Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7268) - strana 111

Výroba, průmysl a energetika
Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem)
Frýdek-Místek
tento měsíc
Máte platný vazačský průkaz, popř.i jeřábnický průkaz? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a nakládka... zobrazit nabídku»
Skladník - Frýdek Místek
Frýdek-Místek
tento měsíc
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 22 000 Kč
Pohořelice
tento měsíc
Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání v Pohořelicích pro každého z Vás! Náplní Vaší práce bude lehká manuální činnost při... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Plzeň
tento měsíc
- Zázemí zahraniční společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - 13. plat - Osobní ohodnocení - Finanční odměny... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Plzeň
tento měsíc
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení -... zobrazit nabídku»
Mistr pro oblast logistiky (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Máte již nějaké zkušenosti na pozici mistra ve výrobě a víte, jak důležité je zásobování výroby, tok materiálu i zboží po výrobě a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (strojírenství) (až 80.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Money, money, money, must be funny, in the rich men´s world... Zní Vám tento starej flák od ABBY jako hymna? U nás si můžete přijít na své.... zobrazit nabídku»
Elektromontér (až 45.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Říkají Vám, že se pořád do něčeho montujete? Pojďte montovat k nám. Hledáme šikovné elektromontéry do prosperující, ryze české... zobrazit nabídku»
Frézař (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
* 5 týdnů dovolené * prémie a odměny * věrnostní odměny, odměny za životní jubilea * příspěvky na stravování * práce v bezpečném... zobrazit nabídku»
Soustružník (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
* 5 týdnů dovolené * prémie a odměny * věrnostní odměny, odměny za životní jubilea * příspěvky na stravování * práce v bezpečném... zobrazit nabídku»
Obsluha a programátor jednoduchého CNC (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Vhodné i pro absolventy a šikovné lidi, co dokáží zrealizovat zakázku na základě výkresové dokumentace ve spolupráci s výrobním... zobrazit nabídku»
Práce v zakázkové výrobě jen na dvě směny
Ústecký
tento měsíc
Hledáte zajímavou nenáročnou manuální práci? Nebaví Vás noční směny? Nabízíme jednoduchou manuální práci v zakázkové výrobě... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě v Klášterci – min. 19 000 Kč/měs.
Ústecký
tento měsíc
Hledáte dobrou práci nebo brigádu? V Klášterci nad Ohří si nyní vyděláte minimálně 19 000 Kč za měsíc. Přidáme Vám k tomu nástupní... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality
Ostrava, Prostějov
tento měsíc
Nabízíme: - ubytování zdarma - dlouhodobou pracovní jistotu - práce vhodná pro ženy i muže - 110,- Kč/hod + příplatky - diety -... zobrazit nabídku»
Staví se nová hala v Klášterci - máme volná pracovní místa
Klášterec nad Ohří
tento měsíc
Kromě příležitosti být s námi již první den, kdy spustíme výrobu? Smlouvu na DOBU NEURČITOU, 5 týdnů dovolené, perfektní zaškolení,... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Olomoucký, Moravskoslezský
tento měsíc
Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Vyznáte se v technické dokumentaci? Chcete být součástí úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - elektro
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů? Máte zkušenosti s výstavbou vodních elektráren nebo s výstavbou čistíren odpadních vod a chcete... zobrazit nabídku»
Soustružník, frézař, horizontkář na klasické stroje pouze ranní
Litovel
tento měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí tradičního strojírenského podniku - výborné platové podmínky - možnost... zobrazit nabídku»
Práce na 3směnný provoz, čisté prostředí, zajímavé ohodnocení
Plzeň
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Plzeň – Křimice - zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností) - 3směnný provoz... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě, Rožnov – až 22 000 Kč/měs. + bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Víte, že rodinná německá společnost Brose patří k nejlepším zaměstnavatelům v kraji? Víte, že si tam nyní můžete vydělat až 22 000... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace