Práce v oboru Telekomunikace (432) - strana 4

Telekomunikace
Výborný přivýdělek pro studenty_denní brigáda v innogy
Ostrava
před 2 dny
- odbavování odchozích hovorů - administrativní práce zobrazit nabídku»
Pracovník servisního dispečinku
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme uchazeče na pozici: Pracovník servisního dispečinku Pozice je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – retenční linka – jedna směna a fixní mzda
Pardubice
před 2 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
před 2 dny
Domluvíš se anglicky, máš řidičský průkaz a nebaví Tě stereotypní práce? Motivuje tě mít zodpovědnost za chod recepce, chceš... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s angličtinou
Praha
před 2 dny
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek. Nutná je znalost angličtiny na... zobrazit nabídku»
Produktový specialista cestovní kanceláře
Praha
před 2 dny
Máte zkušenost z cestovní kanceláře a jste cílevědomá osobnost? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom... zobrazit nabídku»
Referent cestovní kanceláře
Praha
před 2 dny
Máte zájem pracovat v cestovním ruchu? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - zák. servis bez prodeje!
Pardubice
před 2 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operátor pasivní zákaznické linky
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Operátor zákaznické linky. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznické podpory
Praha
před 2 dny
Naším klientem je stabilní, avšak expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with Finnish & English - 4238
Praha
před 2 dny
Do you enjoy meeting new people from all over the world? Are you fluent in Finnish and English and an active and communicative person? Do you want to... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 2 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Specialista/ka zákaznického oddělení s AJ a NJ (i absolventi)
Brno
před 2 dny
* vyřizování dotazů na zákaznické lince s rodilými mluvčími * spolupráce s ostatními odděleními * práce s rozsáhlou databází *... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického oddělení s AJ a NJ -vhodné pro absolventy
Brno
před 2 dny
* zajímavé mzdové ohodnocení * zázemí mezinárodní společnosti * kariérní růst * firemní benefity - stravenky, slevy na produkty *... zobrazit nabídku»
Projektant telco fixních sítí
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka – vhodné i pro absolventy
Praha
před 2 dny
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodního asistenta/ky. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - produktové odd. - Jinočany
Jinočany
před 2 dny
Co Vám nabízíme? zaškolení zkušenými kolegy z oboru motivující finanční ohodnocení - až 30.000 Kč + další benefity stravenky... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu - Praha 4
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou strojařskou společnost, hledáme slušného a pracovitého člověka na pozici Asistent/ky nákupu. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - Jinočany
Jinočany
před 2 dny
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti motivující finanční ohodnocení pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Specialista péče o klienty v terénu
dle místa bydliště
před 2 dny
Získejte další peníze spoluprací s naší společností v rámci Vaší vedlejší činnosti. Momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace