Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7640) - strana 118

Výroba, průmysl a energetika
Příležitost pro auditory kvality, až 40 000 Kč
Trutnov
minulý měsíc
Máte zkušenost s oblastí kvality ve výrobní společnosti, disponujete znalosti ISO TS 16949 či VDA 6.3? Láká Vás pracovat v týmu... zobrazit nabídku»
Práce v automobilce, až 29 100Kč/měsíc
Kolín
minulý měsíc
Máme pro Vás práci, kde nebudete dělat od prosince noční směny, chcete vědět víc? Přečtěte si náš inzerát. Chcete práci za lepší... zobrazit nabídku»
Pohodová práce ve výrobě - Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Chcete pracovat ve výrobě, která není jen tak obyčejnou výrobou? Hledáme totiž šikovné zaměstnance na potisk klávesnic pro našeho... zobrazit nabídku»
Asistent manažera kvality, i pro absolventy
Jičín
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru, případně krátkodobou praxi v oboru? Rozumíte si s angličtinou a považujete se za analytický typ? Pokud... zobrazit nabídku»
Procesní technik, příležitost i pro absolventy
Jičín
minulý měsíc
Disponujete praxí z prostředí výroby? Máte vzdělání technického směru? Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Technický specialista, 22-26 000 Kč + 10 000 Kč do začátku
Pardubice
minulý měsíc
Jste technický typ a uplatníte rád svoji kreativitu? Nabídnete samostatnost a komunikační schopnosti? Toužíte po kontaktu s moderní... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
minulý měsíc
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
minulý měsíc
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
minulý měsíc
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Team leader logistiky
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým, pak jste ve správný čas na správném místě! Hledáme... zobrazit nabídku»
Senior cost engineer
Vysoké Mýto
minulý měsíc
Máme pro Vás jedinečnou příležitost!!! Exkluzivní britská společnost a globální dodavatel inženýrských řešení v automobilovém... zobrazit nabídku»
Mistr/mistrová
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chtěli byste uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti a stát se členem mezinárodní německé společnosti se sídlem na Náchodsku? Jste... zobrazit nabídku»
Montáž na jednu směnu | 6:00-14:30 | až 110 Kč/h. + bonusy
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Už vás nebaví život na směny? Chcete mít volná odpoledne a víkendy? Umíme vám nabídnout práci ve firmě se zajímavým výrobním... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč
Kolín
minulý měsíc
OPĚT ROZJÍŽDÍME NÁBOR !!! CHCETE SOLIDNÍ VÝDĚLEK A PRAVIDELNÝ PŘÍJEM ? MÁME PRO VÁS PRACOVNÍ NABÍDKU OPERÁTORA VÝROBY V KOLÍNĚ... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Asistent manažera výroby, příležitost pro absolventy
Jičín
minulý měsíc
Jste absolvent s technickým vzděláním a zajímá Vás prostředí výroby- Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce s AJ
Choceň
minulý měsíc
Pojďte pracovat pro výrobní společnost působící v Pardubickém kraji. Najděte si stabilní zaměstnání v oblasti výroby materiálů pro... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality s AJ
Pardubice
minulý měsíc
Pojďte to dělat jinak! V mezinárodním měřítku, s jasnými kompetencemi, podporou nadnárodního automotive. Pro úspěšný pardubický... zobrazit nabídku»
Mezinárodní dodavatelská kvalita
Pardubice
minulý měsíc
Pojďte to dělat jinak! V mezinárodním měřítku, s jasnými kompetencemi, podporou nadnárodního automotive. Pro úspěšný pardubický... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace