Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6952) - strana 118

Výroba, průmysl a energetika
Produktový specialista
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Zaškolení a pravidelná odborná školení * Zajímavé... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zázemí zahraniční společnosti * Odpovídající mzdové ohodnocení * Závodní stravování, penzijní připojištění * Perspektivu... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektronik
Jihomoravský
minulý měsíc
* Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost * Finanční odměny * 5 týdnů dovolené * Firemní stravování * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Přidejte se do party operátorů ve výrobě v lipovce
Lipovka
minulý měsíc
Získáš: - práci v přátelské kolektivu - pěkné platové ohodnocení dle tvých zkušeností: 21000 Kč - 31000 Kč - máme pro tebe 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Olomoucký
minulý měsíc
Jste lídrem v oblasti kvality? Zaměřujete se především na výsledky a kvalitu? Tak je následující výzva určena právě pro Vás. Náplň... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Olomoucký
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici: INŽENÝR KVALITY Náplň práce: - dohled nad kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Olomoucký
minulý měsíc
Vaší náplní práce bude: - příprava a provádění měření, kontrol a zkoušek - spolupráce s Inženýrem kvality při řízení... zobrazit nabídku»
Montážní dělník: 24-30 000Kč+náborový příspěvek 15 000Kč
Jihlava
minulý měsíc
Bezkonkurenční výplata za poctivou práci! Pojďte pracovat do Bosche v Jihlavě. Nástupní plat 24 000 Kč, po zapracování až 29 000 Kč a... zobrazit nabídku»
Skladník - VZV
Liberec
minulý měsíc
Máme platný průkaz VZV? Jste ochotný pracovat na 3směny? Aktuálně hledáme VZV skladníka do výrobní společnosti v Liberci. * 3směny *... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - nadstandardní ohodnocení
Plzeň - sever
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako manžer kvality? Máte zkušenosti z automotive? Chcete pracovat jako manažer kvality u jednoho z předních hráčů na trhu?... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, nové projekty, automotive, 55 000 Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáta/ kandidátku se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu, ideálně s novými projekty. Na pozici Inženýra... zobrazit nabídku»
Specialista interní kvality, až 40 000 Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Náš klient, výrobní společnost automotive nabízí příležitost na pozici Specialisty interní kvality. Nemusíte mít bohaté zkušenosti (i... zobrazit nabídku»
Zákaznická kvalita, automotive, časté cestování
Jihočeský
minulý měsíc
Láká Vás pozice s vysokou mírou samostanosti, zodpovědnosti a problémové situace jsou pro Vás výzvou? Máte zkušenost v oblasti kvality v... zobrazit nabídku»
Vedoucí strojírenské výroby s AJ a NJ
České Budějovice
minulý měsíc
Hledáme zkušeného Výrobního manažera pro vedení strojírenské výroby v Českých Budějovicích. Budete zodpovědný/á za řízení... zobrazit nabídku»
Automechanik lkw, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Máš automobilní učiliště nebo SŠ a víš, co práce mechanika obnáší? Hledáš příležitost, kde uplatníš své znalosti a dostaneš... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ, plasty
Jihočeský
minulý měsíc
Jako Obchodní manažer v mezinárodní společnosti, zabývající se plastikářskou výrobou budete mít zodpovědnost za obchodní aktivity ve... zobrazit nabídku»
Produktový specialista , příležitost i pro absolventy
Tábor
minulý měsíc
Výjimečná příležitost profesního růstu v mezinárodním prostředí pro absolventy i zkušené specialisty. Máte-li VŠ vzdělání... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s aj/nj
Třebíč
minulý měsíc
Máte praxi jako inženýr či specialista či referent kvality? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř.... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
minulý měsíc
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Metrolog
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte praxi v metrologii? Máme tady velmi zajímavou a dlouhodobou práci v Hradci Králové! Obsazujeme pozici Metrologa do strojírenské... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace