Práce v oboru Telekomunikace (406) - strana 9

Telekomunikace
Pracovníci call centra České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
*nástupní mzdu 14.500,-Kč/měsíc + prémie za aktivní prodej *stravenky *nárok na dovolenou *slevy na zboží *nástup ihned do kmenového... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické péče v bance ČB
České Budějovice
před 14 dny
Co Vám jako zaměstnavatel nabídneme? *Stabilní zaměstnání a možnost kariérního růstu. *Zázemí renomované bankovní instituce. ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s angličtinou
Nový Bydžov
před 14 dny
- zázemí stabilní rostoucí společnosti - přátelské vztahy na pracovišti - odpovídající platové ohodnocení - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (nástup ihned)
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Příjemný kolektiv a moderní prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní benefity... zobrazit nabídku»
Key account manager s AJ
Brno
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? motivační finanční ohodnocení + provize z prodeje možnost pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky (zákaznické centrum)
HRADEC KRÁLOVÉ
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ POBOČKY (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Pardubice
před 14 dny
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Asistent služeb business zákazníkům
Královéhradecký
před 14 dny
Job Description Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:... zobrazit nabídku»
Temporary Asistant - Magentomat
Královéhradecký
před 14 dny
Job Description Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:... zobrazit nabídku»
Executive assistant / office manager
Praha
před 14 dny
Nabízíme: - přátelské a dynamické prostředí mezinárodní firmy, ve kterém se naučíte nové a oprášíté zapomenuté - moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
před 14 dny
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
CRM data, reporting & analysis specialist - 35.000,- CZK
Praha
před 14 dny
Pozice přináší: - Možnost spolupráce na mezin. projektech - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - pouze příchozí hovory
Ústí nad Labem
před 14 dny
- fixní mzdu+ variabilní složku mzdy + příplatky - stravenku za každou odpracovanou směnu - slevu na firemní služby - půjčovnu mobilních... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 14 dny
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
oblast Most
tento měsíc
- práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti - možnost odborného a profesního růstu - zaměstnanecké benefity a firemní bonusy ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka aktivní i pasivní linky
Praha, Brno, Ostrava
tento měsíc
Čeká na Vás motivační mzda a spousta hezkých benefitů. Rádi Vám najdeme práci, do které se budete rádi vracet! Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ, 120 Kč/ hod.
Praha
tento měsíc
- práce pro prestižní mezinárodní společnost - hodinová odměna: Kč 120,-- brutto - pracovní úvazek: 20 hodin/týden (po-pá) - nástup... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
tento měsíc
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Tester / Programátor JavaScript, C#, Java
Praha
tento měsíc
- 13. a 14. plat v rámci podílu na zisku - velmi různorodou a zajímavou práci - klouzavá pracovní doba - zajímavé pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace