Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7132) - strana 108

Výroba, průmysl a energetika
Operátor montáže ve výrobě Hustopeče
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Svářeč ve výrobě Hustopeče
Hustopeče
před týdnem
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Pardubický
před týdnem
Job Description Společnost zabývající se montáží, výrobou a servisem strojů na vyfukování plastů, hledá do svého týmu šikovného... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Královéhradecko
před týdnem
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Královehradecko
před týdnem
Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění systematickému a zodpovědnému adeptovi s invencí v týmu vývoje, který má odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Trainee program – Technolog, technik kvality
Ústeckoorlicko
před týdnem
- zajímavá práce v perspektivní zahraniční firmě - získání praxe v nadnárodní společnosti - stáže v zahraničních závodech - firemní... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec nad Nisou
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»
Technolog plánování výroby
Moravany u Brna
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost k dalšímu... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC ohraňovacího lisu
Moravany u Brna
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením motivující finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby s NJ
okres Nymburk
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ ... zobrazit nabídku»
Seřizovač/operátor ve strojírenské výrobě
Brno
před týdnem
stabilního zaměstnání a profesní i osobní růstu v prostředí mezinárodní společnosti motivující finanční ohodnocení a výkonové... zobrazit nabídku»
Tesař/truhlář
Brno
před týdnem
zajímavou, rozmanitou, samostatnou a dlouhodobou práci v příjemném prostředí na jednu směnu (ranní), výhledově na dvě směny (ranní a... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a zázemí silné zahraniční společnosti... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Frenštát pod Radhoštěm
před týdnem
stravenky v hodnotě 100kč za každý odpracovaný den nástupní plat 80,– čistého/hod příplatek 25% za přesčas příspěvek na dopravu... zobrazit nabídku»
Mechanik SMT – vhodné i pro absolventy!!!
Pardubice
před týdnem
Pro dynamicky se rozvíjející výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme vhodné kandidáty na pozici: Mechanik SMT – vhodné i... zobrazit nabídku»
Spolupracovník/ce pro drobnou montážní práci
Plzeňský
před týdnem
Informace o pozici - velmi vhodné pro ženy - po dohodě možný i částečný pracovní úvazek - jedná se o lehkou, nenáročnou a rychle... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Plzeňský
před týdnem
Informace o pozici manuální práce ve výrobě v automobilovém průmyslu montáž sedaček na výrobní lince práce ve... zobrazit nabídku»
Volná místa pro EN svářeč - certifikát EN 135 ,28tis čistého
Kladno
před týdnem
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, doba neurčitá dlouhodobé a stabilní uplatnění, profesní růst 100,-/hod + 13,-/prostředí+... zobrazit nabídku»
Operátor výroby kompozitů
Praha - východ
před týdnem
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na úrazové... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace