Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7278) - strana 111

Výroba, průmysl a energetika
Zástupce vedoucího autoservisu, České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
Rád se učíte a jste loajální vůči zaměstnavateli? Chcete pracovat s nejmodernější automobilovou technikou? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Dělník/ice v Jihlavě 23 000 Kč s bonusem 7 500 Kč
Jihlava
před 14 dny
Láká Vás kariérní růst? Nastoupíte-li na pozici montážní dělník, nemusíte mít rozhodně start a cíl na stejné pozici dělníka. S... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě na 1 směnu
Kolín
před 14 dny
Chtěli by jste pracovat v jednosměnném provozu? Práce v čistém a nehlučném prostředí je pro Vás snem? Jste manuálně zruční? Pokud je... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč
Kolín
před 14 dny
CHCETE SOLIDNÍ VÝDĚLEK A PRAVIDELNÝ PŘÍJEM ? MÁME PRO VÁS PRACOVNÍ NABÍDKU OPERÁTORA VÝROBY V KOLÍNĚ A nabízíme mnohem více -... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě
Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici TECHNIK... zobrazit nabídku»
Práce na montážní lince - Nošovice
Nošovice
před 14 dny
Nechcete už jen krátkodobé přivýdělky a brigády, ale hledáte stálou práci na HPP? Chcete pracovat v automobilovém průmyslu a nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Nošovice
před 14 dny
Hledáte práci ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročnější práce? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky na montážní... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Bohumín
před 14 dny
Máte pracovní zkušenosti jako zámečník? Orientuje se v technické dokumentaci? Pak nám zašlete svůj životopis na práci provozního... zobrazit nabídku»
Údržbář / elektroúdržbář
Kopřivnice
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící na Kopřivnicku, hledáme uchazeče na pozici údržbáře / elektroúdržbáře: * údržba... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 22 000 Kč
Pohořelice
před 14 dny
Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání v Pohořelicích pro každého z Vás! Náplní Vaší práce bude lehká manuální činnost při... zobrazit nabídku»
Technolog | farmaceutický průmysl
Praha
před 14 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy? Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - talentovaní absolventi - 40 000 Kč
Rakovník
před 14 dny
Chceš být součástí mezinárodní výrobní společnosti, která investuje do svých zaměstnanců? Mluvíš perfektně anglicky? Pak neváhej... zobrazit nabídku»
Dělník v elektrotechnice - 2 směny, až 20 000 Kč
Liberec
před 14 dny
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - mzda až 20 000 Kč - příplatky za přesčas, odpolední směnu, za svátek, víkendy -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - 2 směny
Liberec
před 14 dny
individuální zaškolovací program vhodný i pro začátečníky, velmi čisté pracovní prostředí, práce ve dvousměnném provozu - 7,75... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu léčiv - od 100 Kč/hod.
Vratislavice nad Nisou
před 14 dny
Mzda: 100 Kč/hod. + stravenka v hodnotě 60,- + příplatky za svátek 130 %, víkend, přesčas po zaučení navýšení 110 Kč/hod. - práce... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality/Operátor/ka výroby - nástup ihned
Liberec
před 14 dny
Mzda: až 20 000 Kč Příplatky: přesčas, svátek, sobotu + neděli dle zákona. Stravenky 100,-. Bonusy: sobotní ranní 800 Kč, sobotní... zobrazit nabídku»
Dělník v laminátovně – 1 směna
Liberec
před 14 dny
Mzda až 20 000,- Kč Příplatky za neabsenci, prémie… Příspěvek na obědy Dobrá autobusová dostupnost na pracoviště Místo... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 105 - 115 Kč/hod.
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
3 směnný provoz 105 Kč/hod. 4 směnný provoz 115 Kč/hod. Příplatky: - 15 % noční - 33 % sobota - 50 % neděle - stravenka v hodnotě... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kabelových svazků - 1 směna
Turnov
před 14 dny
- mzda od 90 Kč/hod. - 103 Kč/Nhod po zaučení. - prémie za docházku 700 Kč - dobrá autobusová doprava na pracoviště - zázemí rodinné... zobrazit nabídku»
Zámečník (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do strojírenské firmy se hledá zámečník s praxí. * zázemí moderní společnosti * nadstandardní mzdové ohodnocení * 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace