Práce v oboru Telekomunikace (424) - strana 7

Telekomunikace
PowerPoint Presentation Designer
Praha
před 6 dny
- prostředí stabilní mezinárodní společnosti - pestrý balíček benefitů - lákavé finanční ohodnocení - nástup ihned - práci v centru... zobrazit nabídku»
Technik - správce sítě
Náchod
před 6 dny
- dobré platové podmínky - přístup k nejnovějším technologiím IT - práce v mladém kolektivu - nadstandardní přístup do sítě... zobrazit nabídku»
Technik IT - montáž sítí
Náchod
před 6 dny
- dobré platové podmínky - přístup k nejnovějším technologiím IT - práce v mladém kolektivu - nadstandardní přístup do sítě... zobrazit nabídku»
Montér slaboproudých technologií
Praha, celá ČR
před 6 dny
Pro našeho klienta, obchodní společnost z oblasti telekomunikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici Montér slaboproudých technologií. ... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – volné víkendy – fixní mzda
Pardubice
před 6 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Customer Care Specialist
Praha
před 6 dny
- Zajímavé platové ohodnocení - 13. plat - Otevřenou firemní komunikaci a přátelské prostředí - Moderní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Brno
před 6 dny
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
IT/AV technik, audio, video support
Praha
před 6 dny
Zajímá vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické zajišťování kongresových akcí? Chcete být manažerem... zobrazit nabídku»
Servisní technik - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent, ve spolupráci pro společnost Lenovo
Brno
před týdnem
Pro společnost Lenovo hledáme šikovného a výřečného obchodního asistenta. Jste to Vy? Svěříme Vám řízení pracovního rozvrhu několika... zobrazit nabídku»
Chladící technik
PRAHA
před týdnem
zázemí strojírenské společnosti motivující finanční ohodnocení firemní benefity vzdělávací kurzy, školení lokalita Praha zobrazit nabídku»
Asistent podpory prodeje - nástupní mzda 20.000 fixně
Brno
před týdnem
Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním... zobrazit nabídku»
Specialista obchodního oddělení
Brno
před týdnem
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr - pevná pracovní doba 8:00 – 16:30 - motivující finanční ohodnocení (základní mzda,... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ, 120 Kč/ hod.
Praha
před týdnem
- práce pro prestižní mezinárodní společnost - hodinová odměna: Kč 120,-- brutto - pracovní úvazek: 20 hodin/týden (po-pá) - nástup... zobrazit nabídku»
Technical support engineer
Brno
před týdnem
Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme: - profesní a osobní růst - dobré platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Technik - Plzeň a západní Čechy
Plzeň, západní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme pro oblast města Plzeň a západní Čechy vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Operátor IT HelpDesk s NJ
Brno
před týdnem
- práce v malém, nicméně globálním IT týmu v Brně - pozice zaměřená na interního uživatele, nikoliv externího (žádné call centrum)... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Team leader - vedoucí směny
Praha
před týdnem
Co můžeme nabídnout : · Zajímavou vedoucí roli ve firmě zaměřenou na pomoc klientům · Přátelský kolektiv a otevřenou firemní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace