Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7724)

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby v Anglicku! Práce v automobilovém průmyslu!
Banbury - Oxfordshire, Veľká Británia
- Universal Consulting Ti ponúka dlhodobú prácu s možnosťou zostať pracovať ako kmeňový zamestnanec už po šiestich odpracovaných mesiacoch (navýšenie mzdy až do 9,50 GBP na hodinu za základný opracovaný čas) -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, až 105 Kč/h v čistém
Brno
Co nabízíme: - dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti - zajímavé finanční hodnocení na všech pozicích - Příspěvek na vlastní ubytování - Příspěvek na dopravu zobrazit nabídku»
Plat 25.000Kč až 31.000Kč měsíčně
Ostrov u Stříbra
- dlouhodobé stabilní zaměstnání - možnost karierního růstu - práce vhodná i pro absolventy - doprava do zaměstnání ZDARMA! - ubytování v centru Plzně ZDARMA, nebo příspěvek na vlastní bydlení 2100,- Kč - ZA... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (20 - 35.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
Jste zkušený elektromechanik nebo jste právě dokončili školu a hledáte pracovní uplatnění? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám nabídne zajímavé platové ohodnocení, balíček benefitů a možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Olomouc 127 Kč/hod.
Olomouc
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - od 127,- Kč/hod + příplatky za noční směny, za víkendy a za přesčasy - ubytování zajištěno + příspěvek - možnost vyplacení záloh - 2 směnný provoz, R, O, zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Pardubice
Práci s nejnovějšími technologiemi, 5 týdnů dovolené, dotované jídlo, flexibilní pracovní dobu, firemní posilovnu, výhodné volání i pro tvoji rodinu a další...Multisport, penzijko.... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, pouze noční směny (20:30-05:00)
Brno
dnes
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti - Mzda: 18 000Kč - Půlroční/ roční bonusy - Garanci dlouhodobé stabilní... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce - Slatina, 19 200 Kč, týdenní zálohy
Brno
dnes
- Nástupní mzda od 19 200 Kč - Týdenní zálohy - Odměny za výkonnost - Závodní stravování + příspěvek na stravovaní - Třísměnný... zobrazit nabídku»
Jednosmenný provoz, jen 3 dny v týdnu, Brno
Brno
dnes
- MZDA : 17000–18000Kč ( navýšení po zkušební době o 1000Kč ) - práci jen 3 dny v týdnu ( NE, PON, UT / ST, ČT, PÁ ) - 100% za... zobrazit nabídku»
Brusič kovů
Olomoucký
dnes
Jste pracovitý a šikovný brusič? Hledáte zaměstnání, kde si Vás budou vážit? Pošlete nám svůj životopis a pojďte k nám pracovat!... zobrazit nabídku»
Energetik LDS
Ústecký
dnes
Umíte připravit plán spotřeby energie a zajistit jeho distribuci z rozvodny? Chcete se to naučit? Má vzdělání a praxi v oboru elektro? Jste... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Ústecký
dnes
Hledáte uplatnění jako energetik pro vysoké napětí? Máte zkušenosti a platná oprávnění? Umíte rezervovat kapacity a zajistit plynulý... zobrazit nabídku»
Soustružník
Brno
dnes
Hledáte si novou práci jako SOUSTRUŽNÍK v Brně? Máte zkušenosti s obráběním a korekcí programů a umíte číst z technické dokumentace?... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - praca od zaraz
Hněvotín
dnes
Firma z siedzibą w miejscowości niedaleko Ołomuńca zajmująca się głównie produkcją metalowych części takich jak – wózki sklepowe oraz... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - praca od zaraz
Hněvotín
dnes
Firma z siedzibą w miejscowości niedaleko Ołomuńca zajmująca się głównie produkcją metalowych części takich jak – wózki sklepowe oraz... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní Olomouc od 113,-Kč/h+příplatky
Olomouc
dnes
PERSPEKTIVNÍ MANUÁLNÍ PRÁCE V OLOMOUCI OPERÁTOR VÝROBY ELEKTROKOMPONENTŮ - práce ve směnném režimu (většinou 2 či ve výkyvech 3... zobrazit nabídku»
Operátor kovovýroby mřížek až 25000 Kč/měs.
Olomouc
dnes
NEVÁHEJ A OZVI SE NÁM, PRÁVĚ NAVYŠUJEME MZDY! OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU A MONTÁŽNÍK KOVOVÝCH DÍLCŮ 2 SMĚNY Pro továrnu... zobrazit nabídku»
Manažer skladu a logistiky|Ostravsko|až 45 000 KČ|
Ostrava
dnes
Máte zkušenosti s vedením lidí a za sebou praxi s řízením skladu a logistiky s tím související? Pokud se domluvíte anglicky případně... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby až 21 000 Kč i 1 směnný
Brno
dnes
Chcete fyzicky nenáročnou práci i v 1 směnném provozu na pozici operátor výroby? Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby a úklidu 1 směnný provoz
Brno
dnes
Jste manuálně zručný a dbáte na pořádek a čistotu? Umíte si poradit s drobnými opravami? Tak pravděpodobně hledáme právě... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace