Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6926) - strana 107

Výroba, průmysl a energetika
Koordinátor štíhlé výroby
Liberec
před 14 dny
Jste koordinátor tělem i duší a baví vás procesy štíhlé výroby? Hledáme Vás, pošlete nám životopis! Na pozici KOORDINÁTOR ŠTÍHLÉ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 130Kč/hod.+ stravenky
Plzeň - město
před 14 dny
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»
Asistent / ka manažera kvality
Plzeňský
před 14 dny
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte alespoň částečně německý jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Plzeňský
před 14 dny
* tvorba kusovníků * pracovních plánů, příprava výroby * zavádění nových projektů * optimalizace běžících projektů. zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Plzeňský
před 14 dny
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v AJ či NJ? Pak je tu nová pozice... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Plzeňský
před 14 dny
* vedení týmy operátorů * zodpovědnost za plnění plánu výroby v požadované kvalitě * dohled nad dodržováním definovaných standardů a... zobrazit nabídku»
Kontrolor/-ka kvality
Krupka
před 14 dny
Audity, reklamace, kvalita pro Vás nejsou cizí slova? Hledáme na pozici Kontrolor/-ka kvality vhodné kandidáty! Nejste to právě Vy? Náplní... zobrazit nabídku»
Skladník a řidič VZV, bez oprávnění
Písek
před 14 dny
Hledáte zaměstnání na Písecku? Chcete získat oprávnění na VZV? Práce ve směnném provozu Vám nedělá problém? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Třebíčsko
před 14 dny
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě? Po úspěšném absolvování výběrového řízení Vás... zobrazit nabídku»
Team leader logistiky
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým, pak jste ve správný čas na správném místě! Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, od 30 000 Kč
Vysoké Mýto
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti elektrotechniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ SKLADU. Pracujte ve... zobrazit nabídku»
Globální projektový manažer|automotive|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektový řízením a praxi ve výrobní oblasti? Pokud se chcete posunout na globální úroveň v mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Svářeč (Ostrava)
Ostrava
před 14 dny
Máte praxi ve svařování a svářečské zkoušky na CO2, popř.jiné metody svařování? Pak nám zašlete svůj životopis: * práce ve... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
Ostrava
před 14 dny
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby: * práce v těžkém strojírenském oboru * výroba a opracování hutního materiálu * obsluha... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor/ka – jen denní, Hranice 18.-20.000
Hranice
před 14 dny
Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby fixní mzda po zaučení až 22 000 Kč
Ústí nad Labem
před 14 dny
- práce na HPP - možnost převzetí do kmenového stavu - dostupnost dopravy zajištěna - práce na 3 směnný - 15 000 Kč/měsíc -... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
před 14 dny
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku - automotive
Olomoucký kraj
před 14 dny
Nabízíme: *Motivující mzdové ohodnocení *Balíček firemních benefitů *Stabilní práci na hlavní pracovní poměr *Zázemí v... zobrazit nabídku»
Brusič dřevoobráběcích nástrojů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, významného dodavatele dřevoobráběcích strojů a technologií, hledáme pracovníka na pozici BRUSIČ dřevoobráběcích... zobrazit nabídku»
Dělník ve dřevovýrobě
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá a stabilní práce na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu nástupní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace