Práce v oboru Telekomunikace (412) - strana 7

Telekomunikace
Training coordinator s angličtinou
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví... zobrazit nabídku»
Elektromechanik na externí montáže
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která provádí revize, prohlídky a zkoušky elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - zák. servis bez prodeje!
Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operátor pasivní zákaznické linky
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Operátor zákaznické linky. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s němčinou nebo holandštinou
Praha
před týdnem
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant s češtinou a angličtinou
Praha - východ
před týdnem
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "Zákaznický konzultant s... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with Finnish & English - 4238
Praha
před týdnem
Do you enjoy meeting new people from all over the world? Are you fluent in Finnish and English and an active and communicative person? Do you want to... zobrazit nabídku»
Specialista provozu aplikací sítí
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky,... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice s maďarštinou
Brno
před týdnem
- Práci v týmu - Mzda 20.000-25.000Kč - 22 dní dovolené, po roce 25 dní - Sick days - Multisport karta - Stravenky - Zaměstnanecké slevy na... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznického servisu
Jihomoravský
před týdnem
Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti Samostatnou a odpovědnou práci Možnost osobního rozvoje a vzdělávání Flexibilní... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista – mzda až 30.000 Kč
Brno
před týdnem
Mzda až 30.000 Kč (fix + bonusy). Pracovní doba od pondělí do pátku 8:00 – 16:30 hod (možnost i zkráceného úvazku). 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Pracovník Call centra Möbelix Brno
Brno
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP v mezinárodní společnosti - zajímavé platové ohodnocení a osobní prémie - nástup je možný ihned nebo... zobrazit nabídku»
Aktivní obchodník s výdělkem až 30.000,- TOP
Brno
před týdnem
V naší společnosti je nastaven motivující systém ohodnocení – jistota základní mzdy, lákavé bonusy (jejichž výši si ovlivníte sami... zobrazit nabídku»
Telesales konzultant, nástup ihned, až 50 000 Kč Praha
Praha
před týdnem
* práci na hlavní pracovní poměr * zajímavé finanční ohodnocení a provize za prodeje * pracovní dobu: PO až ČT 8:00 – 17:00, PÁ... zobrazit nabídku»
Product and Test Engineer (víc pracovních pozic)
Pardubice
před týdnem
Práce v perspektivní zahraniční společnosti, s prosperujícím byznysem, účast na nových projektech, možnost osobního růstu a profesního... zobrazit nabídku»
Technická podpora podeje
Středočeský
před týdnem
Pro členy týmu máme tyto odměny a motivace :) · práci v malém přátelském týmu a reálnou možnost rozvoje a růstu v rámci společnosti ·... zobrazit nabídku»
Credit Risk Analyst with Dutch
Praha
před týdnem
For our longterm client, international company from FMCG sector, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk analyst -... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – volné víkendy – fixní mzda
Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Získej praxi a vydělej si super peníze
Ostrava, Ústí nad Labem
před týdnem
Jaké výhody u nás získáš? Za tuto zodpovědnou, ale nenáročnou práci nabízíme zajímavé finanční ohodnocení doplněné motivační... zobrazit nabídku»
Technicko-zákaznická podpora
Královéhradecký, Pardubický
před týdnem
- zázemí nejvíce inovativní společnosti v oblasti automobilových pneumatik - individuální přístup ke každému zaměstnanci - individuální... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace