Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8034) - strana 117

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí projektového týmu (telekomunikace)
Ostrava, Smilovice
před 14 dny
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení pružná pracovní doba možnost práce z domu (Home... zobrazit nabídku»
Směnový mistr Jihlava
Jihlava
před 14 dny
zajímavé mzdové ohodnocení benefity: notebook, mobilní telefon možnost seberealizace a zvýšení kvalifikace odoborné zaučení zobrazit nabídku»
Chomutovsko hledá nové pomocníky
Chomutov, Most, Klášterec nad Ohří, Žatec, Kadaň
před 14 dny
Za tohle vše vás odměníme mzdou až 25.000 Kč. A to samozřejmě není vše! Dostanete u nás stravenky, příplatky za noční, odpolední,... zobrazit nabídku»
Brigáda v Jihlavě - pouze ranní směna
Jihlava
před 14 dny
základní mzdu 13 645 Kč/měsíc bonusy 0 - 2 730 Kč/měsíc výběr z mnoha jídel za 14 Kč/hotovka zobrazit nabídku»
Získej 10000 Kč jako nástupní bonus a mzdu 25000 Kč v drásově u Brna
Drásov
před 14 dny
Za svoji dobře odvedenou práci Vás čeká: odměna 21 - 25000 záleží na zkušenostech, přístupu k práci, výkonu... 10000 Kč jako nástupní... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (Krupka)
Krupka
před 14 dny
  - Finanční ohodnocení dle zkušeností v oboru - 13. plat (vyplácen před letní dovolenou a před Vánoci) - Týden dovolené navíc pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Chomutově
Chomutov
před 14 dny
- mzda: 15.000,- Kč (základ) + 1.500,- Kč (prémie) - prémie za specializované pracoviště, přesčasový bonus a mimořádné odměny - plně... zobrazit nabídku»
Práce pro muže na dvě směny
Hněvotín
před 14 dny
- týdenní zálohy, ať nemusíte na výplatu čekat celý dlouhý měsíc - nástup ihned - výdělek až 20000 Kč/měsíc zobrazit nabídku»
Assembly quality manager
Brno
před 14 dny
* Řešení zákaznických reklamací v oblasti montáže * Účast v procese neustálého zlepšování v oblasti montáže * Organizace interních... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - nepřetržitý provoz
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním 3 a 5 - osých CNC obráběcích center (v CAM programech)? Hledáte práci MIMO automotive? Máte praxi na... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - cheb
Cheb
před 14 dny
Vaší náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer (SQE)
Kladruby
před 14 dny
Jste kovaný v oblasti kvality a komunikace s dodavateli je pro vás denním chlebem? Dokážete si poradit s reklamacemi a vyjednávání je Vaše... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Kladruby
před 14 dny
* Vedení oddělení kvality (6 podřízených) * Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality * Komunikace s... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Krupka
před 14 dny
Zkušeností z automotivu máte na rozdávání? Vedoucí údržby je Vaše druhé jméno? Zvládáte denní komunikaci v AJ/ NJ? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Technolog, nadstandartní benefity
Písek
před 14 dny
Chcete pracovat ve velké nadnárodní společnosti, ve které vládne rodinná atmosféra? Pokud máte alespoň tří roky praxe na pozici... zobrazit nabídku»
Lean manažer s angličtinou a předchozí praxí
Písek
před 14 dny
Jste komunikativní a máte přirozenou autoritu? Dokážete identifikovat slabá místa v logistice, či managementu výroby? Rádi cestujete a... zobrazit nabídku»
Programátor, vhodné pro absolventy
Písek
před 14 dny
Pokud Vás zajímají moderní technologie, a právě hledáte uplatnění v dynamickém automotive průmyslu je tady nabídka určená přímo... zobrazit nabídku»
Obsluha galvanické Linky
Jihlava
před 14 dny
- jak už napovídá název pozice, náplní práce je obsluha galvanické linky - příjmání a předávání zakázek - kontrola jakosti zboží v... zobrazit nabídku»
Zámečník
Jihlava
před 14 dny
Odjehlování otřepů a dořezávání závitů. Zalešťování hran popř. vrtání. Občas i kontrola pod mikroskopem. Práce převážně v... zobrazit nabídku»
Seřizovač, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a hledáte práci v Hradci Králové? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru elektro a chcete získat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace