Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 102

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí dodavatelské kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a vedením teamu? Na obdobné pozici jste již pracoval/a? Ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni?... zobrazit nabídku»
Přípravář technické dokumentace
Plzeňský
před týdnem
* spolupráce a komunikace s mateřskou společností (Rakousko) * vystavování výkresové dokumentace pro kabelovou výrobu * tvorba pracovních... zobrazit nabídku»
Konstruktér, možný home office
Ostravsko
před týdnem
Vývoj nových produktů od návrhu po předání výrobě. Práce na prototypech, konzultace, technické úpravy a kreativní návrhy. Plast,... zobrazit nabídku»
Zadávání dat do systému + balení - Ostrava (13 000 - 15 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před týdnem
Zvládáte jednoduchou práci s počítačem a jste manuálně zruční? Nechcete pracovat na noční směny? Kontaktujte nás, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - brigáda
Brno - Slatina
před týdnem
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost, nabízí pracovní příležitosti pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce Brno... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
před týdnem
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»
PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – Strojírenství (od 35.000,- Kč)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Motivující finanční ohodnocení Pružná pracovní doba Různorodé projekty Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače do jedné z výrobních společností. Pozice je vhodná pro absolventy... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně rozšiřujeme team v oblasti konstrukce, pro jednu z výrobních společností sídlící v Teplicích. Vaší stěžejní... zobrazit nabídku»
Volné pracovní pozice: zámečník a elektrikář do výroby
Ústecký
před týdnem
Job Description Pro výrobní závod hledáme nové kolegy na pozice Zámečníka a Elektrikáře. Společnost má svou letitou historii na trhu... zobrazit nabídku»
Technický pracovník - costing
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně Vám nabízíme volnou pracovní pozici v zaběhnutém výrobním závodu. Náplň práce: * výrobní kalkulace nových... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje
Slaný
před týdnem
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Slaný
před týdnem
- zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu - nadstandardní mzdu - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnosti osobního i... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Kopřivnice - až 150 Kč/hod
Moravskoslezský
před týdnem
Poznejte výhody práce pro moderní německou společnost Brose Chcete pracovat pro lídry automobilového průmyslu jako je Audi, BMW, Mercedes nebo... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Praha
před týdnem
Nabízíme: * Možnost karierního růstu * Zajímavý benefitní balíček: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí stroje - obsluha výrobní linky
Ústecký
před týdnem
Zavedená firma s rostoucím potenciálem hledá pro rozšíření své výroby vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí stroje - obsluha výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu a plánování
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? tvorba a implementace nákupní strategie spol. včetně řízení dodavatelů zodpovídá za nákupní... zobrazit nabídku»
VZV řidič - 20 000 Kč - český těšín
Český Těšín
před týdnem
Pro našeho významného globálně orientovaného klienta zabývajícího se velkosériovou kovovýrobou a také výrobou vlastních produktů... zobrazit nabídku»
Absolventi technických oborů
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Končíte/Ukončili jste vysokou školu (nejlépe technického zaměření) a nevíte, kam dál? Hovoříte anglickým... zobrazit nabídku»
Technický pracovník CAD
Náchodsko
před týdnem
- účast na „start up“ nové výrobní technologie - práce ve stabilním a slušném kolektivu - zázemí stabilní mezinárodní společnosti -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace