Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7052) - strana 108

Výroba, průmysl a energetika
Nastup a získej 10.000 Kč - operátor impregnace
Humpolec
před 14 dny
- 10.000 Kč náborový příspěvek - výdělek až 25.000 Kč/měsíc - 13.platy - bohatý bonusový systém až 2 400 Kč/měsíc - dotované... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby Olomouc na 2 směny
Olomouc
před 14 dny
Do továrny PŘÍMO V OLOMOUCI hledáme pracovité lidi: OPERÁTOR VÝROBY - práce pouze ve 2 směnném režimu - jednoduchá obsluha navíjecích... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů | 13. & 14. plat | až 35 000Kč
Hluk
před 14 dny
Jste seřizovačem strojů nebo máte zkušenosti se seřizováním strojních zařízení? Hledáte novou příležitost s vyšší MZDOU? Pak jsem... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr | až 45 000 Kč | TOP benefity
Hluk
před 14 dny
Průmyslových inženýrů je na trhu práce stejně jako šafránu. A proto Vám ušetřím čas a rovnou nabídnu jen tu nejlepší a... zobrazit nabídku»
Mistr pro NC a CNC frézky
Plzeň
před 14 dny
Popis pozice: - vedení týmu obrobny ve směnném provozu - řízení termínů dle plánu a priorit - řešení tg.odchylek a komunikace s... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (Plzeň)
Plzeň - město
před 14 dny
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu/logistiky
Teplice
před 14 dny
Jste komunikativní člověk, který rád využívá cizí jazyky ? Domluvíte se dobře anglicky a alespoň částečně i německy? Baví vás... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Ústí nad Labem
před 14 dny
Zahraniční vedení ve společnosti a svět automotive je pro vás atraktivním spojením? A ještě k tomu jste anglicky mluvící nákupčí? Pak... zobrazit nabídku»
Rezident inženýr
Ústí nad Labem
před 14 dny
Najde se zde zkušený, anglicky mluvící technik? Do zajímavé automotive společnosti na Ústecku hledáme kandidáta na pomezí inežnýra... zobrazit nabídku»
Mechanik výrobních linek
Teplice
před 14 dny
Jako mechanik budete mít zodpovědnost za: *seřizování a opravy balících a montážních strojů v rámci dvousměnného či třísměnného... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - zákaznický servis
Teplice
před 14 dny
Hledáme posilu do oddělení kvality na výše uvedenou pozici. náplní práce bude: * koordinace a poskytování informací z oblasti QA v... zobrazit nabídku»
Dělník/ce výroby
Jihočeský
před 14 dny
Nabízíme práci Dělníka/ce výroby ve výrobní společnosti sídlící na Českobudějovicku. Náplň práce: - jednoduchá obsluha strojů -... zobrazit nabídku»
Seřizovač - údržbář
Jihočeský
před 14 dny
Máte zkušenost s prací na obráběcích strojích? Jste vyučen ve strojírenském nebo příbuzném oboru? Jste ochotný pracovat ve směnném... zobrazit nabídku»
Údržbář a seřizovač strojů, 13.plat
Jihočeský
před 14 dny
Umíte odstraňovat zvady na strojích? Zvládnete jejich údržbu a seřízení? Jste schopný pracovat dle technické dokumentace? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Jihočeský
před 14 dny
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího kvality s NJ | výzva pro zkušené
Český Krumlov
před 14 dny
Jsme mezinárodní automotive společnost vyrábějící díly pro přední výrobce automobilů. Do našeho týmu v oddělení kvality hledáme... zobrazit nabídku»
Výrobní vedoucí, 30 - 40 000 Kč
Praskačka
před 14 dny
Láká Vás práce v malé firmě o dvaceti zaměstnancích s desetiletou působností na trhu a špičkovou úrovní kvality služeb? Baví Vás... zobrazit nabídku»
Inovativní inženýr, 50 000 CZK
Jičín
před 14 dny
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti vývoje/inovace výrobků? Umíte dobře anglicky? Pak je toto šance právě pro Vás. Pošlete nám... zobrazit nabídku»
APQP Inženýr - automotive
Středočeský
před 14 dny
Náš klient, významný celosvětový výrobce dílů pro automobilový průmysl hledá pracovníky na pozici APQP Inženýr. Náplní práce: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojárny
Vysočina
před 14 dny
Job Description Česká společnost v okrese Žďár nad Sázavou, která se specializuje na výrobu plastových výrobků, hledá vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace