Práce v oboru Telekomunikace (406) - strana 5

Telekomunikace
Sjednávání schůzek pro obchodního zástupce
Brno nebo Hodonín
před 3 dny
Nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu - Nově garantovanou minimální měsíční mzdu 18 000 Kč - Moderní pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Telefonický specialista pro firemní klienty
Kolín
před 3 dny
A proč k nám jít pracovat? - jsme fajn tým lidí, kteří (nejen) v začátcích rádi se vším poradí - nepotřebujete dlouhou praxi,... zobrazit nabídku»
Chcete pracovat z domova? s námi můžete!
Praha, střední Čechy
před 3 dny
NABÍZÍME VÁM: - motivační provizní systém - spolupráci na živnostenský list, v případě potřeby Vám pomůžeme s jeho založením -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka prodeje - zdraví fitness - 24000,-
Praha
před 3 dny
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? - dostanete u nás nadstandardní nástupní mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí - umíme ocenit schopnosti,... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/-ka
Trutnov
před 4 dny
Jsi aktivní a nebojíš se komunikovat? Potom je práce právě pro Tebe. Pro našeho významného klienta, se sídlem v Trutnově, hledáme... zobrazit nabídku»
IT správce - junior
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici IT SPRÁVCE - JUNIOR. ... zobrazit nabídku»
Training coordinator s angličtinou
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví... zobrazit nabídku»
Elektromechanik na externí montáže
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která provádí revize, prohlídky a zkoušky elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - zák. servis bez prodeje!
Pardubice
před 4 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operátor pasivní zákaznické linky
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Operátor zákaznické linky. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s němčinou nebo holandštinou
Praha
před 4 dny
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant s češtinou a angličtinou
Praha - východ
před 4 dny
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "Zákaznický konzultant s... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Praha
před 4 dny
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with Finnish & English - 4238
Praha
před 4 dny
Do you enjoy meeting new people from all over the world? Are you fluent in Finnish and English and an active and communicative person? Do you want to... zobrazit nabídku»
Specialista provozu aplikací sítí
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky,... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice s maďarštinou
Brno
před 5 dny
- Práci v týmu - 22 dní dovolené, po roce 25 dní - Sick days - Multisport karta - Stravenky - Zaměstnanecké slevy na nákup firemních... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznického servisu
Jihomoravský
před 5 dny
Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti Samostatnou a odpovědnou práci Možnost osobního rozvoje a vzdělávání Flexibilní... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista – mzda až 30.000 Kč
Brno
před 5 dny
Mzda až 30.000 Kč (fix + bonusy). Pracovní doba od pondělí do pátku 8:00 – 16:30 hod (možnost i zkráceného úvazku). 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Operátor call centra
Ostrava
před 5 dny
práce na HPP pružná pracovní doba volné víkendy, jednosměnný provoz školení, workshopy, vzdělávání zkušenými mentory a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace