Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8012) - strana 113

Výroba, průmysl a energetika
Projektant - technolog
České Budějovice
před 14 dny
- odborné zaškolení - možnost profesního růstu - zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Zlínský
před 14 dny
Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40... zobrazit nabídku»
Test technik junior
Praha - východ
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - týden dovolené navíc - benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Zástupce mistra výroby
Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti z výroby? Vyznáte se v technické dokumentaci a máte zkušenosti s řízením lidí? Jste organizačně schopný a hledáte... zobrazit nabídku»
Zástupce mistra - Plzeň
Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti ze strojírenské společnosti a měl jste možnost vést menší tým? Orientujete se v technické dokumentaci a jste... zobrazit nabídku»
→→ Mistr dílny stavebních strojů ←←
Praha, Středočeský
před 14 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Stabilní zázemí mezinárodní společnosti - Technické zázemí - Příspěvky na stravování - Adekvátní... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav (28.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Povrchová úprava, to je naše zábava. Barvu tu si navolíme a produkt tak vytuníme. Naše výrobky potřebují fasádu, takže pokud rozumíte... zobrazit nabídku»
Technolog programátor (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
ABSOLVENTI zbystřete! Chcete se zapojit do výrobního procesu v úspěšné firmě? Rádi získáte zkušenosti, praxi a možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Údržbář – strojní mechanik, mzda od 21.000 Kč, Hodonínsko
Hodonínsko
před 14 dny
CHCETE NĚKTERÉ PŘÍPLATKY I NAD RÁMEC ZÁKONÍKU PRÁCE? 50 % průměrného výdělku za práci v den pracovního klidu mimo svátek ... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou automatických optických strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Team Leader
Brandýs nad Labem
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z nejdůležitějších partnerů automobilek ve vývoji a designu výfukových systémů a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické podpory
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost zaměstnání i na zkrácený úvazek... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Brno
před 14 dny
* práci ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti * dobré platové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * závodní stravování *... zobrazit nabídku»
Dělník/ce - automobilová výroba 28.000,- Stříbro u Tachova
Stříbro u Tachova
před 14 dny
- Výhodné platové podmínky, nástupní mzda od 19.000 Kč/měsíce - prémie + 20% docházkový a výkonnostní bonus (ptvní měsíc výdělek... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (23.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu v... zobrazit nabídku»
Operátor - Vedoucí ruční linky + Nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň
před 14 dny
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – bez nočních směn a víkendů!
Plzeň - Sever
před 14 dny
práci ve dvousměnném provozu v čistém a dobře organizovaném prostředí s moderními technologiemi placené přesčasy a možnost jejich... zobrazit nabídku»
Operátor/ka v oddělení přípravy + nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 14 dny
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV / skladu- bez víkendů! + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 14 dny
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace