Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6970) - strana 118

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér pro vývoj
Praha
před 14 dny
- práci pro mezinárodní společnosti - uplatnění Vašich znalostí a kariérní růst - příjemné pracovní prostředí - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování
Přerovsko
před 14 dny
práci na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stlačený vzduch
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Můžete se opřít o značku s více než 110 letou historií Čeká Vás nepochybně kariérní růst Home office Dostanete NTB, mobil a automobil s... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby 18000Kč
Velká Bíteš
před 1 měsíci
Náplň práce obsluha výrobního zařízení dle pokynů vedoucího směny kontrola výrobků dle zkušebního plánu, pokynů linkového... zobrazit nabídku»
Kompletace chirurgických setů – Karviná – volné víkendy
Karviná
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné... zobrazit nabídku»
Operátor balení
Zlínský
před 1 měsíci
Práce s vůní kávy Nenáročná manuální práci v čistém prostředí. Možnost práce na hlavní pracovní poměr i jako brigáda. 12-ti... zobrazit nabídku»
Plánovaní výroby
Plzeňský
před 1 měsíci
Job Description Společnost se zaměstnanci po celém světě, která je vedoucím výrobcem kabelů, kabelových aplikací a systémových... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálu
Plzeň
před 1 měsíci
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově vzniklém výrobním závodě - Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové... zobrazit nabídku»
Dělník plastikář – Valašské Meziříčí - 20 000 Kč - nástup ihned
Valašské Meziříčí
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Teamleader
Praha
před 1 měsíci
- prostředí mezinárodní společnosti - odborná vzdělávání - profesní růst - dovolená navíc - závodní stravování - pracoviště:... zobrazit nabídku»
Procesní zlepšování
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Co Vám bude odměnou? Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti Možnost profesního rozvoje a seberealizace Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Hledá se přípravář výroby
Ostrava
před 1 měsíci
Dobré pracovní i platové podmínky Příjemný pracovní kolektiv Vzdělávání Bonusový systém zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Co Vám bude odměnou: Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti Možnost profesního rozvoje a seberealizace Příjemné a bezpečné... zobrazit nabídku»
Zákaznická kvalita s NJ
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Práci v mezinárodní společnosti Denní komunikace v NJ a AJ Možnost osobního a profesního rozvoje Odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před 1 měsíci
Co Vám za to nabídneme? Zázemí silné mezinárodní společnosti Flexibilní pracovní dobu Motivující finanční ohodnocení a zajímavý... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby hranice - opracování dílců
Přerov
před 1 měsíci
Pro výrobu plastových dílců do Hranic hledáme zručné operátory/ky na částečné opracování plastových dílců. budete - odebírat... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality, Kaplice
Český Krumlov
před 1 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Inženýr dodavatelské kvality. Náplň práce: Systematické zlepšování kvality... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality, Kaplice
Český Krumlov
před 1 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Inženýr zákaznické kvality. Náplň práce: Systematické zlepšování kvality našich... zobrazit nabídku»
Technik systémové kvality
Český Krumlov
před 1 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY. Náplň práce: Tvorba, udržování a další zlepšování... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, nové projekty
Jihočeský
před 1 měsíci
Hledáme kandidáta/ kandidátku se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu, ideálně s novými projekty. Na pozici Inženýra... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace