Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7414) - strana 121

Výroba, průmysl a energetika
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
Kontrolor ve strojírenství (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Zpozorníte když slyšíte výkresová dokumentace, měřidla a zodpovědnost? To je přesně to, co při výkonu pozice Kontrolora určitě... zobrazit nabídku»
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
CNC Obráběcí centrum mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Do nově rozšířené výroby hledáme pro náš úplně nový stroj obsluhu s praxí. * stabilita a zázemí zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Specialista nabídek s NJ (automatizace)
Plzeňský
tento měsíc
Máte vzdělání elektro směru, ovládáte německý jazyk a chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti automatizace pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Nabídkář – elektro/automatizace
Plzeňský
tento měsíc
Nadnárodní úspěšná společnost obsazuje pozici NABÍDKÁŘ – ELEKTRO/AUTOMATIZACE * zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností *... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - automotive
Jihomoravský
tento měsíc
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete zkušenostmi z automobilového průmyslu a jste organizačně... zobrazit nabídku»
Elektro údržbář
Jihomoravský
tento měsíc
Vystudoval jste SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §5? Máte zkušenosti s opravami a údržbu... zobrazit nabídku»
Senior technik elektro
Jihomoravský
tento měsíc
Vystudoval jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §5? Jste odborníkem na opravy a údržbu... zobrazit nabídku»
Technik – elektro tester
Jihomoravský
tento měsíc
Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §5? Specializujete se na slaboproudou elektroniku a chcete se zabývat... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - Absolvent i Junior (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Chceš se zapojit do výrobního procesu? Říká ti něco samostatnost, výkresová dokumentace, ohraňovací lis a výplata? Tak neváhej a získej... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – junior
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti v elektrotechnickém odvětví? Chcete vést projekty po celém světě? Lákají Vás služební cesty do netradičních... zobrazit nabídku»
Projektant elektra - Praha
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte praxi s projekcí elektra? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Umíte anglicky nebo německy a chcete jazyk nadále... zobrazit nabídku»
Zkušený elektroprojektant
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte praxi s projektováním v oblasti elektrotechniky? Hledáte společnost, která Vám dá prostor pro seberealizaci? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - nástup možný ihned
Chomutov, Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- finanční ohodnocení FIX 16.000 + BONUSY (automatické navýšení do zkušební době) - příplatky za prostředí (dle pracoviště) -... zobrazit nabídku»
Klášterec nad Ohří, Výrobní operátor, dotované jízdné a stravné!
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
-Stabilní zázemí společnosti s dlouhodobou praxí na trhu -Atraktivní mzdové ohodnocení – základní mzdu + BONUSY + příplatky... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Prostějov
minulý měsíc
- nástupní mzda 17 250 Kč, navyšování po zkušební době a po roce práce - příplatky za odpolední a noční směnu - možnost... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 na 2-směnný provoz
Kadaň
minulý měsíc
- mzdu od 19 000 Kč - smlouvu na dobu neurčitou - příspěvek na dopravu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravné - vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace