Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7208) - strana 118

Výroba, průmysl a energetika
Auditor dodavatelské kvality
Třebíč
před týdnem
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele a auditovat je? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné také pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zájem o pozici v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky? Pokud máte již nějaké pracovní zkušenosti na obdobné pozici či jste... zobrazit nabídku»
CNC specialista
Frýdlant nad Ostravicí
před týdnem
Máte pracovní zkušenosti z obsluhy a seřizování CNC strojů? Umíte pracovat podle technické dokumentace? Pak nám neváhejte zaslat svůj... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality až 45 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáme SPECIALISTU KVALITY se znalostí německého jazyka! Pokud chceš svou kariéru posunout někam dále a máš zkušenost v oblasti... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zájem pracovat ve společnosti, která patří mezi špičku ve svém oboru na pozici TECHNOLOGA? Pošli nám svůj životopis! Náplň... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenost v oblasti KVALITY ve výrobní společnosti? Znáš nástroje kvality a měřící metody? Chceš se uplatnit ve společnosti s... zobrazit nabídku»
Mistr, až 30 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Mistr. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
před týdnem
Máš alespoň částečnou zkušenost z výroby? Baví Tě výrobní procesy, jsi technicky orientován a chceš se v oblasti výroby dál... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Zajímá Vás oblast konstrukce a vývoje? Chcete pracovat v mezinárodním týmu, kde... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, ve které budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Máš praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - vhodné také pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
TOP zaměstnavatel v regionu, stabilní společnost, hledá kolegu do svého týmu. Pokud máte technický background a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vystudovanou VŠ nejlépe technického zaměření v oboru kvality, domluvíš se anglicky nebo německy, máš praktické znalosti metod... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Jste zkušený Inženýr kvality a hledáte novou pracovní příležitost? Přihlaste se do výběrového řízení, které jsme právě otevřeli... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici ZKUŠEBNÍ INŽENÝR. Nápň práce: * plánování, provádění... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Lean koordinátor
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Koordinátora štíhlé výroby. Z této pozice budete zodpovědní za implementaci... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive | Praha východ
Praha - východ
před týdnem
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici INŽENÝRA KVALITY! Máte zkušenosti z interní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace