Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 103

Výroba, průmysl a energetika
Jeřábník s náborovým příspěvkem 10.000 Kč
Uničov
před 14 dny
od 120 Kč/ hod (21.000 26.000 Kč/měs) po zaučení možnost navýšení náborový příspěvek 10.000 Kč ubytování dotované stravování... zobrazit nabídku»
Programátor obráběcích center
okres Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte zkušenosti s CNC programováním? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a rádi byste se stali součástí mezinárodní společnosti?... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - junior
okres Mladá Boleslav
před 14 dny
Baví Vás programování CNC strojů? Rád byste se učil novým věcem a hledáte nové pracovní uplatnění? Zašlete nám svůj životopis!... zobrazit nabídku»
HSE Engineer
Brno
před 14 dny
- tvorba a aktualizace povinné dokumentace – BOZP, PO, EMS - hodnocení a prevence rizik, kategorizace rizik - školení nových zaměstnanců a... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici technologa v automotive? Ovládáte metodiky plánování kvality a znáte systémy řízení jakosti ISO TS 16949? Pak... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - 90.000 CZK
Mladá Boleslav
před 14 dny
MANAŽER KVALITY! Hledáme silnou osobnost, která zvládne vedoucí pozici v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené a jednat na... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Žebrák
před 14 dny
Máte zkušenosti z automotive logistiky, výroby apod.? Plánovali jste výrobu, vytvářeli procesy plánování a analýzy? Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Rokycany
před 14 dny
Nebojíte se práce a chcete dostat možnost se dál rozvíjet, pracovat na nových projektech a s novými technologiemi? Máme zde volnou pozici... zobrazit nabídku»
Quality Engineer - automotive
Rokycany
před 14 dny
Máte zkušenosti z oddělení kvality v oblasti automotive? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti? Ozvěte... zobrazit nabídku»
EHS specialista
Žebrák
před 14 dny
Jste praktik a ne jen teoretik? Jste zkušeným EHS specialistou? Zašlete nám svůj životopis. Budete mít na starosti: - Snižování spotřeby... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality s AJ
Písek
před 14 dny
Hledáte zázemí silné mezinárodní společnosti? Máte chuť se rozvíjet v multikulturním prostředí s možností zahraničních stáží?... zobrazit nabídku»
Servisní technik, strojařina, Jihlava, 27 - 35 000Kč
Jihlava
před 14 dny
Prodáváme obráběcí a tvářecí stroje po celé ČR i do zahraničí již 17 let. Do našeho zaběhlého, rodinného týmu hledáme SERVISNÍHO... zobrazit nabídku»
Obchodní referent – potravinářský průmysl (i absolvent všcht)
Střížkov
před 14 dny
Náš klient, firma působící v oblasti potravinářského průmyslu, nabízí pracovní příležitosti pro zkušené a talentované uchazeče na... zobrazit nabídku»
Montážní dělník 19 000 Kč/měsíc (Jablonec n. N.)
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
zajímavé mzdové ohodnocení + prémie, příspěvky a příplatky (17 000 - 19 000 Kč/měsíc) možnost ubytování (příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manuální práce v čistém prostředí- Hodonín, Pánov - až 18 000 Kč
Hodonín
před 14 dny
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR fixní mzda až 18 000 BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS nástup... zobrazit nabídku»
Odlévač - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
Nabízíme práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR přímo do KMENE společnosti MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení nejrůznější BONUSY PŘÍSPĚVEK... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNOLOG... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNIK ÚDRŽBY -... zobrazit nabídku»
Operátor/seřizovač ve výrobě – vhodné pro absolventy
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje – Brno
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace