit nabídku»
Technický pracovník - elektro (tunely)
Ostrava
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník IT oddělení (30 - 50.000,- Kč)
Brno
včera
* zázemí stabilní značky na trhu * motivující mzdové ohodnocení * profesionální zaškolení a zázemí společnosti * možnost využití... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/-ka
Trutnov
včera
Jsi aktivní a nebojíš se komunikovat? Potom je práce právě pro Tebe. Pro našeho významného klienta, se sídlem v Trutnově, hledáme... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – bez prodeje – volné víkendy
Pardubice
včera
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant s češtinou a angličtinou
Praha - východ
včera
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "Zákaznický konzultant s... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s italštinou - 4313
Praha
včera
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek s italštinou (a ideálně... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Praha
včera
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Specialista/ka zákaznického oddělení s AJ a NJ (i absolventi)
Brno
včera
* vyřizování dotazů na zákaznické lince s rodilými mluvčími * spolupráce s ostatními odděleními * práce s rozsáhlou databází *... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického oddělení s AJ a NJ -vhodné pro absolventy
Brno
včera
* zajímavé mzdové ohodnocení * zázemí mezinárodní společnosti * kariérní růst * firemní benefity - stravenky, slevy na produkty *... zobrazit nabídku»
Asistent/ka servisního oddělení
Brandýs nad Labem
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní, oken a dveří a svým... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - produktové odd. - Jinočany
Jinočany
včera
Co Vám nabízíme? zaškolení zkušenými kolegy z oboru motivující finanční ohodnocení - až 30.000 Kč + další benefity stravenky... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - Jinočany
Jinočany
včera
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti motivující finanční ohodnocení pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Programátor SAP
Praha
včera
Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka... zobrazit nabídku»
Projektant optických sítí
Bratislava
včera
Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výstavbou telekomunikačních, informačních a bezpečnostních systémů, hledáme... zobrazit nabídku»
Montážní technik bezpečnostních technologií
Praha, Brno, Ostrava, Uherské Hradiště
včera
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která působí v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých el. Instalací, hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace