Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6936) - strana 104

Výroba, průmysl a energetika
Operátor/ka ihned - až 21.000,-! Krupka
Krupka
před 14 dny
* Odměna fix 14.800,- * Bonusy až 8.700,- + další odměny! * Příplatky (víkendová směna, noční směna, práce ve svátek, přesčas) *... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě reklamních předmětů - až 30.000 Kč Krupka
Krupka
před 14 dny
* Práce na HPP! * Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti * Odměna fix 14.000,- + bonusy 2.000,- + příplatky za směnnost *... zobrazit nabídku»
Pracovník v keramičce - až 26.000 Kč! Teplice
Teplice
před 14 dny
- Nástupní mzda s příplatky více než 20.000,- Kč/měs - Po roce až 26.000,- Kč/měs! - Kolektivní BONUS až 4.000,- Kč/měs (!!!... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - až 26.000 Kč! Teplice
Teplice
před 14 dny
- Nástupní mzda s příplatky více než 20.000,- Kč/měs - Po roce až 26.000,- Kč/měs! - Kolektivní BONUS až 4.000,- Kč/měs (!!!... zobrazit nabídku»
Chcete práci bez nočních? (Dělník na HPP, cca 18.000,-/měs)
Teplice
před 14 dny
* Odměna 92 Kč/112 Kč/hod! * Možnost napracovat si přesčas! * Stravenky * Čisté a klidné prostředí * Zázemí prosperující... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby– Hranice CT Park –jednoduchá práce bez víkendů
Hranice na Moravě
před 14 dny
Hledáte FYZICKY NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČÍSTÉM PROSTŘEDÍ? Lákají vás směny pouze PO – PÁ s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby – Frýdland n. O. – ranní a odpolední,16 000 Kč
Frýdlant nad Ostravicí
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme operátory výroby do Frýdlantu nad Ostravicí. STRAVENKY! VOLNÉ VÍKENDY! RANNÍ A ODPOLEDNÍ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby – Hranice CT Park - 20 000 Kč, stravenky,svoz
Hranice na Moravě
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby a chcete získat praxi v oboru kontroly kvality? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce ve výrobě–Opavsko-volné víkendy, 16 000 Kč
Opava
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás! FYZICKY... zobrazit nabídku»
Operátor/ka forem Valmez – 20 000 Kč,doprava zdarma,800 100 110
Valašské Meziříčí, Vsetín
před 14 dny
Máte chuť do práce a jste spolehliví? Chcete se uplatnit v lukrativním oboru? Chcete získat potřebnou praxi? Pak je tato práce právě pro... zobrazit nabídku»
Brigáda v Ostravě – 110 Kč/hod – nástup ihned
Ostrava
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme schopné, fyzicky zdatné muže na brigádu do Ostravy! Možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce!... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Louny
před 14 dny
- Práce v zavedené mezinárodní společnosti - Dobré finanční ohodnocení - Bohaté firemní benefity - Přátelské prostředí zobrazit nabídku»
Konstruktér elektroniky
Praha
před 14 dny
* účast na vývoji prestižního projektu * zajímavé finanční ohodnocení, bonusy * profesní rozvoj, profilaci v oboru * zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Montér pro výrobní firmu - Jedna směna - Nástup ihned
Brno
před 14 dny
Flexibilní pracovní doba a jednosměnný provoz Stabilní zaměstnání na HPP a zázemí mezinárodní firmy Velmi dobré platové... zobrazit nabídku»
Mechanik - junior
Jihomoravský
před 14 dny
Vystudoval jsi SOU nebo SŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Rád bys byl svým pánem a pracovní dobu si chceš řídit podle sebe?... zobrazit nabídku»
Mechanik elektro - jednosměnný provoz
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít... zobrazit nabídku»
Obráběč kovu
Ústecký
před 14 dny
Mahr, spol. s.r.o. je mezinárodní stabilní strojírenská společnost. * zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti * odbornou a... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Kolínsko
před 14 dny
Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Motivující mzdové podmínky - Program zaměstnaneckých výhod - Pohyblivá pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby
Jihomoravský
před 14 dny
Získáte zázemí stabilní mezinárodní společnosti v oblasti automotive. Můžete se těšit na mnoho firemních benefitů (např. 13. plat,... zobrazit nabídku»
Obsluha myčky v čb; 16-18 tis. Kč
České Budějovice
před 14 dny
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - základní mzda 16.000 Kč, příplatek za víkend 25 Kč/h - možnost odměn zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace