Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7772) - strana 117

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby, šička - Chomutov, 8h směny, závodní stravování
Chomutov
minulý měsíc
* Stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP * Mzda 90Kč/h * Příplatky za přesčas, víkendy, svátky a noční směny * Bonusy ve výši až... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta v okolí Hradce Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR s AJ Pracovní... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář elektroúdržby strojů
okres Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
okres Pardubice
minulý měsíc
Pracovní nabídka Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná zahraniční společnost... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr
okres Trutnov
minulý měsíc
Pracovní nabídka Orientujete se v elektronických obvodech? Mluvíte anglicky alespoň komunikativně? Chcete pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
okres Trutnov
minulý měsíc
Pracovní nabídka Máte vzdělání technického směru? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - nové platové podmínky, nástup ihned
Plzeň
minulý měsíc
* hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * mzda 100 Kč/hod. (80 + 20) - mzda až 160 Kč/ hod! * prémie dle výkonu až 40... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeň
minulý měsíc
- přestavby výrobních linek a jejich seřízení pro zajištění bezchybné výroby a přezkoušení funkce zařízení před zahájením série,... zobrazit nabídku»
Design konstruktér
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl - možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi - možnost rozvíjet... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti - 2D a 3D měření
Plzeň
minulý měsíc
- Firemní stravování - Jazykové kurzy přímo ve firmě - Příspěvek na další vzdělávání, sport, kulturu - Pracovní dobu 7,5h denně... zobrazit nabídku»
Sháníme vyučené elektrikáře, Chomutov, závodní stravování
Chomutov
minulý měsíc
- Čisté a tiché prostředí stabilní firmy - Práci na HPP, převod do kmenového stavu - Fyzicky nenáročnou sedavou práci!! - Atraktivní... zobrazit nabídku»
Brigádník - Operátor strojů, Louny
Louny
minulý měsíc
-Práci na DPČ -90Kč/hod -Příplatky za noční směny -Zázemí stabilní firmy v Lounech -Klidnou práci v čistém prostředí – Práce... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Navyšujeme mzdy, závodní stravování, svozová doprava, Chomutov
Chomutov
minulý měsíc
-Atraktivní mzda -Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce + BONUSY -Práce na HPP -Závodní... zobrazit nabídku»
Sháníme nové kolegy, 12h směny, Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- Stabilní zázemí rodinné firmy -Dlouhodobé zaměstnání na HPP s možným přechodem do kmene - Až 21.000Kč/měs - Bonusy,... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Zlín
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mechanik
Zlín
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Montážní dělník Jihlava 23 - 29 000 Kč/měs. s bonusem 3x 10 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Jako dělník 24 000 Kč čistého? Jedná se o reálnou mzdu nových zaměstnanců. První tři měsíce totiž dostáváte navíc 10 000... zobrazit nabídku»
Dělnice v textilní výrobě, ranní, doprava zdarma
Jihlava
minulý měsíc
Pro výrobní společnost 5 km od Jihlavy hledáme operátory výroby na BRIGÁDU i hlavní pracovní poměr. - jemná manuální práce ve výrobě... zobrazit nabídku»
Mistr vstřikovny
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace