Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 117

Výroba, průmysl a energetika
Technik elektro
Jihočeský
před 14 dny
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako Technolog. Náplň práce: - tvorba technické... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby
Jihočeský
před 14 dny
Máte technické myšlení ? Orientujete se ve výrobě ? Víte co je to kusovník ? Rozšiřtě pracovní tým a Vaší náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 13. a 14. plat
Jihočeský
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik. Kde budete pracovat? Firma se nachází v... zobrazit nabídku»
Zámečník, 13. a 14. plat
Jihočeský
před 14 dny
Hledáte uplatnění jako Svářeč v oblasti Č. Budějovic a okolí? Máte osvědčení na CO2? Nabízíme práci pro významnou výrobní... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojař
Český Krumlov
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Konstruktéra. Náplň práce: - tvorba technické dokumentace,... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality (SQA)
Vysočina
před 14 dny
Jsi zkušený kvalitář z automotive, umíš anglicky a hledáš perspektivní zaměstnání, kde Tvou práci ocení, kde není nouze o zakázky a o... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Vysočina
před 14 dny
Umíte programovat a seřizovat CNC frézovací stroje? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme přímo Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Specialista výrobní kvality
Vysočina
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality ve strojírenství? Chcete pracovat pro rychle rostoucí společnost a podílet se na transferu výroby? Umíte... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství
Moravskoslezský
před 14 dny
Nebaví Vás svázaný systém v automotive? Zkuste oblast klasického strojírenství a realizujte se na pozici konstruktéra v pohodové,... zobrazit nabídku»
Konstruktér s 3D CAD SW - vhodné i pro absolventy s praxí
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce a máte strojírenský background? Pokud aktivně pracujete s nějakým z 3D konstrukčních SW a nebojíte... zobrazit nabídku»
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 dny|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník (až 21 000 Kč/měsíčně) - Ostrava
Ostrava
před 14 dny
Jste v zámečnictví jako doma? Hledáte práci v Ostravě a pouze na ranní směny? Neváhejte nás kontaktovat! Hledáme šikovného pracovníka... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
před 14 dny
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Karwina, 13 500-15 500 CZK
Karviná
před 14 dny
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Operátor výroby-výroba chirurgických setů
Karviná
před 14 dny
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky (KARVINÁ)
Karviná
před 14 dny
Hledáte práci operátora ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročné práce? Zvládnete práci na 3 směny? Náplň práce: - skládání... zobrazit nabídku»
Skladník (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte pracovní zkušenost ze skladu? Nevadí Vám práce na třísměnný provoz? Pak máme nabídku práce pro Vás: - práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
před 14 dny
Hledáme šikovné pracovnice na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před 14 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před 14 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace