Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7590) - strana 106

Výroba, průmysl a energetika
Operátor logistiky za 27. 000,-
Rakovník
před 14 dny
– průměrná mzda 27.000 Kč/ měsíč – příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatek za noční směnu 16 kč/hod – dotované... zobrazit nabídku»
Pravá ruka manažera kvality - Hořicko
Královéhradecký
před 14 dny
Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit... zobrazit nabídku»
Manipulant výrobní linky 100 Kč/hod.
Rakovník
před 14 dny
- mzdu 100Kč/hod - příplatky za odpolední směnu - příplatky za noční směnu - příplatky za práci o víkendu - bonus za docházku 400Kč -... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výroby
Ústecký
před 14 dny
odpovídající školení příležitost profesního a karierního růstu férová firemní kultura zaměstnanecké benefity (dotované stravování,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera výroby
Hořice
před 14 dny
Práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby a logistiky
okr. Tábor
před 14 dny
Pozici v Top Managementu zavedené nadnárodní společnosti  Příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Hořice
před 14 dny
– práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Nabíráme pro Zoru - 93 Kč/hod.
Olomouc
před 14 dny
zajímavý plat, čisté pracovní prostředí,stravné, možnost záloh zobrazit nabídku»
Manipulační dělník
Česká Třebová
před 14 dny
Mzda 95 Kč/h - dotované stravování - až 22 % odměny - příplatek za odpolední směnu 4,60 Kč/h - dvousměnný provoz 6-14:30... zobrazit nabídku»
Dělník - vizuální kontrola
Lovosice
před 14 dny
Jste precizní a nic neujde Vaší pozornosti- Máte zkušenost s vizuální kontrolou výrobků- Rozšiřte naše řady jako DĚLNÍK - VIZUÁLNÍ... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
okres Děčín
před 14 dny
Hledá se TIG svářeč! Máte certifikát a praxi- Chcete práci, která má smysl- Přihlaste se nám! Jak jistě tušíte, Vaším hlavním... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, automotive
Ostrava
před 14 dny
Skvělé jméno, výborný kolektiv, příjemné prostředí a spousta benefitů - to je nabídka prestižní společnosti, pro níž hledáme... zobrazit nabídku»
Mistr|jednosměnný provoz| až 30 000 Kč
Moravskoslezský
před 14 dny
Pokud již máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky, neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme Vám působení v... zobrazit nabídku»
Výroba slatina - až 20 000Kč po ZD Náborový bonus
Brno
před 14 dny
Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita SLATINA (15 minut z Úzké autobusem) a práce ve dvousměnném provozu- Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby plastových výrobků (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jedná se o různorodou práci ve výrobě na 3 směny. Máme ale přjemné moderní pracovní prostředí a super kolegy. * Zaměstnání ve... zobrazit nabídku»
Skladník - Jihlava Střítěž - 18.000-20.000 Kč
Jihlava
před 14 dny
- práce na HPP v kmenovém stavu společnosti - mzda 18 - 20.000 ,-Kč ( HM ) - hodinová mzda 90,-Kč / hod + zákonné příplatky - bonus za... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Hranice
před 14 dny
Nenáročnou práci v příjemném prostředí. Bonusy za produktivitu a neabsenci. Příplatky za směnnost. Příspěvek na dopravu. zobrazit nabídku»
Material Planner
Plzeň
před 14 dny
- Práci ve stabilní společnosti - Měsíční bonusy - Příspěvek na penzijní připojištění - Závodní stravování zdarma - 5... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky
Kladno - průmyslová zóna jih
před 14 dny
- Základní mzda 95,-Kč/hod - Po zkušební době 104,-Kč/hod - Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod - Bonusová složka až... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace