Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 119

Výroba, průmysl a energetika
Projektový inženýr (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme projektového inženýra pro přípravy výroby plastových dílů. Vhodné i pro absolventy s praxí (popř. brigádou v této oblasti).... zobrazit nabídku»
Elektrikář do provozu (26.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do strojírenské výroby u Oslavan (Brno-venkov) hledáme zkušeného elektrikáře pro elektroinstalace, zapojování elektromotorů a další... zobrazit nabídku»
Pracovník CNC obrábění (od 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do moderní společnosti s menším počtem zaměstnanců (přátelský kolektiv) hledáme pracovníka - obsluhu pro CNC stroj. Čisté a nehlučné... zobrazit nabídku»
Ruční broušení ocelových výrobků (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme kandidáta pro ruční broušení a leštění ocelových výrobků s přesností na desetiny, stovky a tisíciny. Leštění do zrcadlového... zobrazit nabídku»
Inženýr montáže/Technolg výrobních linek (28.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Práce v Brně. * zázemí zahraniční společnosti * bonusy a prémie během roku * příspěvek na stravu * po roce 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ (28.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro zahraniční firmu hledáme konstruktéra technického směru. Těší se na Vás dobrý kolektiv spolupracovníků a náročná práce s... zobrazit nabídku»
Seřizovač operátor pro oddělení výroby (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pomůžeme Vám získat zaměstnání s množstvím... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme seřizovače na lis. Budete seřizovat stroj - lis dle výkresové dokumentace a měřením budete provádět kontrolu. * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje CNC (24.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte již praxi s obsluhou CNC stroje a uvítáte stabilní práci v rozšiřující se firmě? Pak nás kontaktujte. * motivující mzdové... zobrazit nabídku»
CNC Frézař pro kusovou výrobu (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Nabízíme práci ve stabilní společnosti pro frézaře CNC. Výroba krásných velkých kusů a příjemný kolektiv. Ozvěte se nám... *... zobrazit nabídku»
Frézař CNC 5 osá (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme nového CNC frézaře s praxí. * stabilita a zázemí zahraniční společnosti * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Designer electro
Brno
před 14 dny
  BAVÍ VÁS PRÁCE NA NOVÝCH A ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH? OVLÁDÁTE EPLAN, FEM NEBO SOLIDWORKS? DOMLUVÍTE SE ANGLICKY? ANO? PAK ČTĚTE... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník v kovovýrobě
Brno venkov – okolí Modřic (dobrá dostupnost MHD Brno)
před 14 dny
Hledáte práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou... zobrazit nabídku»
Obsluha menšího lisu
Hustopeče
před 14 dny
Máte zkušenosti ve kvýrobě? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní kulturou? CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního vozidla
Velké Meziříčí
před 14 dny
Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Tesař / truhlář - vhodné pro absolventy
Brno - město
před 14 dny
Máte rádi práci se dřevem? Jste manuálně zruční a chcete pracovat s nejmodernějším vybavením v celoročně kryté a klimatizované nově... zobrazit nabídku»
Technik údržby – zámečník
 Brno – město
před 14 dny
  Hledáte práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Chcete získat praxi v oblasti strojírenství a dále se... zobrazit nabídku»
Soustružník - jedna směna
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci a chcete pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Plzeňský
před 14 dny
Máte vystudované elektro a za svůj život jste již nasbíral zkušenosti s údržbou a opravami strojů? Chcete pracovat pro špičku ve svém... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 14 dny
- prostředí mezinárodní společnosti - odborná vzdělávání, profesní růst - dovolená navíc - závodní stravování - pracoviště... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace