Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7582) - strana 113

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí směny v distribuci
Plzeň - město
před 14 dny
Umíte vést a namotivovat tým? Plánování procesů a řízení vám není cizí? Využijte příležitosti pracovat jako VEDOUCÍ SMĚNY. Vaším... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Plzeň - jih
před 14 dny
Hledá se KVALITÁŘ Vyznáte se v odvětví kvality? Nastavování a zlepšování procesů týkající se kvality vám není cizí. Pak se... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ - strojírenství | Vysočina
Vysočina
před 14 dny
Máte za sebou několik let zkušeností v oblasti kvality a chcete zkusit novou výzvu na pozici Manažer kvality? Čeká Vás převzetí... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení kvality pro nový projekt
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Máte technické vzdělání a nevíte co dál?.. Máte alespoň základní znalost mezinárodních standardů ISO a rádi byste se uplatnili v... zobrazit nabídku»
Mistr/mistrová
Nové Město nad Metují
před 14 dny
Chtěli byste uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti a stát se členem mezinárodní německé společnosti se sídlem na Náchodsku? Jste... zobrazit nabídku»
Montáž na jednu směnu | 6:00-14:30 | až 110 Kč/h. + bonusy
Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Už vás nebaví život na směny? Chcete mít volná odpoledne a víkendy? Umíme vám nabídnout práci ve firmě se zajímavým výrobním... zobrazit nabídku»
Logistik
Moravskoslezský
před 14 dny
Pokud máš nějaké zkušenosti v rámci logistiky, hledáš stabilní zaměstnání a líbí se Tii pracovat pro oblast automotive, neváhej nám... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Valašsko (25 000 - 30 000 Kč/měsíc)
Moravskoslezský
před 14 dny
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před 14 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - montáž (Český Těšín)
Český Těšín
před 14 dny
Hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na montážní linku. Náplň práce: - manuální práce ve výrobě - kompletace dílů pro automobilový... zobrazit nabídku»
Jednoduchá manuální práce - až 22000 Kč
Ústí nad Labem
před 14 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz R/ON - 15 000 Kč/měsíc + příplatky... zobrazit nabídku»
Operátor/Dělník - práce ve výrobě
Ústí nad Labem
před 14 dny
- klidnou práci v čistém prostředí - dlouhodobé zaměstnání - práci na ranní směnu, možnost i odpoledních směn - po zaučení/po... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a preventista PO
Turnov
před 14 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Technik výroby
Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost v Pardubicích, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: TECHNIK VÝROBY ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Projektový manažer - automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Process engineer
okres Trutnov
před 14 dny
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost v okrese Trutnov hledáme vhodné kandidáty na pozici: PROCESS ENGINEER Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Technolog - CNC obrábění
okres Trutnov
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici Technologa? Znáte problematiku CNC strojů? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr
okres Trutnov
před 14 dny
Orientujete se v elektronických obvodech? Mluvíte anglicky alespoň komunikativně? Chcete pracovat v nadnárodní společnosti? Tak hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
okres Trutnov
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti automotive, specializující se na výrobu plastových komponentů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace