Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7344) - strana 102

Výroba, průmysl a energetika
Pracovník ve výrobě
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příplatky za noční směny a víkendy osvěžení na pracovišti akce pro zaměstnance praní a servis... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel strojírenské společnosti
Děčín
před týdnem
Chceme vysokou kvalitu, nabízíme adekvátní benefity: * velmi zajímavou odměnu fixní i variabilní * služební auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Uherskobrodsko
před týdnem
možnost kariérního růstu jazykové a vzdělávací kurzy dotované stravování možnost ubytování zázemí stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Obchodník - hunter
Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se již 9 let zabývá prodejem průmyslových lepidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodník -... zobrazit nabídku»
Nákupčí (až 40.000,-)
Pardubický kraj
před týdnem
vzdělávací kurzy roční prémie dovolená navíc příspěvky na pojištění dotované stravování další firemní benefity zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte si práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která má zajímavé produktové portfolio a dodává své výrobky do... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě (15.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme posily do kusové výroby v Brně. - příjemné moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - možnost navštěvovat... zobrazit nabídku»
Nástrojář/elektro erozivní obrábění (25.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Dostanete 30.000,- Kč BONUS po 3 měsících. Moderní společnost v Brně může nabídnout nadstandardní mzdové podmínky, po zkušební době +... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - obrábění (23.000 - 29.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti těžkého strojírenství hledáme pracovníky se zkušeností s CNC obráběním. * 5 týdnu dovolené *... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy (15.000 - 18.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte vzdělání ve strojírenství a chcete se dále kariérně rozvíjet? Dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci? Nabízíme Vám... zobrazit nabídku»
Výrobce komponentů pro automobilový a letecký průmysl.
Rudná u Prahy
před týdnem
* spolupráce s významnou společností * 20.000,- měsíčně * Příplatek za noční směnu, odpolední směnu , víkendový příplatek,... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Praha
před týdnem
Získali jste v rámci své dosavadní praxe zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování a rádi byste je uplatnili na nové pozici?... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Slatina - až 17500,-Kč
Brno
před týdnem
- bezplatné zaškolení v pájení - kariérní růst a s tím spojené navýšení mzdy - měsíční bonusy až 1800,-Kč - příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Operátor elektrovýroby - páječ
Brno
před týdnem
- Práci na hlavní prac.poměr v TOP nadnárodní společnosti v Brně-Slatině - Zaučení na pracovišti! - Možnost rozvoje a kariérního... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 18000-22000Kč
Brno
před týdnem
- Nástupní plat 18.000,-Kč - Základní mzda po zkuš.době a zaučení 19.000-22.000,-Kč - Příspěvek za práci na nepřetržitém provozu... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
před týdnem
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Projektový pracovník - vývoj infotainmentu
Mladá Boleslav
před týdnem
- Zajímavou práci s využitím nejmodernější výpočetní techniky - Možnost odborného růstu s dlouhodobou perspektivou - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Jedinečná příležitost na pozici back office v automotive
Praha
před týdnem
Co získáte: Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.600,-Kč. A navíc... zobrazit nabídku»
Operátor výroby mzda 20.100Kč - nová výrobní hala Brno-Modřice
Brno
před týdnem
- Hrubá mzda vč. bonusů po Zkušební době 19.900,-Kč - Příplatky za noční a víkendové směny - Výhledově možnost navyšování mzdy dle... zobrazit nabídku»
Hledáme seřizovače vstřikovacích lisů – ať s praxí, nebo bez
Liberec
před týdnem
- možnost přesčasů, - možnost profesního růstu, - nadstandardní platové podmínky, - možnost dalšího vzdělávání, - široké portfolio... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace