Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 115

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí oddělení údržby
Klatovy
před 14 dny
Hledá se VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY!!! Hledáte změnu a pracovat v zajímavém odvětví. Máte zkušenosti s vedením procesů v oddělením... zobrazit nabídku»
Inspektor/ka kvality
Plzeň - jih
před 14 dny
Jste zaměřeni na kvalitu a vyznáte se v jejím řízení a kontrole. Nestydíte se komunikovat s ostatními odděleními a to ani v anglickém... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro tlaková zařízení
okres Děčín
před 14 dny
Rozumíte tlakovým zařízením- Baví Vás manuální práce a zároveň jste rád/a mezi lidmi- Pro zakázkovou výrobu sídlící v okrese... zobrazit nabídku»
Mezioperační kontrolor
Ústí nad Labem
před 14 dny
Máte znalosti statistických metod - Zkušenost s kontrolou jakosti - Znalost technologie výroby - Neváhejte a kontaktujte nás, obsazujeme pozici... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
okres Louny
před 14 dny
Máte organizační talent- Jste flexibilní a dokážete se rychle rozhodnout- Hlavní náplní práce směnového mistra bude: - odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Louny
před 14 dny
Hledá se manuálně zručný člověk na pozici Technika údržby! Budete odpovídat za chod veškerého technického vybavení společnosti. Dále... zobrazit nabídku»
Specialista plánování a logistiky
Ústí nad Labem
před 14 dny
Pro výrobní závod v Ústí nad Labem obsazujeme pozici Specialisty plánování a logistiky ! Náplní práce na této pozici bude: Tvorba... zobrazit nabídku»
Technolog kvality, vhodné i pro absolventy
Zliv
před 14 dny
Máte zkušenost na pozici Technologa kvality- Obsluhoval jste někdy měřící centrum 3D WERTH- Máte znalost norem ISO 9001 a IATF 16949- Potom... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby | non automotive
Pelhřimov
před 14 dny
Chcete kariérní posun? Tady je příležitost! Jsme výrobní společnost v odvětví textilního průmyslu a zahajujeme výběrové řízení na... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
před 14 dny
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě
Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici TECHNIK... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
před 14 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte praxi... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení kontroly kvality - vhodné také pro absolventy
Frýdek - Místek
před 14 dny
Máte již zkušenosti s působením v oblasti kvality nebo jste čerstvým absolventem technického oboru? Domluvíte se anglicky? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
PLC programátor/elektromechanik
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Jsi absolvent vysoké školy, který se nebojí mluvit anglicky? Rád bys působil ve společnosti, která Ti umožní kariérní růst a za Tvou... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Ostravsko
před 14 dny
Pro výrobní společnost se sídlem na Frýdecko - Místecku hledáme kandidáta na pozici Projektový inženýr. Společnost pochází ze západní... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Karviná
Karviná
před 14 dny
Máte základní znalosti práce na PC a hledáte práci v Karviné- Máte zkušenosti ze skladu nebo z výroby- Možná je tato pracovní nabídka... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
před 14 dny
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Operátor montáže hadic, Karviná
Karviná
před 14 dny
Jste fyzicky zdatní a nebojíte se manuální práce- Máte zkušenosti z výroby nebo montážní linky- Náplň práce: * krácení hydraulických... zobrazit nabídku»
Elektrikář s vyhl. 50 (18.000 - 25.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Hledáš stabilní práci a nějakou tu praxi? Jsi absolventem elektrotechniky a vlastníkem vyhlášky 50? Pak hledáme právě tebe. Česká... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace