Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7298) - strana 115

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí provozu | automotive | automatizované pracoviště
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Pro mezinárodní automotive společnost, která se zabývá obráběním kovů, obsazujeme pozici vedoucího provozu. Staňte se VEDOUCÍM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Projektant elektro|flexibilní pracovní doba|prestižní projekty|
Ostrava
minulý měsíc
Baví Vás elektro projekce a chcete pracovat ve společnosti patřící ke špičkám ve svém oboru? Pokud Vám nejsou cizí pojmy AutoCAD, ELCAD,... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr - čr|služební auto|Ostrava|
Ostrava
minulý měsíc
Pro společnost působící v oblasti automatizace, hledáme vhodné uchazeče na pozici "SERVISNÍ INŽENÝR - ČR|SLUŽEBNÍ... zobrazit nabídku»
PLC programátor|zajímavé benefity a mzda
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení a rádi byste si odpočinuly od cestování nebo naopak cestování vyhledáváte? Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
CNC Obráběcí centrum-nové (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Bylo nebylo, za devíti horami v Brně se z mlhy vynořil pracovník obráběcího centra a zařval na mě - "kde mám toho kolegu co mě má... zobrazit nabídku»
Zámečník/svářeč po ČR (22.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Z důvodu rozšíření hledáme kolegu pro svařování ocelových konstrukcí plynem a zámečnické práce. Nejlépe z Olomouce nebo okolí.... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Mluvíš, mluvím, mluvíme, ale k věci! Takže, pokud jste znalý/á v oblasti strojírenství, dokážete navrhnout zákazníkovi technické... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudovali jste obor strojírenství, vyznáte se ve výkresové dokumentaci, jste šikovní a samostatní? Tak hledáme právě Vás! Získáte... zobrazit nabídku»
Montáž autosedaček - až 25 000 Kč + bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Získejte zkušenosti v moderní německé společnosti Brose! Víte, že nyní si v Brose v Kopřivnici můžete vydělat až 25 000 Kč za měsíc a... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě v Kuřimi - nástupní bonus 20 000 Kč
Jihomoravský
minulý měsíc
Dobře placená práce jen na ranní směny! Právě jste skončili školu a chcete co nejdřív první pořádnou výplatu? Živíte rodinu a... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - Rožnov – až 22 000 Kč/měs. + bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Poznejte výhody práce pro německou společnost Brose Chcete pracovat u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji? Víte, že ve společnosti... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - elektroenergetika
Praha
minulý měsíc
Informace o pozici Zajímáte se o oblast elektrotechniky? Nechybí Vám koordinační a organizační schopnosti? Bavilo by Vás podívat se na... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Zlínský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu a chtěli byste uplatnit svoje zkušenosti v oblasti projektování a konstrukce? Rádi byste řešili projekty od... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - junior
Zlínský
minulý měsíc
Máte vzdělání elektrotechnického směru a vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Rádi byste pracovali na pozici, kde budete řešit zakázky od... zobrazit nabídku»
Kontrolor Junior - absolvent (18.000 - 23.000 Kč)
Olomoucký, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vystudovaný strojní obor? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly? Pokud jste odpověděli na všechny 3 otázky... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - pracovník vydávání náhradních dílů Brno
Brno
minulý měsíc
- výborné finanční ohodnocení - zaučení probíhá v rámci 3 směnného provozu (ranní, odpolední a noční směny) s možností přechodu i... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - louny
Louny
minulý měsíc
- práce v příjemném kolektivu - 3 směnný provoz - nástupní mzda 15.000,- Kč - bonus až 3.500,- Kč - pravidelné navyšování mzdy -... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - automotive
Praha
minulý měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení - Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - Příspěvek na penzijní připojištění - Mobilní... zobrazit nabídku»
Continuous Improvement Leader
Novojičínsko
minulý měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravu a dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění - Profesní... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC Třinec – až 130 Kč/hod, R+O směna
Třinec
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta tiskařské společnosti se sídlem v Českém Těšíně hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace