Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 113

Výroba, průmysl a energetika
Skenař, dvousměnný provoz, ubytování a další bonusy
Plzeň
minulý měsíc
* Práce na plný úvazek dlouhodobého charakteru * Práce v přátelským kolektivu * Ranní a odpolední směny * základní hodinová mzda 100... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Bor
minulý měsíc
Pohybujete se v oddělení kvality, baví vás to a chcete se více rozvíjet? Máte výborný přístup jak k zákazníkům, tak dodavatelům a... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením týmu? Jste rozený Teamleader? Máte praxi v oblasti automotive a zrovna hledáte změnu? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Logistik plánování výroby
Pilsen
minulý měsíc
* aktivní podíl na řízení výroby * nákup materiálu pro výrobu a dalšího zboží, služeb pro potřeby závodu * zajištění řádného a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - automotive
Ostrava
minulý měsíc
Máte zájem přestoupit do mezinárodní společnosti s tradicí? Chcete jistotu práce? Vypisujeme výběrové řízení na pozici Procesního... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Ostrava
minulý měsíc
Jste zkušený MANAŽER VÝROBY v oblasti automotive a cítíte, že přišla ta pravá chvíle na změnu? Potřebujeme člověka se silným... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Kopřivnice
minulý měsíc
Máš vystudovanou VŠ nejlépe technického zaměření v oboru kvality, domluvíš se anglicky nebo německy, máš praktické znalosti metod... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera kvality
Třinec
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Znáte nástroje kvality a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? V... zobrazit nabídku»
PLC programátor/elektromechanik
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - vhodné pro absolventy
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Jsi absolvent vysoké školy, který se nebojí mluvit anglicky? Rád bys působil ve společnosti, která Ti umožní kariérní růst a za Tvou... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Zajímá Vás oblast konstrukce a vývoje? Chcete pracovat v mezinárodním týmu, kde... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor - mzda až 20 000,-
Chomutov
minulý měsíc
My Vám za to nabízíme: - mzdu 17000,- + 3000,- bonusy + automatické navýšení po zkušební době - po roce spolupráce automatické... zobrazit nabídku»
Technolog - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
* Technická příprava výroby * Zpracování technických výkresů * Komplementace a nárokování materiálových požadavků * Spolupráce při... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
Mistr výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby s... zobrazit nabídku»
BOZP a PO specialista
Znojmo
minulý měsíc
* Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti. * Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě,... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality a BOZP
Mikulov
minulý měsíc
Na pozici Vedoucího týmu kvality a BOZP budete: * vést oddělení kvality - budete stanovovat a dohlížet nad dodržováním a plněním KPI´s... zobrazit nabídku»
Procesní technik,
Šumperk
minulý měsíc
Jsi šikovným absolventem technického oboru? Ovládáš dobře angličtinu nebo němčinu? Pak je tu šance pro tebe! pozice PROCESNÍ... zobrazit nabídku»
Trainee program pro absolventy
Šumperk
minulý měsíc
evidence neshod ve výrobním procesu analýza příčin vznikllých neshod návrhování opatření a sledování jejich realizace zpracování... zobrazit nabídku»
Brigáda prostějov na léto
Prostějov
minulý měsíc
HOLKY, KLUCI- MÁME PRO VÁS JISTOU JEDNODUCHOU PRÁCI! Nabízíme čistou a jednoduchou práci do výroby operátor výroby všem, kterým nevadí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace