Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7200) - strana 114

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí údržby
Vysočina
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby? Věnovali jste se údržbě nebo technologii a rádi byste se zaměřili spíše na údržbu? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Disponent s němčinou
Jihomoravský kraj, okres Vyškov
před 14 dny
Zajímá Vás oblast NÁKUPU a TOKU MATERIÁLU, mluvíte německy a hledáte profesní uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti? Pak pro... zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax
Kopřivnice
před 14 dny
Jedná se o práci na HPP se mzdou od 16 299Kč – 20 628Kč Benefity : 13.plat, stravenky 90Kč, 50% za přesčas a 15% za noční, dotovaná... zobrazit nabídku»
Audit and system specialist
Nové Zákupy
před 14 dny
- Plánuje, připravuje, provádí a vyhodnocuje interní audity ve společnosti podle stanovené metodiky - Stará se o hladký průběh a... zobrazit nabídku»
Mechanik – chladírenská technika
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - stabilní a různorodou práci - bonus v podobě mobilního telefonu, notebooku a služebního... zobrazit nabídku»
Operátorka zdravotnických pomůcek – Hranice – nástup ihned
Hranice na Moravě
před 14 dny
Hledáte FYZICKY NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČÍSTÉM PROSTŘEDÍ? Lákají vás směny pouze PO – PÁ s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Technolog
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - 13. plat - po 3 letech příspěvky na dovolenou... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
Koordinátor neustálého zlepšování
Liberecký, Středočeský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Baví Vás zlepšovat výrobní procesy? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zvýšení produktivity nebo... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Přerov
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme ubytování - poskytujeme příspěvek na ubytování - práci ve směnné provozu zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Technik - elektrikář
okr. Beroun
před 14 dny
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manager zákaznické kvality
Jihlava
před 14 dny
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem, Teplice
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu. - Motivují platové ohodnocení - Bonusy - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Manažer BOZP
okres Teplice
před 14 dny
- Motivující platové ohodnocení - Zázemí u stabilní mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Lean manažer
okres Teplice
před 14 dny
- Práci ve stabilní zahraniční společnosti - Motivující platové ohodnocení - Zaměstnanecké benefity - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
Resident engineer
okres Teplice
před 14 dny
- Motivující platové ohodnocení - Zázemí v mezinárodní společnosti - Stravenky, příspěvek na dopravu - Dovolená navíc - Cestování... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky - až 17 600Kč/měs.
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Jste zručný a spolehlivý člověk, kterému jde práce od ruky? Troufnete si zajistit plynulý chod výrobních... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před 14 dny
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace