Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7670) - strana 107

Výroba, průmysl a energetika
Kontrolor kvality, vhodné i pro absolventy
Louny
před 14 dny
Zajímají Vás nové projekty? Jste otevřeni novým výzvám? Pak je tu příležitost právě pro VÁS! Hledáme kolegy na pozici KONTROLORA... zobrazit nabídku»
Leader kontroly kvality
Žatec
před 14 dny
Chopte se příležitosti a přihlaste se nám, pokud máte zkušenosti s kvalitou a vedením lidí. Angličtinou excelovat nemusíte, stačí nám... zobrazit nabídku»
Výrobní leader
Louny
před 14 dny
Také Vás lákají nové projekty? Pak čtěte dál, protože hledáme kandidáty na pozici Výrobního leadera. Hlavní úkoly Výrobního... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Lovosice
před 14 dny
Kvalitáři, hledáte nové výzvy? Tak už nehledejte a přidejte se k nám! :-) Do super přátelského týmu hledáme kolegu Inženýra kvality,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - mechanik l náborový příspěvek 10.000Kč
Litoměřice
před 14 dny
Nabízíme skvělou příležitost pro technicky zdatné lidi! Přidejte se do naší rodiny úspěšně rostoucí společnosti v litoměřickém... zobrazit nabídku»
Dělník - vizuální kontrola
Lovosice
před 14 dny
Jste precizní a nic neujde Vaší pozornosti- Máte zkušenost s vizuální kontrolou výrobků? Rozšiřte naše řady jako DĚLNÍK - VIZUÁLNÍ... zobrazit nabídku»
Mistr výroby, až 35 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
Jste MISTREM ve "svém oboru"? Pokud ano, cílíme právě na Vás, na MISTRY VÝROBY, kteří mají zkušenosti s vedením lidí a ovládají obsluhu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte pohodovou práci, kde nebudete pracovat na směny, ale nevadí Vám cestování za zakázkami? Máte ŘP sk. B? Vyznáte se v... zobrazit nabídku»
Zámečník, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Máte ŘP sk. B a nevadilo by Vám cestovat za zakázkami napříč ČR? Máte zkušenosti s obráběním kovů a vlastníte svářečský... zobrazit nabídku»
Pracovnice výstupní kontroly - až 20 000 Kč/měs.
Pardubice
před 14 dny
Porozhlížíte se po práci ve výrobě a hledáte dlouhodobé uplatnění v Pardubicích? Nebaví Vás stát u pásu? Tak pojďte pracovat do... zobrazit nabídku»
Servisní technik - specialista
Ostrava
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru a domluvíte se anglicky? Nemáte problém s cestováním po celé ČR a Slovensku? Potom máme práci právě... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Frenštát pod Radhoštěm
před 14 dny
Pokud máte zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, nebo plánování výroby a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou... zobrazit nabídku»
Procesní / projektový inženýr
Ostrava
před 14 dny
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Frenštát pod Radhoštěm
před 14 dny
Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice inženýr kvality? Pojmy jako FMEA, SPC, Control plan jsou Vám dobře známy?... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Ostrava
před 14 dny
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR KVALITY.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s NJ
Ostrava
před 14 dny
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se německy, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
BOZP technik
Bohumín
před 14 dny
BOZP TECHNIK, z výrobní společnosti a komunikující také anglicky. To je člověk kterého hledáme. Ohledně osobnosti si dáme také záležet.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, laboratoř - Ostrava
Ostrava
před 14 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Operátor/Montážní dělník až 26 000 Kč/měs.
Brno
před 14 dny
Zajímáte se o práci ve strojírenství? Hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora i Montážního dělníka/ci a to přímo do kmene... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Umíte řešit požadavky zákazníka? Pak máme pro Vás pracovní příležitost na pozici elektroprojektant se znalostí E-plan nebo Electric *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace