Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7154) - strana 106

Výroba, průmysl a energetika
Zkušební inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici ZKUŠEBNÍ INŽENÝR. Nápň práce: * plánování, provádění... zobrazit nabídku»
Konstruktér s 3D CAD SW - vhodné i pro absolventy s praxí
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce a máte strojírenský background? Pokud aktivně pracujete s nějakým z 3D konstrukčních SW a nebojíte... zobrazit nabídku»
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 dny|
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Seřizovač s vzv-23-28 tis.-Veverská bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce Hodonín 16 - 18 000 Kč/měs.
Hodonín
před týdnem
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Předvánoční brigáda ve skladu
Rajhrad
před týdnem
Rád by si pracoval s kozmetikou?Nabízíme možnost velmi zajímavého výdělku ve skladu v Rajhradě! Předchozí zkušenost ze skladu není... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě 16 000 - 18 500 Kč
Brno - Slatina
před týdnem
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Lean koordinátor
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Koordinátora štíhlé výroby. Z této pozice budete zodpovědní za implementaci... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive | Praha východ
Praha - východ
před týdnem
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici INŽENÝRA KVALITY! Máte zkušenosti z interní... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer - automotive
Praha-Východ
před týdnem
Výrobce komponentů pro osobní a nákladní automobily hledá zkušeného kolegu na pozici SUPPLIER QUALITY ENGINEER: Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby| až 45 000 Kč
Kutná Hora
před týdnem
Přední výrobce působící v potravinářském průmyslu hledá nové kolegy na pozici SUPERVISOR VÝROBY. Hlavní náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Bozp specialista | Praha východ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr | Praha východ | automotive
Praha - východ
před týdnem
Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí a prací v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Manažer údržby | Praha | až 75 000 CZK
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením lidí, máte silný technický background a mluvíte anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | berounsko
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Strojník/ce v kartonáži
Královehradecko
před týdnem
 - PP na dobu neurčitou  - osobní a odborný růst  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - příspěvek na stravování, týden dovolené... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace