Práce v oboru Telekomunikace (434) - strana 8

Telekomunikace
Telefonní operátor – retenční linka – jedna směna a fixní mzda
Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
před týdnem
Domluvíš se anglicky, máš řidičský průkaz a nebaví Tě stereotypní práce? Motivuje tě mít zodpovědnost za chod recepce, chceš... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s angličtinou
Praha
před týdnem
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek. Nutná je znalost angličtiny na... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka zákaznického servisu
Kolín, Velim
před 14 dny
Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která se zabývá produkcí hliníkových pouzder, hledá do rozšiřující se výroby na... zobrazit nabídku»
Projektant optických sítí
Bratislava
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výstavbou telekomunikačních, informačních a bezpečnostních systémů, hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor SAP
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Asistent/ka servisního oddělení
Brandýs nad Labem
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní, oken a dveří a svým... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka – vhodné i pro absolventy
Praha
před 14 dny
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodního asistenta/ky. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu - Praha 4
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou strojařskou společnost, hledáme slušného a pracovitého člověka na pozici Asistent/ky nákupu. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Montážní technik bezpečnostních technologií
Praha, Brno, Ostrava, Uherské Hradiště
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která působí v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých el. Instalací, hledáme... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-Technolog extruze (Žďársko)
Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní firmu s moderním výrobním provozem hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr – technolog extruze. Vhodný... zobrazit nabídku»
Operátor v call centru - Louny
Louny
minulý měsíc
Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace... zobrazit nabídku»
Network Product Representative / Tech Support (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Hledáme parťáky pro Vodafone/vhodné i na zkrácený úvazek/super výdělky
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Co Ti bude odměnou? Fixní mzda 16.500Kč Zajímavý bonus, který si sami ovlivníte (výdělek až 35.000 Kč) Školení, kde Vás vše... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice s maďarštinou
Brno
minulý měsíc
- Práci v týmu - Mzda 20.000-25.000Kč - 22 dní dovolené, po roce 25 dní - Sick days - Multisport karta - Stravenky - Zaměstnanecké slevy na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace